Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Vaping потребители във форума

(2016-05-13, 21:03:07)tishomen написа:  Моят съвет  е да си купиш от България с гаранция защото както всяка друга техника и електронната цигара може да се развали.

Хора, мислите ли?... Какъв е този аргумент? Това би имало значение, ако разликата в цената е 10-20 лева, но не и когато едното е два и половина пъти по-скъпо. Това значи, че на цената, за която тук ще си вземеш 1, от GearBest си взимаш две и ще ти останат някакви пари да се почерпиш. И за каква гаранция говорим, аз като чуя гаранция и ми става лошо... Ако го изпуснеш, няма да ти поемат гаранцията, ако го намокриш - предполагам също. Айде аз да си ползвам стоката, закупена от Китай, пък да чакам да се развали, а като се развали, ще си ползвам второто. Ама как пък до сега нищо не се е развалило, чудно ми е.

Гигадринкс е много добър магазин, бих си взел от там течности, база, аромати. Взех AIO от там, ама то тъй или иначе е 50 лева, не е 150, примерно. Както и да е, всеки сам си решава, аз предпочитам пазара от Китай.

Xperia Z1 Compact; Nexus 7;
Rikomagic MK802 IIIS; Nook Touch (Android 2.1);
Цитирай
Аксесоари

Защото за огромния си опит от 3 месеца не си се опарил. А и да си, едва ли ще си признаеш. Това за двойни и тройни цени са басни за третокласници.

Sent from my GRACE using Tapatalk

Huawei G700 rooted Huawei P8 Lite ALE-L21
Huawei P8 rooted GRA-L09
Цитирай

(2016-05-14, 00:16:00)Topper написа:  Защото за огромния си опит от 3 месеца не си се опарил. А и да си, едва ли ще си признаеш.  Това за двойни и тройни цени са басни за третокласници.

Sent from my GRACE using Tapatalk

Няма вечна техника, това щях да го допълня. То и ние не сме. Ами как да не е двойна, до толкова мога смятам. Казах обаче, за нашите си магазини, Гигадринкс е супер, но какво да правя, като предпочитам да платя 60 лева за мода и Melo 3, вместо 85 само за мода. Мелото ще е още поне 40 (не го видях), та стават 125. Добре де, не са 3 пъти, два пъти са. Е, ако не мине през митница, защото тогава става 72... Днес ходих до пощата, и тази доставка дойде благополучно Wink

(2016-05-13, 18:57:59)Ивайло69 написа:  Споко бре, затова питам, защото не съм поръчвал и идея си нямам какво и от къде поръчам а съм решил да пробвам. Мисля да пробвам като за начало с това или това, ако има нещо по-добро в тоя ценови диапазон казвайте и ако някой колега е навит да  ми поръча примерно ако  си харесам нещо от някой сайт в, който той си пазарува ще бъде супер, ще пратя парите предварително.

Според мен, по-лесния вариант би бил да вземеш нещо почти ново, втора ръка. Тук има интересни обяви - http://vaping.bg/forum/index.php?board=3.0
Не е проблем да ти го поръчам, но ще си го чакаш като минимум 2 седмици. Ако пък вземе, че се забави повече или пристигне повреден при транспорта (примерно), почват разправиите с PayPal, GearBest и т.н. Тъй че, един известен риск има, особено за теб, защото няма да можеш лично да си контролираш поръчката и кореспонденцията.

п.п. Аз също разполагам с няколко излишни мода, ако искаш пиши на лични.

Xperia Z1 Compact; Nexus 7;
Rikomagic MK802 IIIS; Nook Touch (Android 2.1);
Цитирай

(2016-05-13, 21:15:10)Ивайло69 написа:  Хубаво ама това къде го има в България и на каква цена е?

В сайта който съм споменал по горе го има на 99лв.

(2016-05-14, 00:13:32)djagi написа:  Хора, мислите ли?... Какъв е този аргумент? Това би имало значение, ако разликата в цената е 10-20 лева, но не и когато едното е два и половина пъти по-скъпо. Това значи, че на цената, за която тук ще си вземеш 1, от GearBest си взимаш две и ще ти останат някакви пари да се почерпиш. И за каква гаранция говорим, аз като чуя гаранция и ми става лошо... Ако го изпуснеш, няма да ти поемат гаранцията, ако го намокриш - предполагам също. Айде аз да си ползвам стоката, закупена от Китай, пък да чакам да се развали, а като се развали, ще си ползвам второто. Ама как пък до сега нищо не се е развалило, чудно ми е.

