Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo K3 Note-Първи поглед

След като пробвах 2-3 рома, за постоянно избрах този:
K3_NOTE_MM_6.0_1621_ROW_v23_CUOCO92_V3

Стабилен е, и батерията се държи добре.
Цитирай
Аксесоари

Здравейте,
ако някой намери работещ Android 7 ( Nougat ) за нашите невероятни телефони,
моля да постне линк тук.
Цитирай

Препоръчайте някакъв ром, че нещо не успявам да накарам този 'невероятен' телефон да работи както искам?

Lenovo K3 Note
Цитирай

(2016-08-03, 07:49:17)todo1 написа:  След като пробвах 2-3 рома, за постоянно избрах този:
K3_NOTE_MM_6.0_1621_ROW_v23_CUOCO92_V3

Стабилен е, и батерията се държи добре.

Колега така ли се инсталира тоз ром? 
https://www.youtube.com/watch?v=g4PQqRXSUa4

Alcatel idol 2 mt6582 Rooted 32gb Kingston Class 10

Lenovo k3 note rooted 
Цитирай

Аз така ги качвам...след малко щи кажа дали става като го кача. Wink И аз ще го пробвам, че тва Левуново ми къса нервите откакто го имам.

EDIT: Става, да. Вече съм с него.

Lenovo K3 Note
Цитирай
Smile 

Начи и аз ще го сложа , но телефона ми малко пътува. В понеделник го поръчах и другата седмица трябва да е при мен. А линк за сваляне на рома да дадеш?

Alcatel idol 2 mt6582 Rooted 32gb Kingston Class 10

Lenovo k3 note rooted 
Цитирай

boisski, ще те помоля да кажеш с кое TWRP флашна този ром, с това старото от видеото, или с някоя друга версия? И ако може - дай линк за това CUOCO92_V3, че и на мен ми се прииска да го пробвам ... Пък и още някой отзив за рома ако дадеш, ще има голяма полза, напр. има ли ОТА ъпдейти, или има руут.
Цитирай

(2016-08-03, 07:49:17)todo1 написа:  След като пробвах 2-3 рома, за постоянно избрах този:
K3_NOTE_MM_6.0_1621_ROW_v23_CUOCO92_V3

Стабилен е, и батерията се държи добре.

Ако има ли жироскоп

(2016-09-04, 22:43:12)niki1234 написа:  А има ли жироскоп?
Цитирай

niki1234, телефона си няма жироскоп хардуерно, така че какъвто и да е рома - няма как да получи жироскоп.
Цитирай

Здрасти, искам да попитам дали lenovo k3 note k50t5 е снабден жироскоп сензор?Искам да го използвам за vr очила и за някои модели очила е писан кото supporting model ,но някои ако знае ще съм благодарен
Цитирай

Човече ти кьорав ли си?

Alcatel idol 2 mt6582 Rooted 32gb Kingston Class 10

Lenovo k3 note rooted 
Цитирай

Качвам както е дадено в клипа. Вече 3ти ром качвам така. Руута си стои още от kingroot. За ъпдейти не съм гледал, но не ме и касаят особено в момента, защото бях решил скоростно да сменят този тел понеже ми писна от бъгави къстъм, лоша батерия, загряване и всевъзможни бъгове като например заряд на батерията 5 часа. Засега нямам забележки към този. Копираш заглавието от цитата в гугъл и сваляш...аз така направих.

Lenovo K3 Note
Цитирай

И аз след малко го качвам щото този с който дойде за нищо не става. Иначе телефона е супер за парите си .

едит- Рома е идеален Smile Някой колега със същият ром може ли да каже как да накарам телефона да инсталира на картата ? Не намерих къде има такава опция ...

Alcatel idol 2 mt6582 Rooted 32gb Kingston Class 10

Lenovo k3 note rooted 
Цитирай

Здравейте, при набиране често има забавяне, набира над 10 секунди и чак тогава се свързва с мрежата. Това не винаги се получава, предполагам зависи от мрежата на оператора, но с другия ми телефон набира веднага. Някой има ли подобни проблеми с неговия К3 Note.
Цитирай

03 Aug 2016, 08:49:17 мнение 551 от todo1
След като пробвах 2-3 рома, за постоянно избрах този:
K3_NOTE_MM_6.0_1621_ROW_v23_CUOCO92_V3

Стабилен е, и батерията се държи добре.

