Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Всички известни проблеми при Samsung Galaxy S5
Thumbs Up 

(2016-03-10, 01:03:01)h3llph9yz3 написа:  Колега трябва да копираш контактите в паметта на телефона иначе няма как да им сложиш снимки.

Даммм, аз с това почнах ама май не съм го направил като хората.Днес един приятел ми каза същото и стана.Мерси за съдействието,предполагам,че и друг ще изпищи по тоя въпрос Smile

Поздрави
Цитирай
Аксесоари

Колеги, когато махна Messengera-a с BACK бутона, после от Recent Apps не мога да го стартирам. Избирам го, но ми изписва Could not start messenger. Ако чрез Home бутона го "затворя", после си тръгва от Recent Apps, но все пак Home бутона не спира приложенията...
Връщал съм фабрични, минали са няколко системни ъпдейта, 1000 ъпдейта получи и месинджъра и все е така от доста време насам.. Само при мен ли се случва?
Цитирай

Messenger не се спира с нито един бутон, постоянно е стои пуснат независмо с какво го затваряш. Освен ако не го килнеш, не че след време пак няма да се стартира.
Цитирай

Оки не съм се изразил правилно. Въпроса е, че когато го ...махна от екрана с back бутона, не мога да го стартирам после от recent apps, изписва could not start messenger. Ако го махна с home бутона после се стартира от recent apps, но, имах предвид, че има известна разлика в действията на двата бутона.. Така де, други има ли със споменатия проблем?
Цитирай

Сега пробвах, и при мен е така.
Цитирай

Значи може да се окаже обща болка
Цитирай

При мен пък мисля, че беше като е минимализиран месинджър и съм влязъл в галерия и се опитам от там да изпратя определена снимка/картинка го изписваше това "Could not start messenger"

Samsung S2 Plus -> Samsung S3 Neo + Sony Xperia E1 -> Samsung S5 -> Lenovo A6000 -> Samsung S4 -> Samsung J7 (2017) -> Redmi Note 9 Pro

Цитирай

Това започна да ми се случва от момента, в който получих ъпдейт до 5.0.0 още когато имах Nexus 5. Не мисля, че е проблем на Самсунг.
Цитирай

Добър ден. Може ли някой  да ми  отговори на един  въпрос. От както ми смениха дисплей  на s5 при разклащане на  (пред на зад) се чува едно трака не  около  камера. Отидох пак при оператора от когото взех телефона,  и служителия ми отговори , че това било нормално за s5. И сега не знам така ли да оставя нещата или да изкам да го оправят.  Съвет?
Цитирай

И аз съм сменял дисплей ама никакви такива тракания, връщай им го
Цитирай

(2016-03-28, 14:26:00)valdix написа:  Добър ден. Може ли някой  да ми  отговори на един  въпрос. От както ми смениха дисплей  на s5 при разклащане на  (пред на зад) се чува едно трака не  около  камера. Отидох пак при оператора от когото взех телефона,  и служителия ми отговори , че това било нормално за s5. И сега не знам така ли да оставя нещата или да изкам да го оправят.  Съвет?

Няма никакъв проблем , това е така заради плаващите частици на камерата. Всеки телефон с OIS трака. 
Цитирай

S5 няма OIS.
Цитирай

Аз мислех, че S5 няма OIS Smile
Цитирай

Моя грешка понеже и моя трака мислех , че е като на с6 едж ( понеже имам и 2та )
Цитирай

Здравейте колеги Smile
Преди месец някъде изтървах телефона на пода и се появи следният проблем:
В началото екрана беше жълт и не се оправяше. По едно време се оправи от само себе си, но имаше случаи в които се връщаше към жълтото и пак се оправяше. Докато беше жълт, като натисна в средата телефона (под камерата) екрана се оправяше или ставаше черен за 1-2 сек. Отново от само себе си се оправи и този проблем вече го нямам. Но сега като го изтърва леко на пода ( от 10см. височина примерно ) и изгасва. Понякога трябва да го изчакам около 30-40 сек. ( за да се осафери явно къде се намира :Big Grin )  и като натисна home бутона всичко е 6+. Друг път пък не става номера и трябва да изкарам и сложа отново батерията, за го включа иначе не мога да го подкарам. Някакви идеи имате ли откъде може да идва проблема ?

