Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ROM][LP][Jun 25] -=- CloudyG2 3.2 -=- [All Variants]

Толкова е стабилен 3.3, че ротацията не работи, а когато работи крашва цялото System UI.
Върнах се обратно на 3.2 и няма проблеми.
Цитирай
Аксесоари

Нямам проблем с ротацията. Работи си супер.
Цитирай

Инсталирах току що камерата за htc one m9,коментират че снима доста по добре от всяка друга и то нощно време на тъмно,поиграх си малко с добри първи впечатления останах,има си и собствена галерия за снимките,утре повече има си интересни опцийки,ако искате мога да сложа линка за сваляне. Имам си 3 броя камери Big Grin Visslar


Прикачени файлове Миниатюри
   

LG G7 ThinQ Cludy[b]CloudyG2 3.2G2 3.2[/b]
Цитирай

Сложи линка за сваляне

Камерата на G4 става ли за G2?

LG G4 - H815 - 32GB
LG G2 - D802 - 16GB - Cloudy G2 2.2

Цитирай

Краша на SystemUI-a при rotate, най-вероятно се дължи на LMT launcher-a, а не на версията на ROM-a.
Който ползва LMT, да ходи да тегли последната бета 2.5.1.
От Google яко го наплюват LMT-то и ако някой има по-добра негова алтернатива, ще се радвам да прати едно PM, за да не отвличаме темата Smile
Цитирай

(2015-07-11, 08:05:28)metejnik написа:  Сложи линка за сваляне

Камерата на G4 става ли за G2?

Ето линк за камерата htc one m9 apk+galeria  https://mega.co.nz/#!yIYhGKhL!KblzI5tdJJ...4wAKWNNF6A инсталира се като нормално приложение първо камерата след това галерията и после рестартирате телефона Wink

LG G7 ThinQ Cludy[b]CloudyG2 3.2G2 3.2[/b]
Цитирай

Абе колеги откакто съм с 3.2 едно , че сигнала ми винаги пада до 2-3 чертички дори когато съм в квартирата (до центъра) и , че Андроид систем и клетъчна готовност така ми ядът батерията , че направо ... не може за 1 час екран със фейсбук и мессинджър а цялата друга батерия когато не барам телефона да ми яде батерията като куче - пържола . За 6 часа от 100% пада до 30% с 1 час екран фейсбук и всичко друго е андроид систем , клетъчна готовност и някви простотии !!! Минах на клауди направо от сток лолипоп и при 3.1 проблема ама изобщо го нямаше ! Къв е този проблем не знам ... не може на сток да карам по 5 часа постоянно във интернет с wi fi а тука при неизползване да ми умира без да го барам ! Някой има ли такъв проблем и ако има решение моля да ми каже ! Пробвал съм 2 пъти рефлаш и пак не помага !

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

Wipe?
Цитирай

Инсталирал съм го както си пише : data/system/dalvik/cache и съм правил 2 пъти фактори ресет ... сега качих гсм батери и греенифай и ще видя дали проблема е от рома или от някоя програма ! Тази сутрин след работа ще постна резултати !

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

Накрая излезна , че е от някое приложение след слафането на грийнифай нещата се оправиха и остава само да разбера кое е проложението !

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

С 3.3 съм и батерията пада за 3 часа екран, гледане на клипове в тубата, като всичко освен wi-fi е изключено. Батерията забелязах, че за една нощ от 87% падна на 80%.
Защо батерията пада толкова бързо?
Цитирай

@teriminator3 Колега , много съм благодарен на поста ти за камерата на m9. Сега съм със cm12 и се чудех откъде и как да сваля някаква читава камера с опцийки и модове за да мога да снимам . Тая гоогле камера за никакъв к*р не става !

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

Колеги, в момента съм с Cloudy 3.2 + root + TWPR. Появява ми се жълто петно като позагрее телефона. Искам да ви попитам дали процедурата по връщане на сток ром си е нормална, както в темата е описана, че ме е шубе да не го брикна. Забравих да направя бекъп на сток рома, преди да флашна Cloudy, но сега направих поне бекъп на EFS папката.

Iphone 4S > Galaxy S3 > Nexus 4 > LG G2 > Note 4 >  S6 Edge > iPhone 6> S6 Edge Plus > S7 Edge > Xiaomi Mi8 > Huawei Mate 20 Pro > OnePlus 8 Pro -> OnePlus 9 pro
Цитирай

Ами същата е. Няма какво да се плашиш. Риск си има ама няма как. Изпълни всичко, както е описано там и да се надяваме да няма проблеми.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Колко дуржи батерията при Вас колеги? Аз съм с 3.3 и държи около 3 часа и половина, което не ми се струва много.
Цитирай

Сложи си последния Dorimanx или Xceed кернели - по - добри са от стоковия. Дориманкс може да имаш нестабилност(рестарти), аз засега нямам(v4.8) но да си знаеш Smile
Цитирай

A като си сменя кернела след това ако има ъпдейт за тоя ром ще мога ли да го направя директно с тоя кернел или ще трябва да връщам стоковия ? И колко ти държи батерията на теб долу горе ?
Цитирай

Може да си флашнеш ром. Държи малко повече. Колко точно не знам, но прави 5-6 часа дисплей
Цитирай

Ами аз не съм със стоковия. Извинявам се ако не се е разбрало от предните ми постове. В момента съм с CloudyG2 3.3 и не съм доволен от батерията. Тия дни ще пробвам и с кернела на Dorimanx V4.8 да видя каква е разликата.
Цитирай

Да де, но на клоуди кернела е базиран на стоковия, не знам дали не си е и стоковия. Та имах в предвид кернела само да смениш. За рома е ясно че не си стоков Wink
Цитирай

Как ги докаравате тези 5-6 часа екран не знам. С Cloudy 3.3 и Dorimanx 4.8 съм, с профил extreme batery и пак повече от 2:30 екран не изкарва.

HTC Sensation -> one of the best EX
LG G2 32 GB -> gone for parts
LG G2 16 GB 
Цитирай

Аз съм с няколко модула които доста допринасят за това. Intelli3G, Amplify, Greenify и съм изключил почти всички глупости на Google за синхронизация. Които не ми трябват де.
Цитирай

FireDragon и при мен е долу горе така. Изкарвам малко повече с батерията,но ми се вижда недостатъчно. Каквито и магии да се правят май няма голямо значение. Самия ром си е лаком и дано да има някой ъпдейт да го оправи.
Цитирай

Лошото е,че не е рома. Досега съм бил с 4.4.2 сток, 5.0.2 сток и сега с този и резултатите са почти еднакви,което ме навежда на мисълта,че просто толкова си изкарва батерията.

HTC Sensation -> one of the best EX
LG G2 32 GB -> gone for parts
LG G2 16 GB 
Цитирай

Зависи как се ползва телефона, какъв софтуер(програми) има качен и какви модули. Друго което влияе е дали се ползва на 3G или на Wi-Fi. Рома има влияние също и кернела. Ето при мен нормално ползване, фейсбук, брауз, тапаталк, разговори, книжка, малко игричка(наистина малко):

[Изображение: OpPR5D3l.png]  [Изображение: J8YG58Jl.png]

Cloudy G2 3.3 / Xceed WPR Kernel build 8 без никакъв UV или нещо пипано по настройките за батерия.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)