Оценете темата:
  • 11 гласа - средно 4.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията на Galaxy S9 / S9+ - резултати, коментари, съвети

Ти не беше ли с Pie beta или си с Oreo ?
(2018-12-02, 12:26:18)ivan_vylka написа:  В настройките на App Ops му дай отметка на Show System Settings. Намира се в трите чертички горе в дясно в приложението.

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

С Орео съм си, не ми се рискува с бета после да трябва да връщам начални настройки  Smile

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Забелязах,че батерията силно се влияе от ниска температура. Оставен телефона на 0 градуса за 1 час батерията падна от 30 на 5 процента в стедбай...

Samsung Galaxy S2→Samsung Galaxy S5 Duos→Samsung Galaxy S9+ Duos 64GB Midnight Black→Samsung S22 Ultra 256GB Phantom Black; Galaxy Watch 4 Classic;
Цитирай

Към колегата ivan_vulka имам един въпрос. След като се изключи дебъгинга от оциите оставт ли разрешенията които си направил защото и двете приложения спират да работят поради липса на права.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай

Настройките, които са направени си остават, но за да работят приложенията не трябва да се изключва USB debugging.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

На 5 дена телефон и вече е леш, страхотно Smile

Днеска

[Изображение: S3KWpMu.jpg]

Вчера

[Изображение: oxx5jsU.jpg]

Обхвата повече от 3 чертички и 40 mb/s не хваща, за разлика от самсунга Xiaomi Mi5 - цата на същото място е Full обхват и 75 mb/s

Аудиото на горната слушалка е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО тихо дори със опцията Boost Speaker докато говоря

Power бутона вече играе нагоре и надолу като Xiaomi - то

Пръстовия работи когато си поиска, не говоря да се го отчита как трябва а направо НЕ работи, изключва го и като се провали да отключи с лице (80% от опитите) трябва със фигура

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

Носи го на сервиз. Нямам нито едно от оплакванията ти. С 2 сим карти съм (Теленор и Виваком). VoLTE ми е включен, 120 мейла на ден, сожиални ( или по-скоро антисоциални? ) приложения и си ми изкарва 3 часа СОТ без проблеми. Честно казано спрях да го следя.
Ама за отпечатъка, за Power бутона... Нищо подобно. По-добре го занеси да го погледнат.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай

Как да отида до T-Mobile ? Там има гаранция, но няма как да ида до там, ако го пратя на човека където ми го е взел ще мине супер много време

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

Какво ли не правих и не иска да стане гимнастиката с ADB дава ми че има нещо сгрешено в командата и това си е но в прочем съм със андроид 9 бета дали е възможно да е това пречината. Или аз нещо не правя не знам ако може някой да обясни подробно как става точно номера.

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай

Ако с командата adb devices не ти изкарва номера на устойството, значи проблема не е в андроид 9. Независимо каква версия е андроида, трябва да ти изкара номера. А ако го изкарва, но приложението не работи, значи вече си е от приложението.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

(2018-12-03, 16:00:52)ivan_vylka написа:  Ако с командата adb devices не ти изкарва номера на устойството, значи проблема не е в андроид 9. Независимо каква версия е андроида, трябва да ти изкара номера. А ако го изкарва, но приложението не работи, значи вече си е от приложението.

можеш ли да ми напишеш по ред какви команди да вкарам и след това да напиша оня текст от приложението.
ей това ми изкарва


