Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт

Здравейте! Току що и при мен дойде ъпдейт,Версия-23.1.А.28 и гледам вече има close all бутон!На Виваком съм!
Цитирай
Аксесоари

Аз съм на Глобул-теленор ама нема нищо още Sad
Цитирай

Току що дойде и при мен - Мтел.

HTC P3600 => HTC G1 => HTC Hero => Sony Xperia Z3 Compact
Цитирай

И аз съм със SONY-то от Globul, и вчера направих запитване към теленор аджаба кога ще може да се радваме на новата близалка. Отговор засега не получавам, но ще споделя отговора им, когато го получа Smile

п.п. Това е полученият отговор.
"Здравейте г-н Петров,
Бих искал да поднеса извиненията си, за получилото се забавяне!
Ъпдейтът ще наличен до 10 работни дни.
В случай, че се нуждаете от допълнително съдействие или информация по други въпроси, моля попълнете контактната форма тук
 
С уважение,
 
Екип „Удовлетвореност от услугите“"

* Phone: hTC Sensation S-OFF * ROM: ViperS 5.2.0 | Android 4.1.2 | Sense 5 * Battery: Anker 1900 mAh *
* Phone: SONY Xperia Z3 Compact (D5803) * ROOT *
* Phone: HTC 10 *
Цитирай

Аз получих email, че вече update-а е наличен за телефоните, брандирани към Теленор от Sony ( имам предвид, че съм получил Email от Sony, че има нов update и предполагам, че става въпрос за брандираните към Теленор, защото до сега не са ми изпращали такъв ). Колеги, ако искате тествайте. Аз продадох моят телефон и няма как да видя Smile


Прикачени файлове Миниатюри
   


Цитирай

@costi.kocev, не няма го още ъпдейта.
А този мейл като гледам, не е от теленор, а от сони. Просто те известяват, че има нов фърмуер за Z3 compact линията, а не конкретно за твоя бранд.
Цитирай

От Теленор ъпдейт, чакайте началото на следващата година Big Grin
Цитирай

Няма да е следващата година, а още днес. Ъпдейта трябва вече да е видим. Wink

[Изображение: cb6eedb93a3a8c2b.png]

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

Трябва... ама не е, все още не е дошъл...
Цитирай

Качен е на сървърите на Sony, а това е най-важното. Пробвай през PC Companion.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

Дойде най - накрая, днес ми се упдейтна

А някой тествал ли е камерата - въоразявам ли си, или с новият софтуер, прави по - хубави снимки от преди...
Цитирай

Нямам проблеми и забележки след ъпдейта (23.1.А.1.28). През компаньона не ми излезе. Само ОТА от телефона. Закупен е от Теленор.

Sony Xperia Z3 Compact.
Цитирай

Глобул-теленор пуснаха ъпдейта Smile сваля се в момента
Цитирай

В играта сме Big Grin. Много приятен ефект след преключване на разговора. Другото което ми направи впечатление, че хром ми се промени и стана адски тъп, липсваха бутони. За разлика от него опера изглежда чудесно, синхронизирах си я с тази на компа и съм хепи. Сега ще следя батерията - за около 18 часа 20% са паднали.

Селянин е духовно състояние.
Цитирай

Да,на хрома му липсва бутона за нови раздели. Но се влиза в настройки и даваш на "обединяване на разделите и приложенията" на изключено и си става пак същия.

Samsung a40
Цитирай

И аз имам вече Лолипоп и съм разочарован. Батерията пада по бързо и при разговор самия телефон загрява. Дали това ще се оправи със следващ ъпдейт ? Някой друг със сходни проблеми ?
Цитирай

Ресет след ъпдейт правен ли е, ако не - настави го.

 
Цитирай

Моя Lollipop го качих директно, без ресет. Никакви проблеми, батерията държи повече от преди, което ме изненада. Очаквах да е по-зле. Четири дни изкарва точно с не много разговори, но много ровене в нет-а.

HTC P3600 => HTC G1 => HTC Hero => Sony Xperia Z3 Compact
Цитирай

Направих ресета днес, мисля че има леко подобрение, но ще го наблюдавам утре и ще споделя пак. Като цяло телефона ми е нов и не съм го разучил. Има ли някои настройки, които трябва да бутна за да държи повече батерията (нямам предвид стамина моуд) ? Smile
Цитирай

Намаляваш яркостта на дисплея, изключваш ненужни приложения, не ползваш живи тапети и т.н.

 
Цитирай

Погледни и за включени по подразбиране Gps / местоположение/, както и Nfc, след актуализацията до Лолипоп, които както споменах и в съседен раздел, ако не се използват перманентно, не е необходимо да са активирани, но консумират допълнително след активирането им веднага след ъпдейта.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

ъпдейта (23.1.А.1.28) беше наличен ОТА даже преди да получа мейла от Сони. Ъпдейтнах, отне по-малко от 30 мин. без нужда от бекъп, но единственото което ме дразни, е че телефона не може да се контролира с жестове. Точно свикнах с това удобство..., функцията е активна, но просто отказва да приеме обаждане само с приближаване до ухото, нито отхвърля обаждане с шейкинг, нито изключва звъненето като го обърнеш с екрана надолу.
Някой с идеи как да си възстановим функцията?
Ако се повтарям с някоя друга тема, да ме прощавате... Wink

Sony® XPERIA™ XZ1 Compact - Pie 9 & Sony® XPERIA™ Z3 Tablet Compact - Marsmallow 6.0.1
Цитирай

Някой можели да качи някъде теленорския ъпдейт (23.1.А.1.28) .
Цитирай

Я, то щяло и нас да ни огрее 5.1.1 скоро, не че съм се съмнявал де, политиката за поддръжка на Сони ми се струва сравнително добра.
http://www.xperiablog.net/2015/07/16/and...z3-series/

Mi 11 Lite 5G
Цитирай

Вече го има за вас 5.1.1 . Може да си проверите XperiFirm приложението, честито Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)