Оценете темата:
  • 14 гласа - средно 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация на софтуера

@pav20, при мен го няма този проблем. На ден говоря около 20 пъти по messenger и нито ми е изписало, че нямам интернет връзка, нито прекъсва. Кристално ясно се чува.
П.С Не знам дали забелязохте, но при Android M телефона се отключва доста по-бързо чрез пръстовия отпечатък? На Android L беше доста бавно и не винаги отчиташе, а сега докато го натисна и се отключва.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
Аксесоари

Оооо дааааа това няма как да не се забележи. Изобщо телефона върви по-бързо,но сензора все едно чете пръста преди да го е докоснал. Много рядко се случва да не го разпознае Smile
Цитирай

Аз от днес съм с Галакси едж плюс, още съм със стария софтуер (на Теленор съм). Защо нямам ъпдейт до ММ? Извинявам се че питам, предполагам е питано много пъти , но всички теми ми светят и нямам толкова време да изчета всички!

  • Samsung Galaxy S21 Plus SM-G996B  • 
Цитирай

@mirchev87, или чакаш да ти излезе OTA ъпдейт, или теглиш 6.0.1 от sammobile и го флашваш с ODIN.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай

(2016-02-25, 21:19:27)Dakata87 написа:  @pav20, при мен го няма този проблем. На ден говоря около 20 пъти по messenger и нито ми е изписало, че нямам интернет връзка, нито прекъсва. Кристално ясно се чува.
П.С Не знам дали забелязохте, но при Android M телефона се отключва доста по-бързо чрез пръстовия отпечатък? На Android L беше доста бавно и не винаги отчиташе, а сега докато го натисна и се отключва.

Dakata87, активиран ли ти е режима за пестене на енергия? Сега забелязах , че когато махна този режим  през wifi не ми прекъсва  разговора на 20-та секунда и мога да говоря. За мобилния интернет, телефона ми е от Мтел, но не е заключен и го ползвам с карта на Теленор, мисля че апн-а не беше точен, пишеше Глобул апн вместо Теленор и имаше някакво прокси което махнах като получих нови настройки от страницата на Теленор Smile
Цитирай

И аз имам проблем с месинджър-а. Не получавам нотификации при получаване на съобщение. Едва когато влезна в приложението виждам кой ми е писал. Всички настройки за нотификации ( и в телефона и в приложението) съм проверил, преинсталирах приложението и нищо... Интересното е, че не стана веднага след ъпдейта, а от днес. Някой да има подобен или същия проблем?

Samsung Galaxy S20 Plus

Цитирай

@pav20, не. Този режим никога не съм го ползвал, защото като го пусна батерията ми по-бързо пада. Big Grin

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай

kiriku, предполагам че телефона заспива в дълбок сън и реже и мрежите, и ако не си го ползвал дълго време и нямаш нотификации въпреки, че вече си получил съобщение. Това забелязах аз и то на всички пвиложения като месинджъра, скайп и т.н просто нотификациите идват с голямо закъснение.

Dakata87, може ли да направиш тест дали и при теб е така при Wifi достъп, ако не те затруднявам?Smile
Цитирай

Ами не е от това, защото и при отключен екран не ми излизат нотификации. Само ми се появява една единичка върху иконката, но никакъв звук и лента не се появяват. Пробвах уатсъп и вайбър, работят си дори при заключен екран. Определено проблемът ми е конкретно с това приложение.

Samsung Galaxy S20 Plus

Цитирай

@kiriku, позволил ли си на приложението да има достъп до известията ти и евентуално да те известява?
@pav20, току-що говорих. Няма проблем при мен.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай

Dakata87, благодаря ти, може би ще го ъпдейтна пак със софтуера на Самсунг. Твоя телефон от оператор ли е закупен?
Цитирай

Мне, всичко е включено. Убеден съм, че е бъг.

Samsung Galaxy S20 Plus

Цитирай

@pav20, техномаркет.
@kiriku, данните и кеша пробва ли дс изчистиш? Деинсталирай актуализациите..

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай

Изчистих и кеш и актуализации, накрая деинсталирах и facebook и messenger . Инстслирах ги и отново същото. Сменях дори звуците за нотификация... нищо. Сигурен съм, че е бъг.

Samsung Galaxy S20 Plus

Цитирай

Не е бъг. Като му давате KILL ALL спирате приложениятя и за това не получавате повече нотификации.Просто с левия тъч чистете избирателно.
Цитирай

@kiriku , прав е колегата @Kokicha. И при мен се появяваше при 5.1.1 и то защото моята приятелка постоянно убиваше процесите.

Samsung Galaxy  Note IV
Samsung Galaxy S VI
Цитирай

@kokichka прав си, приятелю! Като не убия процеса и си получавам нотификацията. Това обаче не трябва да е така. Ползвам андроид още преди създаването на Галакси серията (доста време вече) и от едно време си имам навика преди да заключа телефона да убия всички процеси и винаги съм си получавал нотификация. Още повече, че другите приложение си получават въпреки, че са спрени. Все още смятам, че е бъг Big Grin

EDIT: Сега пък се оправи и запопна да си работи нормално и при убит процес... дано да си остане така Big Grin . Мерси на отзовалите се!

Samsung Galaxy S20 Plus

Цитирай

За 925ф чистата британска версия бту няма 6.0.1 чудно преди никога не са се бавили за ъпдейти(без комп. съм така че и да ми говорите за один няма да е)
Цитирай

Някой да е намерил начин да постави времето на заключения екран на Маршмелоу-а?
Цитирай

В тази версия пестенето на енергия е направено да ограничава данните във фонов режим. Заради това не ви идват известия. Явно трябва само при нужда да се ползва.
Цитирай

На ММ няма време на заключен екран.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай

(2016-02-26, 09:52:34)kiriku написа:  ...Ползвам андроид още преди създаването на Галакси серията (доста време вече) и от едно време си имам навика преди да заключа телефона да убия всички процеси и винаги съм си получавал нотификация. Още повече, че другите приложение си получават въпреки, че са спрени...


Това се прави до Кит Кат, на Лолипоп и ММ няма нужда да се убиват приложенията. Ако потърсиш разликата между Кит Кат и Лолипоп ще разбереш   Smile Никакви убийства при лолито  Lol Ако ще трепете давайте при киткат хах. Развиваме се напред и трябва да сме в час , нали! Няма нужда да споменавям от външни таск килъри като Clean Master и подобни, че са пълна вреда за софтуер над КК и са пълни с реклами и спам.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Да знам го това,но пустият навик...

Samsung Galaxy S20 Plus

Цитирай

Някой дали има за бързо сваляне МТЕЛ-я ром... ?

Samsung I9100 Galaxy S II 4.1.2 Android => Samsung I9505 Galaxy S IV White Frost 16GB [Jelly Bean 4.4.2 - NB9] + 16 GB Samsung microSDHC™ Class 10 => Samsung Galaxy S6 Black Sapphire 32GB SM-G920F
Цитирай

Какъв модел е телефона ти ? Г920 , Г925?

Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)