Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт

Здравейте Smile От снощо никакви проблеми, всичко е наред. Всичко работи(поне нещата които пробвах). Гледам, че някои имат поблеми с зип файла. Мисля, че пробвате прекалено сложни начини за прехвърляне и се получават проблемите с непълните зипове. Аз не съм някакъв компютърен гений, обаче неарденталският ми начин на прехвърляне проработи безотказно. Беше риск но проработи перфектно. Пробвайте да махнете разширението накрая на фаила .zip с преименуване, качете го на картата, след това го преименувайте обратно връщайки накрая разширението .zip през мениджъра. За мен проработи. успех ! Или изчакайте официалната ОТА.

UPGRADED TO HTC ONE M8 Android 6.0 HTC Sence 7.0
Another perfect upgrade -  OnePlus 5T 8/128 _ Oreo 8.1
Samsung Galaxy S22+ - it was about time
Цитирай
Аксесоари

Онзи дразнеш бъг на месенджъра като сложите отметката на In-App Sounds дали е оправен след ъпдейта?

  • Samsung Galaxy S21 Plus SM-G996B  • 
Цитирай

https://twitter.com/LlabTooFeR/status/68...6130528257

iPhone 14 Pro
Цитирай

Нещо не идва този прословут ъпдейт. Нали за днес беше обявен!
Цитирай

А вашите калкулатори смятат ли вярно?


Прикачени файлове Миниатюри
   

| Phone: HTC M8 Silver | ROM: Stock| Status: Rooted | BOOTLOADER: Unlocked
Цитирай

Махни онова RAD и ще ти сметне правилно Wink

  • Samsung Galaxy S21 Plus SM-G996B  • 
Цитирай

(2016-01-19, 13:27:12)mirchev87 написа:  Онзи дразнеш бъг на месенджъра като сложите отметката на In-App Sounds дали е оправен след ъпдейта?

Оправен е, поне така прочетох.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

Виваком да теглят!
Цитирай

Айде дерзайте. Big Grin
Купен от Vivacom, не че е от значение.
Първо излизат 3 малко по няколко килобайта, наведнъж и след това идва големия - 1.16GB.

iPhone 14 Pro
Цитирай

Това подготовка за ъпдейта ли е?  Да го инсталирам или да чакам за по-голям файл,  който да инсталирам наведнъж? Smile


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Качвай, след тези идва големият.

iPhone 14 Pro
Цитирай

при мен също дойде МенТел Big Grin

Sony Xperia P JB 4.1.2 M Tel - Silver (никога повече това недоразумение "Sony")
HTC One M8 5.0.1 > Samsung Galaxy S7 Edge Black Onix A1 > HUAWEI Mate 20 Pro Twilight® A1
Цитирай

каква е разликата между US и EU версията на М8-цата ?

siemens c55,siemens a60,samsung s500,sony erikson t630,nokia 6230,nokia 6288,htc wildfire,htc hd2,htc desire 500,inew v3 ,lenovo vibe x2 cu,Oneplus one,Lenovo vibe Z2 Pro
Цитирай

Ами ето,че си спазват обещанията Smile
Цитирай

Май се почна......

[Изображение: ZwPk8qQ.png?1]

Galaxy S9+/128GB: 9.0 Galaxy S8+: 8.0 Galaxy S7 edge: 7.0
HTC One М8: 6.0 HTC One X: 4.4.2


Цитирай

Гадният бъг с месинджъра е напълно оправен!!!!

UPGRADED TO HTC ONE M8 Android 6.0 HTC Sence 7.0
Another perfect upgrade -  OnePlus 5T 8/128 _ Oreo 8.1
Samsung Galaxy S22+ - it was about time
Цитирай

При мен се инсталираха тези тричките и телефона умря. Започна едно премигване нон стоп като рестарт, дисплея не реагира в 90% от времето. Въобще не мога да стигна до Настройките да пусна големия... Тричките се инсталираха успешно. Според мен е по сенса нещо бъгнало, защото не се рестартира до ниво бял екран с надпис НТС.
Цитирай

Каква ви е версията на софтуера?

Samsung s21 ultra 
Цитирай

Телефонът не е преинсталиран - оригиналният андройд. Закупен е от Мтел. За съжаление нямам идея коя точно е, а не мога да стигна да го видя в момента.
Опитах да го хард ресетна с копчетата - без успех.
Цитирай

И при мен дойде ...мтел! Още не съм го инсталирал, защото нямам много батерия  Cool


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

И аз не съм го сложил още защото съм на 20% батерия и точно преди час реши че няма да се зарежда телефона Big Grin Дано не е от телефона проблема само че не ми се занимава със сервизи.....

  • Samsung Galaxy S21 Plus SM-G996B  • 
Цитирай

Батерия ще ви трябва.Ъпдейта е доста голям,а и преди него телефона разархивира архива Wink
Цитирай

А има ли нужда от връщане на фабричните настройки след ъпдейта?
Цитирай

Препоръчително е след такъв голям ъпдейт Smile
Цитирай

Някой,  който знае какво пише (без никой да се обижда,  аз самият не помня при ъпдейт 4.4 към 5.0, какво трябваше,  освен връщане на телефона до фабрични настройки),  да даде препоръки преди ъпдейта. Като карта памет,  сим карта, архивиране,  батерия (какъв процент, да седи ли в контакта повреме на ъпдейта),  да е включен ли телефона към мрежа след като го изключиш?  
Колегата @boje опиши как се получи бъга,  при какъв процент на батерията, на зарядно ли е бил?
Аз мисля да махна всичко от телефона и да направя ресет и после да го ъпдейтна и накрая след успешен ъпдейт да ми дам пак ресет. Не знам дали ще помогне за стабилна работа та и успешен ъпдейт!? Дайте съвет Smile
Мерси Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)