Гигадринкс е много добър магазин, бих си взел от там течности, база, аромати. Взех AIO от там, ама то тъй или иначе е 50 лева, не е 150, примерно. Както и да е, всеки сам си решава, аз предпочитам пазара от Китай.

Гледал ли си цените в Gigadrinks?Защото моята батерия там е по -49,90лв. А тук е 44лв.И не само моята.Всичко е по скъпо.Явно незнаеш къде в България да пазаруваш на нормални цени.Сайта който съм споменал е официален вносител на Inawera.И това е гаранция че ще получиш нещо истинско.Не като това менте-
http://olx.bg/ad/nikotinova-technost-ina...46vAi.html. Нямат такава опаковка.Неказвам че в Gigadrinks не са но с  тия надути цени не бих си взел нищо от там.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай

Аз се съмнявам ти дали си гледал "сайта" който си посочил. Би ли ми показал Пикото там и на каква цена е?
Явно добрите български магазини ви бъркат в егото или здравето, не знам - в Гигадринкс Пикото е 84.90лв.
А в Джой-не-знам-какво има 80% супер неизвестни модове и изпарители, а другите 20% са добре известни .... от има няма 2 години модели.
Между другото във фразата "официални вносители на Инавера" си пропуснал 3 от най-големите фирми в България, както и 3 други фирми вносителки (7-та е прелята в активите на Гигадринкс)
Защо се изказвате неподготвени?

Huawei G700 rooted Huawei P8 Lite ALE-L21
Huawei P8 rooted GRA-L09
Цитирай

Кое му е евтиното?Това е цена без изпарител и батерия!Аз съм дал 69лева и 4лева за допълнителна глава.А ти с тия 84,90 нищо не правиш.Даваш още 20 за батерия и още незнам колко за изпарител.Незнам колко са "неизвестни" но е факт че батерията ми кара по два дни на яко пушене.Аз след два три месеца ще оставя и нея и няма да пуша нищо.Пък ти им пълни гушите на Gigadrinks.Докато има балъци ще има и тарикати.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай

Всеки си има глава на раменете за да си прецени как от къде и за колко да си купи това от което има нужда............., но да определяш хората като балъци по това от къде пазаруват не ми се струва сериозно.

Motorola DEFY MB525.->Samsung Galaxy SII i9100->Мotorola RAZR XT910->LG 4x HD p880->LG G2 D802->LG G3 D855
Цитирай
Wink 

Не съм определил никой като такъв.Ако някой се мисли за такъв си е лично негово "извращение". Tongue  
Балъци...тарикати...Все тая. Накрая всички отиваме на едно място.Но това е друга тема.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай

Гигадринкс един от малкото свестни магазини в България, та да се плюе против него.

Samsung Galaxy Note 2, galaxy note 4
Цитирай

Тишо, не разбрах все пак, нали съм си балък (и ти докато си пълнил гушата на държава и Пеевски аз от години съм изпарявал и съм имал хоби ) ти какъв изпарител си взел, че и каква батерия? Че ако е Пико, то си го взел по-евтино от Китай? А батериите и от Китай да ги вземеш, това им е цената.
Може да не ми отговаряш, ти си тарикат.

Веднъж говориш за 99, после за 46, аз лично не.мога да те разбера?

Sent from my GRACE using Tapatalk

Huawei G700 rooted Huawei P8 Lite ALE-L21
Huawei P8 rooted GRA-L09
Цитирай

@tishomen аз моята глава я нося на раменете за да пазя равновесие Smile
Защо избираме да купуваме от чужбина ... ами няма я 200% надценката, която е тук. еVIC mini то което си взех с минаването през митницата ми легна на половината цена на която се продава у нас. Вече е надживяло гаранциите които се дават тук.
Дал си 69 лв. за цигара и 4 лв. за глава ... ОК ползвай си я със здраве, но не се опитвай да ни убеждаваш, кой от къде и какво ...
Тази гаранция на тези цени ... не мерси. за 72-73 лв. от фасттеч взимаш 2 (с изпарителя) като твоята и дори да се развали едната (батерия ... изпарителя не го броя) имаш втора ... Шанса да надживеят 6те месеца гаранция която ти дават е много голям. Имаш втори изпарител в резерва и батерия която да ползваш, докато втората е на заряд ...
Ами не я искам тази гаранция ...
Относно пикото и кое му евтиното ... предложи по евтин компактен 75W VW мод ... Казваш твоята цигара, ама тя е VV и то с малки граници и при 2 ома глава на 4 волта дава 8 вата ... Ами моя реотан/и на под 15 вата не може да стопли ...
Ивайло69 те пита за пикото (което след митница ляга на под 80лв.) а ти му пишеш, че в дадения сайт го имало за 99лв. Разгледах въпросния сайт и там няма пико ... има само един артикул в категорията VV/VW Модове и той е LS Box 20W - mini box mod на цена от 99 лв. Прилича малко на пикото, но до там. Няма нищо общо с него.
Та как ги различаваш? Щом прилича, значи е същото?
В този сайт аз не виждам нито един RBA изпарител или някой по сериозен мод а там е истината в изпаряването ...
Поздрави и със здраве.
Цитирай

Защо са ти спрели минито на митницата?