Здравейте,
Колега може ли да кажеш има ли БГ и как се държи до сега?
Цитирай

Здравейте. Аз съм с РОМ-а на CUOCO92 и като цяло съм доволен. Батерията си държи нормално, не ми е забивал телефона и като цяло се държи добре. Даже си има и иконка за ъпдейт, който съм правил няколко пъти. Забелязал съм и бъгове, които не знам защо вече 3 месеца още не са отстранени, но все пак аз не поддържам РОМ-а Smile А самите бъгове, които са ми направили впечатление са следните:
1. След известно време ровене из фейсбук, телефона загрява и започва едно лагване, което е много изнервящо.
2. Понякога пускайки камерата и снимайки, като снимка излиза черен екран и реално няма снимка. След рестарт се оправя.
3. Понякога плъзгайки екрана отгоре надолу се отваря настройката на будилника.
Цитирай

Здравейте , някой от вас случайно може ли да ми намери най първия ROM firmware за Lenovo A7000-a ( мисля че е версия S128 )
Цитирай

Ние не ама гугала сигурно може

Alcatel idol 2 mt6582 Rooted 32gb Kingston Class 10

Lenovo k3 note rooted 
Цитирай

Отговарям на Raziel90: Това е линка за всички официални ромове http://forum.xda-developers.com/k3-note/...t-t3326424. Отиваш там, намираш си рома, който ти трябва от списъка, изкопирваш му името, след това отваряш линка, който ти е даден над списък, а именно http://phonedl.ota.lenovomm.com/dls/v6/, като след него добавяш изкопираното име на рома и си го сваляш директно.
Цитирай

(2016-09-26, 20:17:22)Nelson написа:  Отговарям на Raziel90: Това е линка за всички официални ромове http://forum.xda-developers.com/k3-note/...t-t3326424. Отиваш там, намираш си рома, който ти трябва от списъка, изкопирваш му името, след това отваряш линка, който ти е даден над списък, а именно http://phonedl.ota.lenovomm.com/dls/v6/, като след него добавяш изкопираното име на рома и си го сваляш директно.

Това е много полезна информация , но има ли и ромове за А7000 понеже не съм с K3 ноут ?
Цитирай

Най-отдолу в списъка са ромовете за А7000. Отвори линка и ще ги видиш, Raziel90!
Цитирай

(2016-09-19, 12:36:52)gtd57 написа:  03 Aug 2016, 08:49:17 мнение 551 от todo1
След като пробвах 2-3 рома, за постоянно избрах този:
K3_NOTE_MM_6.0_1621_ROW_v23_CUOCO92_V3

Стабилен е, и батерията се държи добре.

Здравейте,
Колега може ли да кажеш има ли БГ и как се държи до сега?

Български има, но аз не го използвам и нямам представа колко е добър.
Не съм го сменил още, според мен е ОК.
Цитирай

Аз пък го смених. Сложих си този по-добър е и има 100% български
[Изображение: 538e363b875d05bd7810218a975a67ce.jpg]

Sent from my Lenovo K50-t5 using Tapatalk

Alcatel idol 2 mt6582 Rooted 32gb Kingston Class 10

Lenovo k3 note rooted 
Цитирай

Здравейте скоро си закупих леново к3 ноте на кутията пише версията на модела Lenovo K50-t3s 16GB телефона е с андроид 6 на информация на устройството номера на модела ми изписва Lenovo K50a40 и номер на версията К50а40-S433_160909_ROW за сега работи много хубаво но имам запитване дали на този модел леново мога ли да му слагам всякакъв андроид 6 или по точно Lenovo K50-Т5 гледам има доста ромове или трябва да търся андроид Lenovo K50a40 ромове. В момента телефона работи много добре но да знам за напред ако нещо се збъгни
Цитирай

Аз си перкам с 1621 и не мисля скоро да го сменям. Не намирам бъгове. БГ и аз не ползвам.

Lenovo K3 Note
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)