Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за LG G3

http://www.citytel.bg/charger-for-lg-g3 на сайта пише, че е 1.3a но всъщност е 1.8а

LG G3 16GB
Цитирай
Аксесоари

Стъкло = 6лв.
Тефтер активен = 9лв.


Прикачени файлове Миниатюри
               

Samsung - SGS-I9195 Blue Edit.
LG G2 - D820
LG G3 - D855 32GB
Цитирай

може ли линк за стъклото,искам да си поръчам и аз
Цитирай

Ако можете да ми дадете някакъв добър протектор против удар? Ако някой ползва и е доволен, моля за линк. Smile

Sony Xperia Tipo => Sony Xperia SP 8GB => LG G3 x 2 =>Iphone 5 64GB => Samsung Galaxy S5 16GB => Huawei P8 16GB => Iphone 6 x 3 => Galaxy A5 2016 => Galaxy S7 Edge => Huawei P20 lite => Galaxy S8 => Xiaomi MI 9 SE 128GB Black
Цитирай

Колега виш една две страници назад в темата, там има обсъждания за това което те интересува

        
Цитирай

Прегледах всичките страници, но искам да попитам, къде от България мога да си поръчам противоударен ( не знам как се води, такъв който предпазва телефона когато падне ) протектор? И трудно ли се слага това нещо?

Sony Xperia Tipo => Sony Xperia SP 8GB => LG G3 x 2 =>Iphone 5 64GB => Samsung Galaxy S5 16GB => Huawei P8 16GB => Iphone 6 x 3 => Galaxy A5 2016 => Galaxy S7 Edge => Huawei P20 lite => Galaxy S8 => Xiaomi MI 9 SE 128GB Black
Цитирай

Нека не се счита за реклама !!!
Колега можеш да си вземеш от olx такова стъкло, но колко ще е истинско един господ знае. Поставя се лесно, стига да имаш малко повече нерви

        
Цитирай

@nnenno - Мерси са инфото. Виж си личните!

Sony Xperia Tipo => Sony Xperia SP 8GB => LG G3 x 2 =>Iphone 5 64GB => Samsung Galaxy S5 16GB => Huawei P8 16GB => Iphone 6 x 3 => Galaxy A5 2016 => Galaxy S7 Edge => Huawei P20 lite => Galaxy S8 => Xiaomi MI 9 SE 128GB Black
Цитирай

Стъклото се слага 10 пъти по лесно от смотаното фолио,а и имаш право на корекция
Цитирай

Offtopic Настъпиха жегите и закалените стъкла взеха да окапват... Констатация, от редовно оставяне на пряка слънчева светлина и съответно прегряване се поврежда лепилото и се образуват петна по екрана. Някой ползвал ли е защитно стъкло с отвори само за слушалката и сензорите, но не и за предната камера и дали това ще влоши снимките и..?

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай

Аз съм с таково стъкло,другите са ми грознички,не мисля че оказва влияние на камерата.
Цитирай

Моето също е с отвор само за сензорите и говорителчето, не смятам че оказва влияние на камерата.

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай

Ако на някой му е омръзнал или би искал да смени бял или златист гръб,аз търся нещо светло.или някакви изгодни оферти без да чакам 2месеца от китай,да свирка
Цитирай

http://m.ebay.co.uk/itm/SPIGEN-Ultra-Fit...0348710715
Някой знае ли магазин в София от където мога да купя такова гръбче ?

Samsung Galaxy S10e - Prism Black
LG G6 - Silver
Samsung Galaxy S6 - Black
LG G3- Titan - best phone !
Samsung Galaxy S3 Neo GT-i9301i
LG Optimus L7 P700 
Цитирай

Купувал съм такъв само, че на LG от Технополис. Цената беше 18 лева но си е оригинален аксесоар на LG.

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай

Да доста добра цена трябва да проверя дали го има.

Samsung Galaxy S10e - Prism Black
LG G6 - Silver
Samsung Galaxy S6 - Black
LG G3- Titan - best phone !
Samsung Galaxy S3 Neo GT-i9301i
LG Optimus L7 P700 
Цитирай

Аз си взех наскоро такъв слим кейс. Доволен съм тъй като греенето се усеща много слабо през пластмасата на калъфа, а и е по стабилен в ръката. По късно ще кача и снимки (gold версията с тъмно кафяв кейс).

Nexus S > Moto G > LG G3 > Iphone 6S > Huawei p10 + Sennheiser Momentum 2.0
Цитирай

От къде си го взе ?

Samsung Galaxy S10e - Prism Black
LG G6 - Silver
Samsung Galaxy S6 - Black
LG G3- Titan - best phone !
Samsung Galaxy S3 Neo GT-i9301i
LG Optimus L7 P700 
Цитирай

https://www.technomarket.bg/products/091...dark-brown
ето един набързо намерен...
Цитирай

Моят е същият, но черен.

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай

И аз имам същият,но черен. За година и ,не е мръднал.

HTC Desire HD/ Lg G3 32gb/ Lg G6
Цитирай

Tempered glass някой слагал ли е? Как е? После маха ли се безпроблемно ако се наложи?

п.п. А видях на предната страница, че всички се хвалят, че лесно се слагало. А дали се маха лесно ако му се случи нещо? Big Grin

iPhone SE2 64GB White + Apple Watch 4
Цитирай

Не виждам какво би могло да се случи за да се наложи махането на протектора?! Ако се наложи нещо, като "жълто петно" от сервиза ще ти сменят целият дисплей.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай

(2015-09-27, 21:19:30)penmark написа:  Tempered glass някой слагал ли е? Как е? После маха ли се безпроблемно ако се наложи?

п.п. А видях на предната страница, че всички се хвалят, че лесно се слагало. А дали се маха лесно ако му се случи нещо? Big Grin

Маха се лесно, не се безпокой.

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай

Здравейте, бих искал да попитам задния капак за G4, който е с кожата става ли за нашите телефони.АКо ли не някой може ли да ми каже от къде мога да си намеря подобен, но не да е калъфче, а да си е капак защото много ми харесва как стои на G4-те.

Samsung Galaxy Note 10 Plus
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)