Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android 5.0 Lollipop е вече при нас

Благодаря на колегите споделили клиповете.
Смятам, че бяха достатъчно изчерпателни и дават пълна представа, какво да очаква и останалата част от Z серията на Xperia. Smile

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
Аксесоари

Здравейте ,искам да попитам това официалният ъпдейт ли е ?
Цитирай

(2015-03-16, 22:40:57)nikimarchev написа:  Здравейте ,искам да попитам това официалният ъпдейт ли е ?

Да.
Цитирай

(2015-03-16, 22:41:35)pavlinstoyanov написа:  
(2015-03-16, 22:40:57)nikimarchev написа:  Здравейте ,искам да попитам това официалният ъпдейт ли е ?

Да.

Мерси . А защо не излиза в телефона в update center-a ?
Цитирай

Защото още не е излязъл за нашата страна.
Цитирай

(2015-03-16, 22:44:45)pavlinstoyanov написа:  Защото още не е излязъл за нашата страна.

И последно да питам .. става ли за compact-a
Цитирай

Има го и за Z3 Compact, но трябва да изтеглиш друг фтф, не този, към който има линкове тук. Но ако искаш линк за изтегляне пиши в темата за Z3 Compact или ми пиши на лично да ти го пратя, че някой от колегите да не се обърка.
Цитирай

(2015-03-16, 22:46:54)pavlinstoyanov написа:  Има го и за Z3 Compact, но трябва да изтеглиш друг фтф, не този, към който има линкове тук.

Окей ,благодаря ти .. А знеш ли и можеш ли да ми кажеш с 2 думи как да го ъп-на или някакво видео да ми пратиш ?
Цитирай

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=67292
Като както каза колегата Spellbound91 трябва да сложиш отметка на ТА
Цитирай

(2015-03-16, 22:50:13)nikimarchev написа:  
(2015-03-16, 22:46:54)pavlinstoyanov написа:  Има го и за Z3 Compact, но трябва да изтеглиш друг фтф, не този, към който има линкове тук.

Окей ,благодаря ти .. А знеш ли и можеш ли да ми кажеш с 2 думи как да го ъп-на или някакво видео да ми пратиш ?

Колега, писах ти на лично съобщение.
Цитирай

Добри новини, а аз имам въпрос! Сони усетиха ли се да сложат възможност за скриване на софтуерните бутони или пак си знаят тяхната?

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай

В какъв смисъл скриване?

А аз имам много сериозен проблем... Вкарах телефона в Ultra STAMINA mode и като го изкарах.. Блокаж пълен.. Единствено фона (живия) и толкова. Наложиха се 4 (четири) рестартирания докато се оправи.. Някой ако може да пробва дали и при него е така...
Да уточня, че инсталацията е нова (затрих всичко като инсталирах) на има-няма 12 часа
Цитирай

(2015-03-17, 02:31:54)Bro0z3r написа:  В какъв смисъл скриване?
В приложенията, като ги отвориш да не виждаш бутоните, че ядат от екрана.
Например в LG G3-то мога да ги скривам, и така многооооо по удобно, вместо да ги гледам постоянно. И когато ми трябват само swipe-вам и те се появява и така...

Ти направи ли ресет на телефона?

Колеги за 6653 модела има ли? И какъв е номера на Андроида?

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай

По принцип има такива приложения из Google play, но не съм си играл с тях... А и си мисля, че без руут права телефона пак ще report-ва резолюция 1080 по 1920 без бутони, което не знам колко е 😀
Както написах инсталацията е прясна и всичко друго е супер мазно и нямам особени забележки (изключение правят няколкото дразнителя, които описах по-нагоре)
А доколкото знам D6653 още няма ъпдейт.
Версията на Андроид е 5.0.2
Build number 23.1.A.0.690
Цитирай

Четох в ХДА че този 5.0.2 дори и да се флашне на D6653 пак става .

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

(2015-03-16, 21:45:15)Bro0z3r написа:  Да, ама това важи само за Wi-Fi и Bluetooth... Другите нямат такива екстри..

В такъв случай се извинявам, до сега не съм ползвал STAMINA и предполагах, че е на същия принцип, при мен на Z може да се добави горе в бързите настройки, но при 5.0 може да е различно за тази опция.

Видях видеотата, благодаря за труда. Smile Изглежда страхотно, жив "Нексус", няма изгъзици. Като хвана телефон на Самсунг или ЛГ или трета марка, това сякаш не е Андроид, не мога да се ориентирам в пренаселените настройки и размествания и шарении.
Цитирай

Не ме разбирай погрешно... Пак могат да се редактират настройките горе, просто го няма задържането.. Само Wi-Fi и Bluetooth не могат да се пипат и само те имат бърз достъп до съответното им подменю
Цитирай

Нещо да споделите за настройките при камерата колеги?
Какво ново при автоматичния или ръчния режим има или няма като опции, също е интересно да се знае.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

(2015-03-17, 03:49:24)CuBG написа:  Четох в ХДА че този 5.0.2 дори и да се флашне на D6653 пак става .

Свалям линка, който си дал на предната страница!

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай

Нищо ново под слънцето... Имам чувството, че само са сменили иконите и толкоз.. Пак при определени условия автоматичния режим прави едно розово петно в центъра..

Не мога да открия Location based Wi-Fi. Някой да го е намерил на място, различно от досегашното?
Цитирай

(2015-03-17, 08:17:42)Monipeev написа:  Нещо да споделите за настройките при камерата колеги?
Какво ново при автоматичния или ръчния режим има или няма като опции, също е интересно да се знае.
Ново при камерата като екстри или настройки няма. Леко е бутнат интерфейса и толкова Smile Но пък прави една мисъл по хубави снимки предполагам заради новите АПИ-та Wink

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

Премахнато ли е ограничението за работа с файлове на SD картата?
Аз не мисля да флашвам и възнамерявам да си изчакам компилацията за моя регион, но този въпрос не ми дава мира. Lol

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

Може ли скед като сме го флашнали и сме сложили от тук ъпдейта като дойде официалният да го сложим ?
Цитирай

Може да флашбнеш този и когато излезе за твоя регион официално да си го префлашнеш отгоре просто Wink

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

Окей мерси ... а спред вас след колко време може да дойде в БГ
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)