Samsung Galaxy Note 2, galaxy note 4
Цитирай

За да платя ДДС Smile
Цитирай

Много се палите момци.Може и така да е няма да споря че атаките станаха много.Няма спор че с тия модове по75 вата изпаряването е доста яко и няма нищо общо но как ще откажеш и него ако почнеш да бълваш все повече дим.Ако пушиш за кеф и несмяташ да ги махаш най добре е такъв мод за мощно изпаряване .Но ако си решил да ги отказваш постепенно и тях по добре да се намаля съдържанието на никотин и пушека постепенно докато накрая отвикнеш и от нея.Правил съм го но когато човек се напие старите навици лесно се връщат.Както и да е.Няма да си натрапвам мнението повече.Приятно пафкане на всички.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай

Хах атаките станали много ... виж си мнение 156 ... едва ли не всеки който пазари от тарикатите гигадринкс е балък ... умишлено/неумишлено така написано си е за "атаки" ...
Толкова превъзнесе "сайта" ( в който нищо свястно няма), че чак се зачудих колко ли ти плащат? Още питам къде го видя в "сайта" пикото за 99 лв?
И не няма повече дим при модовете от по 75 вата, даже няма никакъв. Всичко е пара с в пъти по малка концентрация на никотин от маловатажките по ред причини ...
Попафкай разбирай поизпарявай малко на повече ватове, после попазари малко от чужбинско и пак пиши ... бас държа че ще е друго написаното ... Например ще спреш да употребяваш думи като пушек/дим ... нещата са различни като си смениш гледната точка.
Изпаряваш от 8 дни и с твоя опит ... тук има хора които изпаряват от години ...
Остро тръгваш с "рогите" и после "атаки" ... понатрупай опит и имай база за сравнение и пак пиши.


Някой има ли идея това дали ще направи кайфунчето по въздушно?
http://www.gigadrinks.com/product/5719/k...m-kit.html
Цитирай

Да

Sent from my GRACE using Tapatalk

Huawei G700 rooted Huawei P8 Lite ALE-L21
Huawei P8 rooted GRA-L09
Цитирай

(2016-05-14, 17:27:12)tishomen написа:  В сайта който съм споменал по горе го има на 99лв.


Гледал ли си цените в Gigadrinks?Защото моята батерия там е по -49,90лв. А тук е 44лв.И не само моята.Всичко е по скъпо.Явно незнаеш къде в България да пазаруваш на нормални цени.Сайта който съм споменал е официален вносител на Inawera.И това е гаранция че ще получиш нещо истинско.Не като това менте-
http://olx.bg/ad/nikotinova-technost-ina...46vAi.html. Нямат такава опаковка.Неказвам че в Gigadrinks не са но с  тия надути цени не бих си взел нищо от там.

Аз не разбирам защо ме цитираш, а мнението ти няма нищо общо с цитата. Аз ти казвам, че пазарувам от Китай, ти ми казваш, че от Бг не знам от къде да пазарувам. Аз много добре знам, от къде в България да пазарувам. Първата ми ел. цигара съм взел 2008-2009-а година и от тогава, още няколко неуспешни опита. Сега вече, всичко си дойде на мястото, както на мен ми харесва, определено няма да се върна към тютюна. И от Китай пазарувам, както и от тук, но сайта, който си посочил, смятам да го пропусна... Какви са тези батерии по 49,90 и 44?... Какво общо има някакъв си линк към продавалника с темата? И кое им е надуто на цените на течностите в Гигадринкс, при положение, че са по-ниски от на тоя измислен сайт, joy не знам си какво.

п.п. Два дена съм с Melo 3 и съм доста доволен - http://goo.gl/pWUnpb

п.п.п. Да... Вдигнаха цените в GearBest. Pico-то в комплект с Melo 3 го взех за 32-33 евро, в момента е 47...

