Анкета: Коя версия на Huawei P8 използвате? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Lite
53.38%
79
53.38%
Standard
41.22%
61
41.22%
Premium
3.38%
5
3.38%
Max
2.03%
3
2.03%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 11 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Модификации на Huawei P8

С кои версии на телефоните сте европейските или китайските.Защото аз съм с GRA-L09 и няма нищо.
Цитирай
Аксесоари

Ние сме с P8 Max, моят е китайски DAV-703L.
Цитирай

Здравейте!
Някой знае ли дали p8 от Мтел е кодиран? Или може и към Теленор и Виваком.
Цитирай

Не е кодиран,отдавна им забраниха да продават кодирани телефони!
Изключение правят само Ipfone -те които се предлагат
Цитирай

Моят е от м-тел, и в момента е с карта на теленор. Smile
Цитирай

(2016-01-30, 20:21:02)i770514 написа:  С кои версии на телефоните сте европейските или китайските.Защото аз съм с GRA-L09 и няма нищо.

И аз съм с тази,това е европейската версия на модела
За сега си стоя на B200 и няма никакви актуализации
Цитирай

И аз съм така,ще се чака.
Цитирай

За европейските версии вече официално B317 Final MM Android 6.0
http://www.huaweiblog.de/release/huawei-...-download/

Huawei G700 rooted Huawei P8 Lite ALE-L21
Huawei P8 rooted GRA-L09
Цитирай
Exclamation 

Моля за напред в тази тема да се пише само по въпроси свързани с хардуерните модификации на P8 !

HUAWEI P8 GRA-UL10 - DSFA 
HUAWEI P10 VTR-L29 - Dual stand-by
Цитирай

В Западна Европа започнаха продажбите на Premium версията на P8 с 64GB вградена памет. Модификацията е обозначена като GRA-L13 и е с ЕДНА СИМ КАРТА!

HUAWEI P8 GRA-UL10 - DSFA 
HUAWEI P10 VTR-L29 - Dual stand-by
Цитирай

(2016-02-11, 23:12:06)lost in написа:  Не е кодиран,отдавна им забраниха да продават кодирани телефони!
Изключение правят само Ipfone -те които се предлагат

Само да отбележа, когато отидох да си закупя Huawei P8 - GRA-L09 ID: QISGRA-L09  си поисках кода за отлючване ползването на други сим карти на НТС 1 М7, защото без да искам при едно посещение в Германия разбрах, че е заключен за МТЕЛ-ска СИМ. Дори ТЕЛЕНОР или ВИВАКОМ не можех да сложа.
Така че не ми твърдете, че са им забранили да продават заключени телефони. Smile
Цитирай

Здравейте, нов съм тук ... в най-скоро време и аз ще стана горд собственик на този телефон след дълги години ползване на Symbian! Smile Интересува ме въпроса, понеже ще купувам телефона от виваком, та ... в какви цветове се предлага там? Не ми харесва само titanium gray ... всички други са ОК ... като най-много ми харесва златния и черния ... след това шампанското Smile Благодаря предварително!
Цитирай

Само titanium grey и mistic champagne Smile
Цитирай

Златният и черният цвят са запазени само за премиум версията на телефона, която официално не се придава в България

HUAWEI P8 GRA-UL10 Carbon Black

DSFA & DUAL 3G/4G
Цитирай

(2015-06-04, 22:06:57)georgyan написа:  От два дни съм с Р8, преди него бях точно с LG G3. Да, при първото включване ми се стори, че цветовете са бледи като при G3. Преди да го разгледам обстойно, телефонът предложи да инсталира актуализация и така за 10-ина минути си инсталира две актуализации. В момента е с версия 131. След това минах на ръчна яркост, смених темата на лончъра и дисплеят показа истинските си качества - сочни, наситени цветове, дълбок контраст и истинско черно. Не мога да кажа дали е от ъпдейта на софтуера или заради смяната на темата, но е факт, че цветоподаването няма нищо общо с това при първото пускане на телефона.

В резултат на интензивното използване днес: час-час и половина телефонни разговори, 2-3 разговора по 10-15 минути по viber, около час слушане на музика, някой друг клип от youtube, около два часа браузване и социални мрежи, тестове на камерите, инсталиране и деинсталиране на приложения, лудо ровичкане и цъкане в настройките, състоянието на батерията в края на деня е удовлетворително. 



