Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo Vibe P1m

Аз съм го забил само на 3г и не съм го барал

Изпратено от моят Lenovo P1ma40 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Здравейте!
Имам такъв модел и го ъпдейтнах до P1ma40_S036_160822_16G_ROW, обаче нещо не е в ред сега задаването на мелодии - основна и към отделни контакти, някой да му се е случвало?
Цитирай

(2016-12-29, 18:55:12)EasyRider69 написа:  Здравейте!
Имам такъв модел и го ъпдейтнах до P1ma40_S036_160822_16G_ROW, обаче нещо не е в ред сега задаването на мелодии - основна и към отделни контакти, някой да му се е случвало?

Здравейте, имам същият проблем.Преди този ъпдейт нямах никакви проблеми със задаване на мелодиите.
Цитирай

Фактори ресет някой да е пробвал случайно дали се оправят нещата?

Изпратено от моят Lenovo P1ma40 с помощта на Tapatalk
Цитирай

С ресет няма да се оправят нещата. Във версия 036 има проблем с мелодиите, когато се намират на SD картата. Трябва да се преместят в паметта на телефона.
Цитирай

Здравейте,и аз си купих наскоро този телефон за подарък иначе съм със Самсунг. Впечатленията са ми добри,за скромните 210 лв. няма нищо по-добро,телефончето е среден,че даже и основен клас телефони и като го купувам за човек който няма да ползва нищо друго освен телефон,вайбър,фейс,уотсап и браузване телефона си го бива и то доста. Направих всички настройки,инсталирах апк-то на колегата,заковал съм на 027 версия и за сега работи перфектно. Не заразен с вируса пу пу да не му е уроки,е има някакви елементарни бъгове(недостатъци) но му се намира колая. Само за ваше успокоение,след последния ъпдейт на вайбър на моето Галакси С5,като излезна от вайбър от изход и аз не получавам никакви съобщения или обаждания. А големия капацитет на батерията въоще не е за подценяване на p1m,да се надяваме версия 038 да бъде наистина добра. Със здраве и весело посрещане на новата година.  Wink Big Grin Cool
Цитирай

(2016-12-30, 16:59:11)vmd70 написа:  С ресет няма да се оправят нещата. Във версия 036 има проблем с мелодиите, когато се намират на SD картата. Трябва да се преместят в паметта на телефона.

И след копиране пак не става.
Цитирай

Трябва да са в папка "Ringtones".
Цитирай

Дори и това не става..... сложих мелодия в "Ringtones" в "Памет телефон" и си е все същото - свири си някаква фабрична "Fantastic Clang"  Bu
Цитирай

Честита нова година!След проблемите със самовключване на  4G се появи и нечуствителност на целия последен десен ред на дисплея.Занесох го в Техно...за рекламация на 1.12.20016г.На 30.12 ми се обадиха че не може да се отремонтира и да отида да си взема нов.Вземах ваучер със стойността защото от оператора си бях взел Honor 7 lite.Преди това.предложих на сина да вземе Honora а аз неговия Р1m кой то е без проблеми до момента(5 месеца).1 час след като го отпечата и порови останах изненадан.Дава ми го и казва че си остава с Леновото.Батерията на Леновото е трепач спрямо 3000те на Хонора както и версията на андроида ми беше по удобна но какво да се прави,ще се свиква.И така останахме с един P1m.
Цитирай

Батерията е чук в това няма съмнение Smile аз съм вече година и нещо с модела и що годе съм доволен,не мога да искам повече за толкова малка сума.

Изпратено от моят Lenovo P1ma40 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Какво означава петолчката горе в дясно на панела?
Цитирай

(2017-01-02, 13:02:29)Siders написа:  Какво означава петолчката горе в дясно на панела?

Ами всъщност,май е нещо като за "предпочитани" контакти,ама не съм сигурен за коя точно петолъчка говориш.   Wink
Цитирай
Thumbs Up 

Това е приоритета.
Махаше се от усилване на звука и натискаш всички.
Цитирай

Някои има ли проблем с телефона, когато звъни и е в джоба да се заключи екрана и да не може да приеме обаждането, докато не си отключи екрана и не плъзне отгоре надолу за да се види самото вх. обаждане?

Ще се радвам, ако някои даде лек за това, че е страшно дразнещо
Цитирай

Някой пробвал ли е версия 038,да сподели впечатления. За сега я има само неофициална май,през компютър и дали ще излезе официална? @nautica, с коя версия си? При мен с 027 при включен "режим джоб" винаги показва прозореца със пиемане и отхвърляне на разгово,без значение къде се намира,дали в джобата или на маса със закрит сензор,ти как го постигна този ефект.   Wink Cool Smile
Цитирай

с 036 съм. явно вадейки го и джоба натискам някои бутон и не показва повикванео. сега ще пробвам с режим джоб как ще е .
Цитирай

Някой качвал ли е twrp recovery че при мен нещо не става пиша командата fastboot oem unlock потвърждавам с бутона volume up после пиша fastboot flash recovery recovery.img и ми изписва това
C:\Fastboot>fastboot flash recovery recovery.img
target reported max download size of 134217728 bytes
sending 'recovery' (10642 KB)...
OKAY [ 1.063s]
writing 'recovery'...
FAILED (remote: download for partition 'recovery' is not allowed
)
finished. total time: 1.078s

Huawei P40 PRO
Цитирай

Здравейте!
Имам такъв модел и го ъпдейтнах до P1ma40_S036_160822_16G_ROW, обаче нещо не е в ред сега задаването на мелодии - основна и към отделни контакти, някой да му се е случвало?
Помагайте хора няма оправяне много ме дразни това с мелодиите!
Цитирай

Явно когато е в джоба натискам бутона които наподобява къщичка в средата и от това се скрива вх. повикване. Има ли начин за настройка на този бутон?
Цитирай

(2017-01-15, 22:26:10)nadinch написа:  Здравейте!
Имам такъв модел и го ъпдейтнах до P1ma40_S036_160822_16G_ROW, обаче нещо не е в ред сега задаването на мелодии - основна и към отделни контакти, някой да му се е случвало?
Помагайте хора няма оправяне много ме дразни това с мелодиите!

Не си само ти така-и мен ме дразни ... но няма решение!
Цитирай

(2017-01-16, 13:25:25)nikol написа:  Не си само ти така-и мен ме дразни ...  но няма решение!

Леле ужас до кога ли ще продължи това.Не очаквах ,че е толкова куц тоя телефон!
Цитирай

Това е бъг на версия 36, в руските форуми казват, че в 38-ма е оправен, но не се знае кога ще излезе официално.
Цитирай

(2017-01-16, 17:58:36)emil11 написа:  Това е бъг на версия 36, в руските форуми казват, че в 38-ма е оправен, но не се знае кога ще излезе официално.
Това го разбрах ама какво да правим докато излезе 38 не се търпи с тая тъпа мелодия! Няма ли някакъв вариянт докато чакаме?
Цитирай

Чудна работа,аз нямам ядове с тея мелодии...ама чак пък да е драма голяма

Изпратено от моят Lenovo P1ma40 с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)