Темата е заключена
Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Meizu M2 Note

@RiseOfTheLycan Днес го инсталирах без проблеми. Появява ли ти се някакво съобщение? Да не би да нямаш достатъчно памет

Meizu MX4 -> Meizu MX4 Pro -> Meizu M1 Note  -> Meizu M2 Note -> [b][i]Huawei P8[/i][/b]
Аксесоари

Да имам някаква грешка 505...има място колкото искаш... 

Софта се ъпдейтна и сега друг проблем...play store въобще не ми зарежда постоянно пише, че няма интернет връзка...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

@RiseOfTheLycan Колега, в линка по долу може да прочетеш решения за проблема
https://code.google.com/p/android-develo...il?id=1668

Meizu MX4 -> Meizu MX4 Pro -> Meizu M1 Note  -> Meizu M2 Note -> [b][i]Huawei P8[/i][/b]

Да ще прочета, ако разбирам какво пише...мерси все пак  Big Grin


ПС: Оправих се с проблема...видях един клип в нета и всичко стана, НО вие имате ли проблеми с известията на Месинджъра и останалите подобни...вайбър и т.н. Wink
Аз само с проблеми започнах с този телефон... Sad

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

@RiseOfTheLycan Колега, с международната версия ли си? За да получаваш известия от посочените приложения трябва да имат разрешение. Влез в Настройки—> Приложения щракваш на приложението, което ти трябва, след това на Упраление на разрешенията.....

Meizu MX4 -> Meizu MX4 Pro -> Meizu M1 Note  -> Meizu M2 Note -> [b][i]Huawei P8[/i][/b]

Не знам с коя версия съм как да видя и да ти кажа. Иначе влязох там всичко ми е разрешено и на двете апликации, но не получавам известия нито на лентата нито звук, а още по - малко диода за известия свети...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

(2015-11-01, 23:39:54)RiseOfTheLycan написа:  Не знам с коя версия съм как да видя и да ти кажа. Иначе влязох там всичко ми е разрешено и на двете апликации, но не получавам известия нито на лентата нито звук, а още по - малко диода за известия свети...


В настройките на телефона виж при информацията за телефона с коя версия на Flame си - буквата накрая определя с коя версия си. Ako e I - тогава е международната.

Аз в интернет попаднах на обява за модела, от където го поръчах и очаквам да дойде. Това, което не успявам да разбера е с коя версия на Флейма е, защото на снимката го дават да е с C версия, а пък в описанието на характеристиките го описват като А. Не знам дали ако публикувам линка може да наруша правилата на форума. Може ли съвет

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Ясно значи е международната. Аз до I ъпдейта го получих ония ден.
Като цяло съм доволен от телефона. Батерията наистина е много добре. Втори ден и е на 50 %, а аз го ровя още Big Grin Big Grin Big Grin

Иначе нотификациите взех да ги получавам вече...значи за сега всичко е наред...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

(2015-11-02, 08:25:05)kstavrev написа:  В настройките на телефона виж при информацията за телефона с коя версия на Flame си - буквата накрая определя с коя версия си. Ako e I - тогава е международната.

Аз в интернет попаднах на обява за модела, от където го поръчах и очаквам да дойде. Това, което не успявам да разбера е с коя версия на Флейма е, защото на снимката го дават да е с C версия, а пък в описанието на характеристиките го описват като А. Не знам дали ако публикувам линка може да наруша правилата на форума. Може ли съвет

По питай ги. Може да ти обновят Flyme до А. Ако решиш да обновиш Flyme с по-нова версия българския език и google play store ще изчезнат. Ще остане английски и китайски и ще трябва на ново да си инсталираш google play store

Meizu MX4 -> Meizu MX4 Pro -> Meizu M1 Note  -> Meizu M2 Note -> [b][i]Huawei P8[/i][/b]

@RiseOfTheLycan моят съвет е да си останеш на I версията. Аз съм на нея и съм страшно доволен. Тя е международната и като чета тука темите за Мейзу май се държи най стабилно и най малко проблемнаSmile
Иначе честито за телефончето и със здраве да си го ползваш Smile

Телефона ми харесва, но видях на едно ревю, че свободния RAM e 230MB, защото е наблъскан с много китайски приложения. Интересува ме дали след като се инсталира 4.5.4I свободната памет е повече?

Huawei P30

@moher4o Аз съм с международната версия на телефона и преди седмица си инсталирах 4.5.4I, свободната RAM e 722MB

Meizu MX4 -> Meizu MX4 Pro -> Meizu M1 Note  -> Meizu M2 Note -> [b][i]Huawei P8[/i][/b]

Мерси...надявам се да няма проблеми. Днес писах на Meizu България дали ще получим андро 6.0. Отговорът беше само и единствено ДА...
А освен I има ли по нова версия...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

@RiseOfTheLycan Означението "I" означава, че телефона е международната версия. Най-новият ъпдейт на операционната система е 4.5.4

Meizu MX4 -> Meizu MX4 Pro -> Meizu M1 Note  -> Meizu M2 Note -> [b][i]Huawei P8[/i][/b]

(2015-11-02, 20:57:55)gadjet12 написа:  @RiseOfTheLycan  Означението "I" означава, че телефона е международната версия. Най-новият ъпдейт на операционната система е 4.5.4

Това е за I версията. Същият ъпдейт е за C версията?

