Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Препоръка за слушалки - лични впечатления от дадени модели.

Предложете ми слушалки до 50-60лв обаче да са безжични.

..:: Crookers - Dr. Gonzo ::..
Цитирай
Аксесоари

Androidd написа:Предложете ми слушалки до 50-60лв обаче да са безжични.
От безжични слушалки аз поне не съм чул някакъв много добър звук, та предполагам не търсиш качество на звука. От тази гледна точка, тези ги мернах на 50 и нещо лева в Метро.

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай

marbu написа:Какво ще кажете за тези http://www.dekom.bg/?page=product_detail...f5ecb92656 или препоръчайте подобни.
Аз не препоръчвам нищо от ниския клас на Pioneer, взех едни за 21лева и честно да ти кажа дори тези от 2лева са по-удобни, чувството е все едно си си забучил по една таблетка аналгин в ушите, а за звука да не приказваме...
Колкото и да са евтини, колкото и да е реномирана марката, няма да повторя повече :thumbup:

Google Pixel
Цитирай

Androidd написа:Предложете ми слушалки до 50-60лв обаче да са безжични.
Почти всички са плачевни, а за тези който що годе стават ще трябва да изръсиш неколкократно по-голяма сума от предвидената от теб. Аз във времената, когато телефоните още бяха без стандартни жакове за слушалки се бях зарибил да намеря добри безжични, но за сметка на удобството правиш голям компромис с качеството на звука - просто блутут технологията в това отношение не е мръднала от години. Дори и да ползваш само блутут рисийвър, в който да включиш хубави слушалки заради блутут сигнала качеството спада драстично, а и да не говорим, че пък тогава се чудиш какво да го правиш този излишен метър и нещо кабел и общо взето няма смисъл.

Huawei P30 Pro, Huawei Mate 20
Цитирай

Androidd написа:Предложете ми слушалки до 50-60лв обаче да са безжични.
Аз бих ти предложил тези:

http://www.dekada.com/catalog/sound-p311...p-876.html

Има ги в 4 цвята и звука е приличен. Чудя се дали и аз да не си взема такива.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Мисля да си взема тези слушалки как ви се струват http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0038...d_i=468294 Smile Smile Smile

Samsung Galaxy Note 4
Цитирай

Mr.Rafael Nadal Виж 152 пост(2 страници по назад) в тази тема. :thumbup:

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи
Цитирай

Добре може и жични и да кажа ще ги ползвам само вкъщи на PC-то и искам да са от тези които ти обхващат цялото ухо Smile

..:: Crookers - Dr. Gonzo ::..
Цитирай

Много са якиииииии (JVC)!!! Dance Благодаря, хора! :cheers:

Nur keine Panik, so schlimm wird es nicht!
Цитирай

@darkest_star честито, след няколко дена(като се разработят) ще е още по-добре

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи
Цитирай

Androidd написа:Добре може и жични и да кажа ще ги ползвам само вкъщи на PC-то и искам да са от тези които ти обхващат цялото ухо Smile

Philips SHP сериите,аз съм с SHP2500,за домашни условия са перфектни,особено с този 6-метров кабел Lol

Desire 500 + SanDisk 8GB class 10 microSD card // JVC HA-FX3X
Цитирай

@pikpik
Абе сетих се - какво стана с новите слушалки, разработиха ли се вече и пробва ли ги с fiio-то?

Huawei P30 Pro, Huawei Mate 20
Цитирай

През повечето време работят без усилвателчето, защото ги ползва жена ми, но аз винаги си слушам през него :thumbup: Смятам се разработиха, защото минаха над 500 часа през файлчетата, които предостави :bow: Много им се кефя, но се оглеждам и за други, че с жената нещо не се разбираме кой-кога да ги ползва. Ако можеш да препоръчаш някакви други съм отворен за предложения. :cheers:

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай

верно ли давате такива пари за слушалки бе хора , къв беше оня линк за слушалки дето струват 35£ ??? Вие сте луди ...
Цитирай

Sweet Nightmare написа:верно ли давате такива пари за слушалки бе хора , къв беше оня линк за слушалки дето струват 35£ ??? Вие сте луди ...
Еми всеки си има хоби - всички жени например непрекъснато пилеят пари за нови чанти и обувки, нищо че имат вече 20 чифта, някои мъже пилеят хиляди левове, за да си тунинговат коли, които и без това си работят добре. Като се има предвид, че по мои изчисления за цигари и нощен живот харча около 3-4 бона на година, то хобито ми да търся качествен звук ми е от най-евтините Wink , така че не виждам, защо да не се купувам слушалки за 300-400 кинта веднъж годишно, като давам толкова на месец, за да си увреждам здравето Sick

pikpik написа:През повечето време работят без усилвателчето, защото ги ползва жена ми, но аз винаги си слушам през него :thumbup: Смятам се разработиха, защото минаха над 500 часа през файлчетата, които предостави :bow: Много им се кефя, но се оглеждам и за други, че с жената нещо не се разбираме кой-кога да ги ползва. Ако можеш да препоръчаш някакви други съм отворен за предложения. :cheers:

Еми кажи в какъв ценови клас търсиш и ще ти намерим :listen:

