Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia Arc S

с коя версия на андроид си ?

Sony
Make.Believe
M4 Aqua
Цитирай
Аксесоари

4.0.4
Цитирай

хард ресет

Sony
Make.Believe
M4 Aqua
Цитирай

Здравейте, имам малък проблем с моят Arc S.... Като отворя браузъра и цъкна горе в полето да въведа сайт, в момента в който трябва да ми излезе клавиатурата ми изписва "браузър спря".... това не е само при браузъра и при Facebook,Instagram и т.н., но не при всички приложения е така!
Ако някой помогне ще съм благодарен, благодаря предварително! :cheers:
Цитирай

Всичко което ти спира от Настройки>>Приложения >>Всички изтриваш кеша и данните после рестартираш телефона

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Току-що пробвах това което ти каза, но проблема остана...
П.С.: върнах и фабричните настройки..
Цитирай

Преинстлирай софтуера.Ако не стане със SEUS,флашваш .ftf файла през FlashTool

XPERIA XA
Цитирай

И хард ресета не помогна и другото което е след като върнах фабричните данни на телефона viber и snap chat се инсталират но като цъкна sign in пак ми пише ,че дадената програмата спря :unknw: Cry :wall:
Цитирай

И при мен проблема е същия като при колегата murmor....
Никой ли не знае как може да се отстрани този проблем? :wall: :capitulation:
Цитирай

diw4k написа:Преинстлирай софтуера.Ако не стане със SEUS,флашваш .ftf файла през FlashTool

На немски ли да го напиша ?

XPERIA XA
Цитирай

А ще стане ли ако в Sony PC companion натисна repair the phone/tablet :huh2:
Цитирай

Ще стане.
Цитирай

Минах го през SEUS и се оправи, благодаря много! :bow:
Цитирай

Нещо не мога да инсталирам SEUS дава ми някаква грешка а при sony pc companion при подготовка на компютъра достига почти до края и спира да се зарежда или трябва да изчакам 5 часа да се зареди незнам вече...
Цитирай

И каква грешка по точно ти дава?

XPERIA XA
Цитирай

Изписва ми unexpected error докато програма зарежда ъпдейти... :unknw: Може би не я тегля от правилното място или пък има проблем самия ми компютър
Цитирай

А може пък да ти е отключен Bootloader-a.
Ако е заключен, пробвай на друг компютър.
Цитирай

Извинявам се ,но ще ми обясниш ли какво е Bootloader Smile :unknw:
Цитирай

Щом не знаеш, значи не ти е отключен.

Аз в крайна сметка не разбрах. Проблема е когато свържеш телефона и искаш да ъпдейтваш или още като стартираш програмата и тя започва да се ъпдейтва и нищо не става?
Цитирай

още когато стартирам програмата
Цитирай

Значи проблема е в компютъра.
Преинсталирай го или пробвай на друг.
Цитирай

Ще съм много благодарна, ако някой може да ми каже дали когато се появят жълти петна от двете страни на дисплея (по цялата дължина), той може да се сменя, защото естествено от глобул ми казаха : "Ама г-жо Вашият телелфон е много стар и едва ли има части за него. Най вероятно ако трябва ремонт , Вие ще трябва да доплащате" Confusedtupid: Confusedtupid: Confusedtupid: Стар бил , още е в гаранция....

Някой има ли представа, ако въобще се сменя дисплея колко време отнема. Миналият понеделник го дадох в един магазин на Германос със следния списък от повреди като девойката която обработваше заявка каза че нямало място всичко да напише.... :wall:
1.Петна по дисплея
2. Пукнатина над сензора ( за 3 пъти се появява)
3. На моменти звукът изчеза
4. Дава че телефонът е изключен, а той си е съвсем включен и в обхват.
5. Когато стигне 15 % от батерията , изписва 0 и се изключва
6. Като натисна за набиране на номер от списък с повиквания, реагира след 10 секунди и набира долния контакт, при вдигане , за да ми покаже кой звъни пак 10 секунди минимум.

Чистя кеш и данни редовно, и след хард ресет се пооправи за малко и след 10 дена пак същото.Според Вас има ли начин да го посъживя поне още няколко месеца да изкара? Blush

Sony Ericsson Xperia Arc S Midnight Blue
Цитирай

Janes Глобулци са царе на дезинформацията-особенно ако пък не е в тяхна полза Big Grin
Пиши на съпорта на Сони да видиш дали е "остарял".С техният отговор ще си по-спокойна ако имаш проблеми!
1.За сервиз
2.Пукнатината и на моите Арк-и се появяваше дори и след най-безопасно ползване.
3.Кой звук изчезва?
4.Тук проблема може да е в телефона а може и в SIM-картата.Трябва повече тестове за сигурност.
5.Батерията ти е заминала.Можеш да направиш тест със сервизното меню,но на 99% съм сигуренрче е за смяна.Код за сервизното меню: *#*#7378423#*#*
6.Ще ти го върнат във фабрични настройки и няма да имаш такъв проблем.Ако все пак го имаш то решението е даунгрейд до 2.3
Цитирай

шерлок холмс, Благодаря ти за информацията!

Изчезва звукът в слушалка по време на разговор, общо взето когато си иска. Предният път като им го дадох за пукнатината и за звука ми казаха, то си има звук.... и естествено нищо не му бяха направили.

Днес звънях в магазина да питам какво става, защото нали сервизът на германос няма вече телефон за потребителите и естествено те не знаели кога бил изпратен в сервиза. Както има 1 месец останал от гаранцията усещам как ще се опитат да замажат сега положението колкото да доизкара за тоя един месец. Нереален боклучак излезе този телефон, а толкова си го харесвах Cry :wall:

Sony Ericsson Xperia Arc S Midnight Blue
Цитирай

Като не си го поддържал за теб е боклук ! Защо аз нямам проблеми пазя го айде недей да разбираш много кат е боклук го хвърли някаде и си вземи самсунг айде лек ден и не се праи на разбирач Wink :mad: :mad:

Sony
Make.Believe
M4 Aqua
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)