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Уточнявам: За meizu m2 note последния ъпдейт към 2.11.15г. е flyme 4.5.4 съответно I - международна, А - универсална/китайска, С и U - китайски за China telecom и China Unicom.

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP

Да попитам и вас, защото измъчих един форумец на лични съобщения Smile

Мога ли да руутна Note m2 със С версия - (до колкото разбрах, бройката дето е взета е за китайския пазар) с международканата такава, или няма ли някаква врътка, за да си правя редовни ъпдейти и да си имам бг език на тази C бройка?

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Не съм сигурен дали ти са ясни понятията „руут” и „флаш”, но отговора е да, може да си флашнеш международната версия върху „С”. Написано е как става. Ще имаш БГ език. След това може да се рутне през Флайми акаунта. Боя се, че при всеки ъпдейт ще трябва да се ползва същия метод, т.е. не е съвсем лесно, но това е цената....

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP

Днес и на мен ми доставиха телефона, закупен от Ем.г. Това ми е първия телефон, който няма в комплекта никакъв протектор. Rom 4.5.3I, като при проверка за обновяване дава, че това е последна версия. При версия I няма ли ОТА? Има ли смисъл да му слагам ръчно 4.5.4 или няма някаква корена разлика? Аксесоари предполагам от Али-то ще търся, но ако някой е ползвал нещо, което си струва парите, моля да даде линк.

Huawei P30

(2015-11-04, 19:35:38)moher4o написа:  Днес и на мен ми доставиха телефона, закупен от Ем.г. Това ми е първия телефон, който няма в комплекта никакъв протектор. Rom 4.5.3I, като при проверка за обновяване дава, че това е последна версия. При версия I няма ли ОТА? Има ли смисъл да му слагам ръчно 4.5.4 или няма някаква корена разлика? Аксесоари предполагам от Али-то ще търся, но ако някой е ползвал нещо, което си струва парите, моля да даде линк.

Сложи му ръчно 4.5.4 . Не знам защо но и при мен ми казваше че е последна версия въпреки че беше излезнала следващата /беше 4.5.2 /. След ръчното обновяване до 4.5.3 следващата 4.5.4 си дойде ОТА. А и скоро трябва за има 4.5.4.1 -за А версиите излезе. За аксесоари ползвам на nillkin brand TPU CASE FOR Meizu m2 Note Case 0.6mm Ultrathin Transparent Soft Cover Protective Case и  Nillkin Amazing H+ Anti-Explosion Tempered Glass Screen Protector Film For Meizu M2 Note много са качествени и си заслужават парите

Xiaomi POCOPHONE F1


@moher4o Колега има два варианта: I-ви вариант - ограничено е обновяването на Flyme (честа практика в България) и II-я вариант е телефона да не е международната версия. Просто са му сложи ли версия на Flyme "I" и са ограничили обновяването за да не го обновяваш за да не ти изчезне българския.

Моя телефон е купен от Китай. Международната версия е и като го взех беше с Rom 4.5.3I. Като включих wi-fi щракнах на иконката "Актуализация" и ми изписа, че има нова версия - 4.5.4I.

Meizu MX4 -> Meizu MX4 Pro -> Meizu M1 Note  -> Meizu M2 Note -> [b][i]Huawei P8[/i][/b]
Big Grin 

Благодаря за бързите отзиви! Не съм направил все още флеим акаунт, ако има значение за обновяването. Модела е M571H, което мисля че е международната версия. Сложих му доста приложения, които обикновено ползвам и не забелязвам някакво забавяне  Big Grin и забиване, както обикновено се случваше на предишния ми телефон Elephone P8. НИКОГА ПОВЕЧЕ ELEPHONE!  Angry

Huawei P30

@moher4o Няма значение дали имаш или нямаш флейм акаунт. Щом Модела е M571H тогава наистина си е международната версия, просто са ограничили обновленията

Meizu MX4 -> Meizu MX4 Pro -> Meizu M1 Note  -> Meizu M2 Note -> [b][i]Huawei P8[/i][/b]

(2015-11-03, 21:31:13)kyosev написа:  Не съм сигурен дали ти са ясни понятията „руут” и „флаш”, но отговора е да, може да си флашнеш международната версия върху „С”. Написано е как става. Ще имаш БГ език. След това може да се рутне през Флайми акаунта. Боя се, че при всеки ъпдейт ще трябва да се ползва същия метод, т.е. не е съвсем лесно, но това е цената....

Благодаря. Така е ще трябва много да почета. Видях че има някакъв софт, с който става това нещо

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Здравейте, имам затруднения с root—ването на телефона (Flame 4.5.4A). Дава ми, че е руутнат, но в действителност не е. От няколко дни си комуникирам с китаеца, от който е купен и той вече не знае какви предложения да ми даде. Бях писала по—рано за проблема с flame акаунта—оказа се, че те са го рутнали преди да го изпратят насам(първоначално всичко беше ок с телефона, но ми дойде ъпдейт, който ме върна в първи клас—телефона забива, екрана само пресветка...). Попитах китайчето дали да не върна заводските настройки, но категорично каза "не".  Не знам какво друго да пробвам...

Samsung Galaxy Tab 2 7" Slim Bean 4.2.2
Samsung Galaxy S3
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)