Huawei P30 Pro, Huawei Mate 20
Цитирай

kova4a написа:
Sweet Nightmare написа:верно ли давате такива пари за слушалки бе хора , къв беше оня линк за слушалки дето струват 35£ ??? Вие сте луди ...
Еми всеки си има хоби - всички жени например непрекъснато пилеят пари за нови чанти обувки, нищо че имат вече 20 чифта, някои мъже пилея хиляди левове, за да си тунинговат коли, които и без това си работят добре. Като се има предвид, че по мои изчисления за цигари и нощен живот харча около 3-4 бона на година, то хобито ми да търся качествен звук ми е от най-евтините Wink , така че не виждам, защо да не се купувам слушалки за 300-400 кинта веднъж годишно, като давам толкова на месец, за да си увреждам здравето Sick
дрехи и обувки е едно , трябват ти , колата си е чиста пробва гъзария за да привличат жени , пък и да си мислят , че са готини .... ама това със слушалките незнам какво е , чесно .... С тия 100лв (конкретно за тия дето аз говоря) мога много по смислени неща да направя , от колкото да дам такива пари за едните слушалки .... Както и да е , да не спамим ся тука ... ;]
Цитирай

Не си ти човека, който да определя кой за какво да си харчи парите. Единия има 100лв купува си слушалки, другия ги харчи за дрехи и обувки, всеки сам си преценява какво и кога да си купи. Ако слушаш музика по 4-5 часа на ден мисля, че инвестицията си заслужава и това не те прави луд

Galaxy Note 3
Цитирай

Аз пък нито имам толкова много пари за пилеене, нито пък обичам гъзариите.. само че съм един вид маниачка на това да слушам добър звук. Много се дразня от лошите слушалки. Мисля, че всеки си има слабости.
И аз бих изхарчила тия пари много по-полезно, но не си ли заслужава да се поглезя с нещо понякога? Пък и не си купувам слушалки всеки месец Smile) :cheers:

Nur keine Panik, so schlimm wird es nicht!
Цитирай

Sweet Nightmare написа:дрехи и обувки е едно , трябват ти , колата си е чиста пробва гъзария за да привличат жени , пък и да си мислят , че са готини .... ама това със слушалките незнам какво е , чесно .... С тия 100лв (конкретно за тия дето аз говоря) мога много по смислени неща да направя , от колкото да дам такива пари за едните слушалки .... Както и да е , да не спамим ся тука ... ;]
Всеки има някакво хоби, за което пръска пари - било да ходи да кара ски или сноуборд, било да събира слъпи марки или монети или нещо друго и т.н. На теб ти се струва безсмислено, но за феновете на добрия звук няколко стотин лева са нищо в сравнение със стотиците часове, през които ще се наслаждават на музиката като хората, а не да се залъгваш с някакви боклуци. Всичко е индивидуално - едни хора се задоволяват с минимума, защото за тях е достатъчно само да излиза там някакъв звук, които да не им дразни ушите, а аз например напълно откачам с лоши слушалки, защото обичам да се наслаждавам на всички инструменти, позиционирането им, сцената и т.н., но това не е за всеки и по-голямата част от хората това не могат да го оценят и им е все едно - мислиш ли, че на моите познати им дреме като им дам да сравнят моите слушалки с техните - не! единственото, което оценяват е, че баса бил добър и се хващат за главата като разберат колко струват, а аз се хващам за главата като чуя техните и се чудя как някой може да го търпи този звук, че даже и да му харесва :facepalm:

Huawei P30 Pro, Huawei Mate 20
Цитирай

de4thless ама аз не се опитвам да ти кажа кво да си купиш или как да си харчиш парите бе братле ... несъм казал , че сте луди щот слушате музика , аз без музика немога , слушам музика всеки божи ден и то постоянно , мисълта ми беше , че цената е много ...
darkest_star разбира се, че всеки може да се поглези , и всеки се кефи повече на добрия звук , но пак казвам , че за единия чист звук да дадеш 35£ .... за тия пари мога да си купя телефон като моя от подписа ми втора ръка ;Д просто е незнам ... странно ... НО , всеки си има мнение , не се опитвам да ви кажа какво да правите , всеки си има мнение ;pp
Цитирай

Темата е за препоръки. Спрете излишните коментари.
Цитирай

kova4a написа:Еми кажи в какъв ценови клас търсиш и ще ти намерим :listen:
Максимума ми е 500лв и главно ще ги използва жена ми. Аз мислих за Sennheiser IE8, но още се чудя, защото чета доста противоречиви мнения :confused:

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай

pikpik написа:
kova4a написа:Еми кажи в какъв ценови клас търсиш и ще ти намерим :listen:
Максимума ми е 500лв и главно ще ги използва жена ми. Аз мислих за Sennheiser IE8, но още се чудя, защото чета доста противоречиви мнения :confused:
Еми значи имаш доста голям избор. Аз обаче не харесах особено ie8, защото ми бяха малко големи и баса ми дойде в повече и затова се спрях на ie7, които за мен са по-балансирани. С динамични драйвъри ли искаш да са, защото сега с fiio-то и бас буста хич няма да останеш разочарован и от арматури. Даже като гледам в head-fi има доста по-добри опции от sennheiser

Ето ти доста добро четиво, ако не си го гледал преди http://www.head-fi.org/t/478568/multi-ie...d-02-26-12

Huawei P30 Pro, Huawei Mate 20
Цитирай

@pikpik
Даже като гледам тази сравнителна таблица http://www.head-fi.org/t/478568/multi-ie...st_6492059 и моите впечатления от Audio-Technica ATH-CK10, то и аз ти ги препоръчвам силно. Аз ги пробвах само за малко, но бяха много добри и като се има предвид fiio-то е11 колко добро се оказа особено с арматури, то нищо чудно заедно с него да звучат доста доста по-добре от сони-то, което жена ти си е присвоила Wink

Huawei P30 Pro, Huawei Mate 20
Цитирай

Един приятел мисля ги има същите, утре мисля да му звънна и да ги преслушам :thumbup:

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)