Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефон за игри >1000 лв
#26

За игри се замисли за вградената памет на телефона.Щото там се инсталират игрите.Аз имам проблем  с 16 гб.Няколко от тях за ОС, няколко още си пази ОС за кешове и прочее, и остават няколко. Ама като кача Фифа, Риъл Рейсинг и Модърн Комбат ( всичките са по около 2гб)  и се появяват проблеми с недостиг на памет. Също за игри многото пиксели на дисплея са голяма тегоба. Затова Нексус 5х 32гб е разумният избор тук.А тия дни приятел си купи Зенфон 2 с 4Гб РАМ и това май е скритият фаворит.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
Аксесоари
#27

Това за памета не съм съгласен руут,качваш кеша на игритие на картата с памет и си готов.Аз също съм с 16гб. памет,но имам много игри,също и доста големи около 1,5-2гб.,като FIFA,GTA,NOVA 3,Real Racing и въпреки това имам 6гб. свободни на телефона.Така,че да се търси нещо с голям екран и добра батерия Smile 
А и автора или си е взел тешефон,или се е отказал.

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#28

Е да де-с руут всеки знае, ама да си взема телефон и веднага да се занимавам с руут, за да си го ползвам?
Oh, well..

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#29

^Еми то Тач Уиз устройствата така са! Без рут живота им е мноого тежък ;-)

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#30

Вече си взех LG G4 гледам да не го тормозя много,батерията ме отчайва..май още малко и ще си взема друг-май направих грешка..Дори още като го взех и се прибрах в нас започна да ми крашва някои приложения...
Цитирай
#31

(2016-01-27, 09:29:37)m0psyta написа:  Вече си взех LG G4 гледам да не го тормозя много,батерията ме отчайва..май още малко и ще си взема друг-май направих грешка..Дори още като го взех и се прибрах в нас започна да ми крашва някои приложения...
Ако си го взел скоро, след няколко зареждания батерията ще започне да работи нормално. А за другото - върни към фабрични.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)