Само българин може да пропие парите си, заедно с човека, от когото ги е взел назаем!!!
Samsung Galaxy S9 
Цитирай

Натисниго на показаното ,когато изгасне
https://forum.androidbg.com/attachment.php?aid=7515
Цитирай

Обнових си телефона до най- новото приложение на S health и при заключен екран и вътре в телефона на дисплея изчезна брояча на крачките. Имате ли такъв проблем колеги?[Изображение:  Bu Confused

"В един човек всичко трябва да бъде красиво:и лицето, и облеклото, и душата, и ума."
Антон Павлович Чехов
Цитирай

От настройки------------>>Заключен екран----------->>Допълнителна информация не става ли?
Цитирай

Там ми е пуснато но се загуби всичко. ..

"В един човек всичко трябва да бъде красиво:и лицето, и облеклото, и душата, и ума."
Антон Павлович Чехов
Цитирай

Здравейте колеги, бях писал преди време, но никой не ме отрази, а и може би беше по-трудно да се обясни. То не е някаква болка, даже никаква за мен, но ми е интересно дали някой друг е забелязвал същото.. При много ярка слънчева светлина, предимно на бял фон, в долната част на екрана започва да се забелязва силует на някаква фигурка.. 
Та сега разглеждах екрани за един приятел и при снимките от задната им страна се вижда ясно същата тази фигурка, стана ми ясно и се сетих отново за нея .... Абе с две думи - споделете дали и вие я забелязвате на много ярка слънчева светлина  Smile   
Прикачам снимка от произволна обява за дисплей да видите  Storstark


Прикачени файлове
.png 2016-04-21 11.50.36 [640x480].png Размер: 297.23 KB  Сваляния: 72
Цитирай

Телефона ходил ли е в сервиз. При отваряне на устройството през дисплея понякога по невнимание се разпада отдолу тази така наречена лепенка или на технически казано екранизия, но не мисля, че по какъвто и да е начин може това да се забележи от теб.
Цитирай

Не е  ходил в сервиз Smile  Тя самата "фигурка" явно си я има там при всички дисплеи, така или иначе.. И просто при супер ярка светлина се забелязва силуета ѝ, поне при мен.. Интересно ми е дали и при някой друг.. При мен мина доста време, докато се случи да забележа.
Цитирай

Като заговорихте за фигурки и аз имам едно питане относно тях. В горен ляв ъгъл имам едно кръгче и в него нещо като стълба. Не мога да го определя. В горен десен пък имам отново кръгче и вътре в него, като че ли е иконката която е за "Настройки". В долен ляв ъгъл пак има кръгче с нещо вътре, но нз какво... В долен десен няма нищо Big Grin Като водни знаци са и си стоят постоянно. Зачудих се да не е нещо от протектора, но не е. Някой някаква идея ?
Ето и снимка : ЦЪК

Само българин може да пропие парите си, заедно с човека, от когото ги е взел назаем!!!
Samsung Galaxy S9 
Цитирай

Добър ден!
Искам да питам, някой сблъсквал ли се е със следния проблем-при зареждане на телефона( от седмица насам )започна светване на екрана в преливащи цветове,което не изгасва само.Някой сблъсквал ли се е с това и какво е решението?

Телефона е гаранционен.
Цитирай

Здравейте, от днес при стартиране на камерата ми се получава съобщение " Неуспешно отваряне на камерата" пробвах няколко рестарта, но няма успех. Някакви мнения по въпроса?


Прикачени файлове Миниатюри
   

Galaxy S V NEO; Nokia 8800 Sapphire Arte
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)