Оценете темата:
  • 19 гласа - средно 3.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Samsung galaxy S8/S8+

Ако си инсталирал ъпдейта от линка си провери коя версия ти дава в момента, че е инсталирана и го дай тук в темата.
Цитирай
Аксесоари

Батерията е отлична след ъпдейта, но камерата на авто е станала зле.
Цитирай

(2018-07-29, 13:07:49)hollyshit написа:  Ако си инсталирал ъпдейта от линка си провери коя версия ти дава в момента, че е инсталирана и го дай тук в темата.

Всичко е наред  но е няма ...Версия 9.0.10.76

Samsung Galaxy Z Fold4, Galaxy Buds , Galaxy Watch
Цитирай

В Настройки---Дисплей----Начален екран ли търсиш опцията? Точно там е опцията Само портретен режим.
Цитирай

Аз ъпдейтнах с один до CRGB и също нямам настройка за пейзажен режим.
Версията на лаунчера е 9.0.05.42, тоест старата.

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай

Странно аз я имам, но не мога да разбера кога се появи. Според мен след 22 те актуализации от самсунг магазина.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

Бяха съобщили, че поетапно ще се появява, не изведнъж за всички, но при мен цъфна, след като инсталирах от предната страница това: https://mega.nz/#!AZ01DATJ!FNnS0tkBDGHkr...Tj5-o3VbTI

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

При мен си дойде ъпдейт от Galaxy Apps, за Home или там както се нарича началния екран на Samsung и дойде опцията.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
[-] 1 потребител изказва благодарност на naskox за това мнение:
  • vankogotinoto
Цитирай

Е то при всички е така...Ъпдейт на самсунг начален екран.

Изпратено от моят SM-G950U с помощта на Tapatalk
Цитирай

Аз много се дразня. Мине, не мине време, сам се деактивира режим лесен екран. Не знам за кой път се получава така и дали след всеки ъпдейт се изключва.
Гледам и функцията за w-fi базирана на местоположение спря да бачка. Wi-fi ми стои по цял ден включен като съм навън от нас.
Цитирай

Колеги, нещо в поведението на клавиятурата на Samsung ме драсни от много време. Когато искам да изтрия последното изречение например, задържам Backspace, изтрива няколко знака поединично и след това направо скача да трие цели думи. Докато се усетя целия текст е заминал. Някой знае ли на какво се дължи това?

OnePlus 7T HD1900 256GB
Цитирай

Така работи клавиатурата просто. Ако задържиш все едно искаш да триеш много и за това "скача" така.

Може да опиташ Gboard доста по удобна е. Има в настройките Въвеждане с плъзгане->Активиране на изтриване с жест ...като кликнеш на backspace-а и плъзнел на ляво започва да маркира какво ще изтрие, докато не "пуснеш" не изтрива.

Също може и другата опция да използваш Контрол на курсора и действа подобно на Самсунг версията ... само че плъзгаш по space и работи само в хоризонтала. Странното при мен е обаче, че от едно известно време не работи с всички приложения ....

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
[-] 1 потребител изказва благодарност на pockobg за това мнение:
  • HAMMER_T
Цитирай

Предположих и аз, че това ще да е логиката. Ще пробвам с Gboard, да видя дали ще се спогодим.

OnePlus 7T HD1900 256GB
Цитирай

Аз ползвам SwiftKey от както имам андроид. Може би 10 години вече. Има си всичко по горе изброено и синхронизация. Пробвай и нея ако решиш

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Цитирай

(2018-07-30, 15:20:18)naskox написа:  При мен си дойде ъпдейт от Galaxy Apps, за Home или там както се нарича началния екран на Samsung и дойде опцията.
И при мен дойде тази сутрин.

<<<<< SAMSUNG GALAXY S10 Plus 128GB (G975F) Android 9 Pie PRISM BLUE >>>>> 

<<<<< Samsung Galaxy S8 Plus 64GB(G955F) Android 9 Pie (BGL) Coral Blue >>>>>

<<<<< Samsung Galaxy A3 (2016)Android 7.0 Nougat 16GB черен >>>>>


Цитирай

Еееее, най-накрая всички са доволни  Tongue

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Аз не съм доволен, при мен я няма актуализацията Big Grin Big Grin

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

(2018-08-02, 13:14:18)felipe написа:  Аз не съм доволен, при мен я няма актуализацията Big Grin Big Grin

Ще дойде.Търпение му е майката.

<<<<< SAMSUNG GALAXY S10 Plus 128GB (G975F) Android 9 Pie PRISM BLUE >>>>> 

<<<<< Samsung Galaxy S8 Plus 64GB(G955F) Android 9 Pie (BGL) Coral Blue >>>>>

<<<<< Samsung Galaxy A3 (2016)Android 7.0 Nougat 16GB черен >>>>>


Цитирай

(2018-08-02, 13:14:18)felipe написа:  Аз не съм доволен, при мен я няма актуализацията Big Grin Big Grin

Ами сложи apk-то  Tongue

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

И аз не съм доволен. Ни ъпдейт на андроид, ни на апк-то

Enviado desde mi SM-G955F mediante Tapatalk
Цитирай

Ти не беше ли с испанско или френско CSC? 
Като, че ли получаваше ъпдейтите преди нас? 

Ето пак apk-то - теглите го от облака и инсталирате. Аз го сложих от там https://mega.nz/#!AZ01DATJ!FNnS0tkBDGHkr...Tj5-o3VbTI

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Да, с испанско CSC съм. По принцип на време идват ъпдейтите, но този път се замотаха нещо.

Enviado desde mi SM-G955F mediante Tapatalk
Цитирай

При мен ъпдейта дойде през гугъл плей.
Цитирай

(2018-08-02, 18:39:02)rbobev написа:  Да, с испанско CSC съм. По принцип на време идват ъпдейтите, но този път се замотаха нещо.

Enviado desde mi SM-G955F mediante Tapatalk

Според sammobile - януари за последно  Huh Huh Huh

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

(2018-08-02, 18:52:59)divna написа:  Според sammobile - януари за последно  Huh Huh Huh
В началото на юли имаше[Изображение: ad542fd43bc89ab4edd8ac91579f2fb6.jpg]

Enviado desde mi SM-G955F mediante Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)