Xperia Z1 Compact; Nexus 7;
Rikomagic MK802 IIIS; Nook Touch (Android 2.1);
Цитирай

Melo 3 или мини варианта?
С каква главичка го караш и сравнен с други как е?
Пикото и аз мисля да го вземам, но се чудя дали да е с мелото в комплект ... разликата в цената е малка, но пък ми се иска аз да си навивам намотките пък и ми се нравят по въздушните картове Smile
Цитирай

Бодо ти инхалираш или стегнато изпаряваш? За мен готовите глави са безсмислени малко, поне докато имаме избор. Имам предвид новите закони...


[Изображение: ?banner=17991][/url]
Цитирай

Здравейте,

От близо 3 години изпарявам, в момента съм с мод iStick 30w kayfun v4, чакам на eleaf Pico мода 75 вата. Не се лъжете да поръчвате от български сайтове цените са двойни на модове и изпарители. Пикото го поръчах на 47 лева, а в гигата цената е 80 лева. От гигата правим всеки месец групова поръчка на течности.


Samsung A5 2016 Black
Цитирай

(2016-05-17, 13:14:10)bodonance написа:  Melo 3 или мини варианта?
С каква главичка го караш и сравнен с други как е?
Пикото и аз мисля да го вземам, но се чудя дали да е с мелото в комплект ... разликата в цената е малка, но пък ми се иска аз да си навивам намотките пък и ми се нравят по въздушните картове Smile

Melo 3 2ml. вариант. Идва с една глава на 0.3 (30-80W) и една на 0.5 (30-100W) ома. Аз лично не обичам много въздушните картове. До колкото мога да преценя, Melo 3 е някъде по средата. Мисля, че има достатъчно въздух в отворена до край позиция на въздушния контрол, както и при затворена е цигарена Пак казвам, това е според моите критерии. На мен лично ми харесва и съжалявам, че първото Pico не го взех в комплект с по-голямото Мело. В момента съм с 0.3 омовата глава и изпарявам на почти затворена позиция на 26W. Като вкус не е зле, предава май повече вкус от Кубиса, с друго точно в момента не мога да сравня. До колкото знам, главите са SS316, но пък никъде не го пише. Ако някой има повече информация, може да я сподели.

За GearBest:
В момента има леко вдигане на цените на комплекта, предполагам е временно. Само мода е все още на сравнително ниска цена, въпреки че и там имаше повишаване - http://goo.gl/Zk4HUr
В комплект в момента излиза по-скъпо. Отделно на голямото Мело има промоция в момента - http://goo.gl/ksGGCf

Xperia Z1 Compact; Nexus 7;
Rikomagic MK802 IIIS; Nook Touch (Android 2.1);
Цитирай

Какви закони?
Не инхалирам. Ама някак все нещо не ми достига въздух с кайфуна.
Пикото ако мине през митница от 47 ще стане 60... Подготви се психически ... Дай боже да не мине.
djagi т.е. минито е мелото....
Мерси за сравнението.
Цитирай

Законите които са приети вече. Рестрикциите които влизат от 20 май, и краен срок 20 ноември тази година. Закони за всички тютюневи изделия предполагам си чел че са приети вече... кой кайфун ползваш? За пико или каквото и да било задължително пиши да ти пишат ниска цена и нищо свързано с ел. цигара.


[Изображение: ?banner=17991][/url]
Цитирай

(2016-05-17, 20:27:39)dgrozev1 написа:  Законите които са приети вече. Рестрикциите които влизат от 20 май, и краен срок 20 ноември тази година. Закони за всички тютюневи изделия предполагам си чел че са приети вече... кой кайфун ползваш? За пико или каквото и да било задължително пиши да ти пишат ниска цена и нищо свързано с ел. цигара.

За GearBest - тъй или иначе не пишат ел. цигара пишат "Parts filter" и никога поръчката ми по описание не надхвърля 20$, независимо каква е (пиша им да го пращат като подарък). Според мен, китайците са достатъчно запознати. Например, AIO освен че е 2мл., но също така и със защита от деца за отварянето на резервоара. А че не пишат ел. цигара, май е защото PayPal не позволяват плащане на ел. цигари през тяхната система, но може и да бъркам за това.

Xperia Z1 Compact; Nexus 7;
Rikomagic MK802 IIIS; Nook Touch (Android 2.1);
Цитирай

Че какво общо имамт ел цигарите с тютюн?
Аз от фасттеч пазаря повечко ... И те не пишат повече от 20 ама митниците се научиха вече ..Кайфуна е 4ка. 5цата излезе вече ама за сега малко ми е соленка...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)