Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация/ъпдейт на М9
Tongue 

(2017-01-24, 11:22:58)bobytsekov написа:  Опа...  Tongue
https://twitter.com/rjvirrey/status/823822407039225857

Хайде, чакаме го да дойде и у нашия град Big Grin Tongue

hTC Sensation | ViperS 5.3.0 |  Android 4.1.2 | Sense 5 | Kernel: 3.4.10-Sebastian FM 1.0.4 | S-OFF | ------ | hTC ONE M9 | Android 6.0 | Sense 7 | Kernel: 3.10.84-Perf |
Цитирай
Аксесоари

Някакви новини за ъпдейта ?
Цитирай

Да разбирам, че сме само 2ма с проблема за инсталиране на 3.35.401.32.

Предполагам, че без него няма да получа и новия ъпдейт?

Поздрави,
Крис

HTC M9 - 7.0 Nougat
Цитирай

Здравейте. Сега като се зачетох и проверих и моя номер на софтуера е 3.35.401.32. Какво ще рече това, че нещо не разбрах? Със стоков ром съм да чакам ли ъпдейт или не?

HTC ONE M9 ==>>hTC u12 plus
Цитирай

Чакай.
3.35.401.32 е актуалната в момента версия.
Цитирай

Ха така!
https://twitter.com/wheelergd/status/827098791010562048

Днес! Tongue
Цитирай

Честито при мен дойде ! МТЕЛ-4.14.401.7-1,27 GB
ANDRID 7.0 Nougat Wink
Цитирай

И аз го свалям в момента. Cool


Прикачени файлове Миниатюри
   

Always looking forward
Цитирай

И как е? Сериозни промени има ли? Аз ще свалям по-късно.

И можем след този ъпдейт да затваряме темата... Smile

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай

И при мен дойде, но съм с 17% батерия и ще го пусна довечера, когато се прибера в къщи и заредя телефона на 100%.

hTC Sensation | ViperS 5.3.0 |  Android 4.1.2 | Sense 5 | Kernel: 3.4.10-Sebastian FM 1.0.4 | S-OFF | ------ | hTC ONE M9 | Android 6.0 | Sense 7 | Kernel: 3.10.84-Perf |
Цитирай

Сериозни промени не , има по-различен дизайн малко , опцията за разделяне на приложение на половин екран работи добре ( youtube,gmail,messenger пробвах поне и работят стабилно).
Цитирай

И аз в момента ъпдейтвам. Уж е вече на година и кусур, пък получавам Андроид 7 преди мой приятел, който наскоро си взе Самсунг S7. Хаха. Честито на печелившите. Big Grin
Цитирай

Още не мога да си реша проблема с инсталирането на стария ъпдейт. Стигнах до factory restart и след него версията до която се връща е 3.35.401.12 . Свалям 3.35.401.32 и започвам да инсталирам стига до 25% и изкарва триъгълника с удивителната. До колкото знам телефона е купуван от Теленор, но това едва ли е от значение. Дайте някакви идеи?

HTC M9 - 7.0 Nougat
Цитирай

(2017-02-02, 21:28:44)Kpuc написа:  Свалям 3.35.401.32 и започвам да инсталирам стига до 25% и изкарва триъгълника с удивителната.

И при мен е така. Опитах два пъти и все едно и също

| HTC One M9 | Android 5.1 Sense 7.0|
Цитирай

Здарвейте колеги!

Въпросната актуализация дойде и на моя телефон. Позволих му да се актуализира и след около 2 часа отидох да видя какво става. Телефона пстоянно се рестартираше без да тръгне нормално. Ядосах се и му задържах пауър бутона, след което ми излезе това,което е на снимката. Дадох му 2пъти Reboot to download mode - нищо. След това само Reboot и продължи с постоянното рестартиране. Вече не знам какво да правя, и батерията не може да му се вади. Възможно ли е след деншният ъпдейт да се е прецакал нещо?


Прикачени файлове Миниатюри
   

HTC One M8
Цитирай

Батерията се държи много добре за телефон на повече от година.Не знам дали е заради фактори ресета или от самия ъпдейт Smile
Цитирай

Има някаква boost+ апликация, която уж подпомага батерията.

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай

(2017-02-02, 21:28:44)Kpuc написа:  Още не мога да си реша проблема с инсталирането на стария ъпдейт. Стигнах до factory restart и след него версията до която се връща е 3.35.401.12 . Свалям 3.35.401.32 и започвам да инсталирам стига до 25% и изкарва триъгълника с удивителната. До колкото знам телефона е купуван от Теленор, но това едва ли е от значение. Дайте някакви идеи?

