Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Z3

аз вместо 20-30лв за калъф бих дал 40 да си направя застраховка на екрана от чупене и толкова. Наистина е кофти такова бижу да се носи в калъф като некъв пенсионерски тефтер
Цитирай
Аксесоари

Е поне протектор му е нужен.
Цитирай

Пробвал съм и с бънпери,стъклени протектори,силиконови калъфи,но за мен това си остава удобен и сигурен начин.Все пак секи си има вкус.А пък тая застраховка я правят един път и после няма,а един път отворен ли е телефона зарежи вече.Поне според мен.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай

аз лично не слагам нищо,но е така,всеки си решава сам за себе си,но както каза и колегата,това бижу е за показ,не да го крия

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

И аз от нерви я скъсах днеска,много ми пречи кат бързам да правя нещо.Ще карам на силикон и стъкло за сега.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай

Уф, и аз съм противник на това да си крия телефона. Но все пак направих почти годинка с него и сега съм си поръчал калъф. Който едва ли ще нося постоянно, но понякога ще го слагам. Изглежда ми стилен и изчистен. Ще го видя, като пристигне.

[Изображение: ROCK-Slim-Leather-Case-Flip-Cover-for-So...ria-Z3.jpg]
Цитирай

@GH0STFACE то цената говори. Ти кой цвят си поръчал.
И аз несъм привърженик на тия калафи, ама за тоя немога да кажа на черното бяло
Цитирай

Не знам каква цена си гледал, за моя платих около 18-19 лв от eBay.

Черния. Чудех се за медния, но не знам как ще седи на черен телефон.
Цитирай

Черен телефон ще му отива и черен калъф Wink
Цитирай

На тези много лесно се чупят ръбовете,знам от опит.Не точно този калъф,подобен.
А това смятам да е последния ми калъф:
http://www.ebay.com/itm/Cruzerlite-Bugdr...1378256213

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай

И аз не харесвам калъфи, иначе каква е файдата да ги правят тънки? Но Z3 е деликатен телефон, стъкло отвред. И аз имам силиконоФ. Кво да правя. Big Grin

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай

За мене най-добрите калъфи са силиконовите гърбове
Цитирай

Ето този имам.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай

Иване, това силикон ли е, прилича ми на пластмаса?
Каква е марката, че не я виждам?

П.С. Пожълтява ли с времето?
Цитирай

И аз гледах този,маѝ е пластмаса.За това се спрях на друг,но иначе има дизаѝн.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай

GH0STFACE 
Аз ползвам такъв силиконов и пожълтява за 2-3 месеца!

SONY XPERIA Z2+Z3,Huawei P9+P10Plus+Mate30Pro
Цитирай

Гърбът е твърда пластмаса. Отстрани по рамките е по мек. На Spigen е. Следи от пожълтяване нямам.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай

Е, spigen си е качество. Ще видя, ако го намеря този по-натам изгодно ще си поръчам един.
Цитирай

@GH0STFACE , специално този на Rock го пропусни като възможност, некачествен е. Взех си бял за компакт и много бързо се спука пластмасата.
Цитирай

Вече пътува Smile ще го видим
Цитирай

GH0STFACE За коѝ говориш ти?

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай

За Rock
Цитирай

Здравейте,бихте ли ми препоръчали качествени стъклени протектори за отпред и отзад както и някой качествен кейс.
Също така бих желал да са от Български сайт понеже нямам възможност да пазарувам от ebay,amazon и тн...
Благодаря ви предварително. Smile

Samsung Galaxy S5 Active
Цитирай

От български сайт ще ти е 2-3 по-скъпо, а стоката ще е същата.

 
Цитирай

Ванка, и аз съм със този SPIGEN. Бях доволен ама толкова брутално се надра след месец два ползване че ако плъзна нокъта направо влиза в процепи и се спира Smile Ама верно е че телефона е постоянно в приключения Smile Иначе карам с него вече 3 месеца и пожълтявания нямам.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)