PS C:\adb> devices
devices : The term 'devices' is not recognized as the name of a cmdlet, function, script file, or operable program. Che
ck the spelling of the name, or if a path was included, verify that the path is correct and try again.
At line:1 char:1
+ devices
+ ~~~~~~~
+ CategoryInfo : ObjectNotFound: (devices:String) [], CommandNotFoundException
+ FullyQualifiedErrorId : CommandNotFoundException

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай

По принцип никакви други команди не трябват, но с командата adb devices проверяваш дали е успешна връзката с компютъра. Ако е успешна, въвеждаш командата от приложението и това е всичко.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Трябва да напишеш adb devices с място между думите и без никакви символи за да сработи командата
Цитирай

(2018-12-03, 16:21:47)kali_74 написа:  можеш ли да ми напишеш по ред какви команди да вкарам и след това да напиша оня текст от приложението.
ей това ми изкарва

Аз също съм с бетата и adb командите работят. Опитай отново, гледай внимателно какво пишеш. Ако нещо не се получва, смени usb порта. Но android system няма, има - android setup да пъти и android system webview. Аз ползвах  ] Minimal ADB and Fastboot . Командата adb devices е за да ти покаже свързаните устройства. Не направих това за което свалих програмата XD но на доста програми им забраних да се изпълняват на заден фон.
Цитирай

Има android system. Активира ли Show system apps?
[Изображение: 20181203-195042.jpg][Изображение: 20181203-195027.jpg]

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

C:\Program Files (x86)\Minimal ADB and Fastboot>adb devices
List of devices attached
* daemon not running; starting now at tcp:5037
* daemon started successfully
1cd8c07c820b7ece        unauthorized
emulator-5554   device


C:\Program Files (x86)\Minimal ADB and Fastboot>adb shell sh /sdcard/Android/data/moe.shizuku.privileged.api/files/start.sh
error: more than one device/emulator

мисля че сега се свърза обаче пак ми дава грешка нека някой кой разбира да погледне и да каже  ако може каде греша.

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай

Когато пишеш командата трябва да е стартиран на телефона Shizuku manager. Иначе да, сега има връзка телефона с компютъра.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Може би е скрит по default и няма да го покаже. Предполагам разликата идва от това, че съм с Pie.[Изображение: 0126ae2f892f584fdd0e322fd28d6dd3.jpg][Изображение: 448f262e96a00def04fd8fd8e45337bd.jpg]

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Я пробвай с Show system framework apps, може и от там да е, аз ги активирах и двете заедно.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

(2018-12-03, 20:39:02)ivan_vylka написа:  Когато пишеш командата трябва да е стартиран на телефона Shizuku manager. Иначе да, сега има връзка телефона с компютъра.

аз го отварям от там преписвам командата обаче пак не иска пише ми грешка и това е зарязвам го не мога да го направя и това е не знам някоя програма да не пречи на компа напримерно Smart Switch.

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай

Трябва да е много точно преписана, без нито една пунктоационна грешка или разстояние между буквите не на място. Най-добре от приложението маркирай и копирай командата и я прати като текстов документ на компютъра. От там я копирай на компютъра и я постави в командния прозорец. Аз така направих, че иначе все нещо изпускаш при преписване.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

(2018-12-03, 21:09:44)ivan_vylka написа:  Трябва да е много точно преписана, без нито една пунктоационна грешка или разстояние между буквите не на място. Най-добре от приложението маркирай и копирай командата и я прати като текстов документ на компютъра. От там я копирай на компютъра и я постави в командния прозорец. Аз така направих, че иначе все нещо изпускаш при преписване.

стана най на кря заради USB то е било ползвах предно USB и не ставаше от както смених с задно стана и сега къде беше това за GPS.

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай

Аз си я написах ръчно и всичко си мина без проблеми. Даже проверих това което каза колегата за спирането на дебъгинга настройките които са направени остават без значение дали приложението работи или не. Android system при мен се появи след като сложих отметка на Show system framework apps. Сега въпроса е дали ще имам подобрение на батерията.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай

(2018-12-03, 20:52:28)ivan_vylka написа:  Я пробвай с Show system framework apps, може и от там да е, аз ги активирах и двете заедно.

Да, сега го виждам. Толкова изписах а не се сетих да маркирам framework за да видя какво ще покаже  Bu Dumbom Tooth Благодаря.
Цитирай

Някои да се е сблъсквал с проблемите ми (Мнение 206) И ако да как си ги е решил

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)