(2017-02-02, 22:28:36)bambam69 написа:  И при мен е така. Опитах два пъти и все едно и също

Единственото решение за вас двамата, е да минете телефона с ruu 3.35.401.12, след това нормално ще си се ъпдейтне до 3.35.401.32, а след това и до nougat.
Колега имаше такъв проблем с М9 и това беше единственото решение.Не помага нито ресет, нито нищо освен ruu или сервиз (а сервиз не ви трябва, защото може да си го оправите и сами).

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

Върви по-леко и мазно макар ,че тела ми за тези 20 месеца откакто го ползвам не е забил нито веднъж !Страхотен е !!!Батерията като че ли се държи по-добре, абе усеща се една лекота и бързина като цяло ?
Цитирай

(2017-02-03, 06:48:52)vlaf написа:  Единственото решение за вас двамата, е да минете телефона с ruu 3.35.401.12, след това нормално ще си се ъпдейтне до 3.35.401.32, а след това и до nougat.
Колега имаше такъв проблем с М9 и това беше единственото решение.Не помага нито ресет, нито нищо освен ruu или сервиз (а сервиз не ви трябва, защото може да си го оправите и сами).

Как става това

| HTC One M9 | Android 5.1 Sense 7.0|
Цитирай

Вече и аз съм с новия андроид. Снощи се ъпдейтва дълго време и сега зареждам батерията да видя дали ще издържа повече време от преди.

📱 | HTC ONE M9 | HTC Desire 500 | HTC Wildfire S |
Цитирай

Здравейте колеги,

От снощи и аз съм с новия Android 7.0 Nougat, до момента телефона се държи много добре, всичките ми приложения, които съм инсталирал работят, не виждам никакви проблеми до този момент. Що се отнася до батерията мисля, че се зарежда една идея по-бързо и държи една идея повече.
Искам да попитам това ли ще е последният ъпдейт официално, някой дали има информация за това?

С поздрави за успешен петъчен ден Smile

hTC Sensation | ViperS 5.3.0 |  Android 4.1.2 | Sense 5 | Kernel: 3.4.10-Sebastian FM 1.0.4 | S-OFF | ------ | hTC ONE M9 | Android 6.0 | Sense 7 | Kernel: 3.10.84-Perf |
Цитирай

(2017-02-03, 00:42:06)tenkojj написа:  Здарвейте колеги!

Въпросната актуализация дойде и на моя телефон. Позволих му да се актуализира и след около 2 часа отидох да видя какво става. Телефона пстоянно се рестартираше без да тръгне нормално. Ядосах се и му задържах пауър бутона, след което ми излезе това,което е на снимката. Дадох му 2пъти Reboot to download mode - нищо. След това само Reboot и продължи с постоянното рестартиране. Вече не знам какво да правя, и батерията не може да му се вади. Възможно ли е след деншният ъпдейт да се е прецакал нещо?

Аз бих пробвал резет през рекавъри мод и ако не стане - или опит с RUU или сервиз.

iPhone 14 Pro
Цитирай

И моите впечатления са само добри. За 3-4 минути се изтегли и за още 4-5 минути се инсталира. След това намери и update за камерата. За няма и 24 часа наблюдения телефона се държи отлично, все така пъргав и плавен. Батерията като, че ли се зарежда малко по-бързо, но пък издържа повече. Дано "халвата" да е оправила досадния bug с WiFi модула който при последния ММ update понякога сам се изключваше и се налагаше телефонът да бъде рестартиран.

Security нивото при мен още показва Ноември 2016. Не трябваше ли да е поне Януари 2017? При Вас какво показва?

Always looking forward
Цитирай

(2017-02-03, 11:17:20)BeyondHorizont написа:  И моите впечатления са само добри. За 3-4 минути се изтегли и за още 4-5 минути се инсталира. След това намери и update за камерата. За няма и 24 часа наблюдения телефона се държи отлично, все така пъргав и плавен. Батерията като, че ли се зарежда малко по-бързо, но пък издържа повече. Дано "халвата" да е оправила досадния bug с WiFi модула който при последния ММ  update понякога сам се изключваше и се налагаше телефонът да бъде рестартиран.

Security нивото при мен още показва Ноември 2016. Не трябваше ли да е поне Януари 2017? При Вас какво показва?

Корекция на защитата на Аndroid ниво
1 ноември 2016г.- ето това пише буквално Cool Cool Cool на моя телефон
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)