Телефонът има софтуер, който предупреждава кое приложение точи най-много енергия и предлага неговото затваряне. Друг любопитен факт е, че след като си инсталирах чата на FB от Google Play, това животно започна да лапа енергия като ламя и не след дълго маркета на Huawei предложи да бъде заменено с оптимизирана версия специално за Huawei. След подмяната съм нямал повече притеснения за енергопотреблението му, а подмененото приложение не се отличава от оригинала. Така или иначе съм свикнал да си зареждам устройствата всяка вечер и това, че батерията на Р8 издържа цял ден ме устройва напълно.

ПП. На 5 юни излезе още една системна актуализация - 141, която подобрява енергопотреблението, ъпдейтва фото ефектите на камерата, пачва сигурността на Google Play и оптимизира работата на джаджата с времето. Сега батерията държи значително повече:

от къде мога си сваля тоя фейс тая актуализация за батерията ? huawei p8 lite или трябва дами предложи самия телефон даго сменя ?
Цитирай

Здравейте!
От малко повече от две седмици съм с телефона, благодарение на вашите мнения тук. Забелязвам обаче, че телефона грее доста и то при работа с приложения от рода на вайбър, снапчат, дори и ютюб. Та при вашите уствойства така ли е?
Цитирай

@denitsasim, на мен не ми грее при работа с Viber и YouTube. С GRA-L09 ли си?

HUAWEI P8 GRA-UL10 - DSFA 
HUAWEI P10 VTR-L29 - Dual stand-by
Цитирай

(2016-03-14, 18:21:19)georgyan написа:  @denitsasim, на мен не ми грее при работа с Viber и YouTube. С GRA-L09 ли си?
Да, както и с android 5.0.1
Цитирай

Пробва ли да възстановиш до фабричните настройки?

HUAWEI P8 GRA-UL10 - DSFA 
HUAWEI P10 VTR-L29 - Dual stand-by
Цитирай

Здравейте!
По-нагоре в темата прочетох, че при апарат Huawei P8 Lite има проблем с обхвата. Показва, че има покритие, но в същото време като някой те набира, му казва, че апарата е изключен. Аз имам същия проблем. Мисля, че е от както смених картата с 4G на Виваком. Сложих я в HTC-то и засега нямам проблем с обхвата на картата. Чудя се дали е от самата машинка Huawei-а или от картата...
Цитирай

При мен и при други потребители се установи, че проблема се появява, когато е настроен на 4G. Мрежата не е много добра все още и телефона по подразбиране търси нея и съответна дава, че се губи обхват. Превключи на 2G/3G и ако се оправи значи е от това.
Цитирай

(2016-10-10, 12:23:53)Be happy написа:  При мен и при други потребители се установи, че проблема се появява, когато е настроен на 4G. Мрежата не е много добра все още и телефона по подразбиране търси нея и съответна дава, че се губи обхват. Превключи на 2G/3G и ако се оправи значи е от това.

Благодаря за отговора. Ще трябва да пробвам. Дано да се оправи.
Цитирай

Здравейте! Искам да споделя разочарованието си от Huawei P8 Lite който го ползвам от 15 м.и наскоро го забравих в студовете в колата.Продължих да си го ползвам както обикновено докато не започна да се самоизключва,рестартира и спира когато му кефне.Занесох го в магазина от където съм го закупил за да го изпратят в сервиз София понеже само там има.След определен период от време ми върнаха амарата,но без да го от ремонтират понеже имало следи от течност и това не влизало в гаранцията.Та въпроса ми е след като съм си пазел доста добре телефона и нямам никаква вина че в него е попаднала течност длъжни ли са да го от ремонтират.. И ЕДИН СЪВЕТ КЪМ ВСИЧКИ ТРЪГНАЛИ ДА СИ КУПУВАТ НОВ МОБИЛЕН АПАРАТ -- ПРОВЕРЯВАЙТЕ ПРЕДВАРИТЕЛНО КАКВО ВКЛЮЧВА ГАРАНЦИЯТА ЗА ДА НЕ СЕ ОКАЖЕ ЧЕ СТЕ СИ ДАЛИ ПАРИТЕ НА ВЯТЪРА.
Цитирай

Гаранцията не покрива мокрен или изтърван телефон
Освен ако нямаш допълнителна такава(застраховка),при закупуването му
Цитирай

Интересува ме дали го има вече на българския пазар Huawei P8 Lite 2017 той е много добър, него мисля да закупя: https://www.kaldata.com/%D1%82%D0%B5%D0%...35242.html. ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)