Оценете темата:
  • 12 гласа - средно 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията на Galaxy S7 / S7 Edge - резултати, коментари, съвети

(2017-02-25, 22:22:24)sasho2210 написа:  Някой може ли да каже кое е безопасно да се спре с Package Disabler pro? Има доста неща неясни маркирани като безопасни за спиране но знае ли човек...
Аз спрях
Health Service
Briefing
S health
Weather
KNOX ??? тука вече не е ясно

Knox може да отговаря за сигурността на телефона, тъй че не го спирай. Не мога да ти помогна по друг начин, освен да ти покажа аз какво съм спрял. Нищо „опасно“ не съм деактивирал, само ненужни за мен неща – http://i.imgur.com/3IontxC.jpg.
Цитирай
Аксесоари

(2017-02-24, 20:53:01)eMiLChO написа:  Здравейте приятели, искам да попитам това приложение което сте дали може ли да спира автоматично стартирващите се приложения? и ако не може кажете ми някое което може да го прави без да ми се налага да роотвам телефона (макар и да е платено) Благодаря Ви предварително.
Цитирай

Да, kill-ва всички процеси на приложенията, които забраниш.
Цитирай

Снощи я заредих и за няма и за няма и 10ч стенд и 30мин сот е на 65я. Какво я точи толкова не знам.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

месенджъри разни ако имаш особено тоя на фейсбук е най нагъл)
Цитирай

О защо не ми излиза при разход на батерия?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

Ако имаш руут има възможност да видиш какво буди телефона в действителност. Това са Viber, Messenger, Facebook, Google, Google Maps и почти всички други приложения на Google и разните му месинджъри. Колкото по малко от тях толкова по добре.

Sent from my SM-G935F
Цитирай

(2017-02-27, 07:50:28)Nikito82 написа:  Снощи я заредих и за няма и за няма и 10ч стенд и 30мин сот е на 65я. Какво я точи толкова не знам.
Прати ми bugreport.zip на лично и ще се опитам да ти отговоря какво точи.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

Отново се появи тъпия дрейн от "Система Android" и то много сериозен дрейн, днес не съм вадил телефона от джоба а вечерта като се прибрах бях на 20%... ако няма дрейн съм на 70-75... появи се след ъпдейта направих wipe и се оправи за няколко дена но днес пак.... много се дразня и постоянно ми стоят и двете иконо ма 4г и на wifi... някой има ли идея мога ли да направя нещо за да го оправя...
Цитирай

Здравейте,от 3 4 дена съм с нугата и освен че е по бърза имам проблем с батерията,правих wipe clean обаче месенджър ми яде здраво батерията на 8 сот съм и съм на 90 процента батерията,някакви алтернативи имам ли и фактори ресет ще помогне ли изобщо?

HTC Legend rooted
Цитирай

В настройки - Батерия - му задай отметка да го преспива когато не се ползва. Въпреки, че фейсбук и месинджър винаги ядат много от батерията ...

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай

На феисбука като е заводско може ли да се сложи отметка.
Цитирай

Не ама на месинджър може.

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай

(2017-03-09, 22:05:59)Lam3r4e написа:  Не ама на месинджър може.

Не ми дава месинджера да го оптимизирам...

HTC Legend rooted
Цитирай

Иди в Настройки - Поддръжка на устройството - Батерия - Консумация на батерия - Горе в дясно 3те точки - Оптимиз. ползване на батерия - Разреши месинджъра да може да се оптимизира
След което отиваш и го оптимизираш Smile

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай

[Изображение: 78133969878b74253b62632e2b03284d.jpg]

[Изображение: f68a7fe84133bd6a860832d97fb9ef27.jpg]

ТОВА е най-добърият резултат за сега от мен с Андроид 7

SamsungGalaxyS7E

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

без пестене на енергия, 2560х1440, не съм се ограничавал да го ползвам

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk


Прикачени файлове Миниатюри
   

Sony Xperia Arc S -> Apple iPhone 5S -> Apple iPhone 6 -> Samsung Galaxy Note 4 -> Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай

Да, и аз съм на 100% всичко пуснато, но забравих на кажа че на wi-fi през цялото време

SamsungGalaxyS7E

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Колеги помагайте да го оправиме този дрейн... Рестарт не оправи устройството.

[Изображение: 9063215n.png]

Samsung Galaxy S8 Plus / Midnight Black / 64 GB
Цитирай

Пробвай да отвориш приложението S Voice > Settings ( иконата със зъбното колело)> Voice wake-up и ако е On го направи Off. Ако си е Off, пробвай да влезнеш в Настройки - Приложения - натискаш трите точки Показване на системни приложения - намираш Voice wake-up и му триеш кеша и данните. Ако не стане си инсталирай Package disabler pro и си спри процеса на приложението. Друг вариант е Нулиране с фабричните настройки
Цитирай

Някой, който е водил повече наблюдение върху Android System, може ли да каже дали е нормално? Тъй като нямам спомени преди да се е качвал толкова в „класацията“, но не съм много сигурен.
   
Цитирай

Това за андроид систем мисля, че е нормално и моя се върти по час,час и нещо...друго е по-интересно,там където е camera-5 sec,при мен понякога е минути,без да съм пускал камерата изобщо.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

Аз съм направо зашеметен какво се случва с батерията последните няколко дни.

         
Цитирай

Батерия е много добре .Само без пуснати синхронизации , повечето време на Wi-Fi,пусната локация и Google Now.

[Изображение: d6f54dfbc11850e9baa29bae353eb7eb.jpg]

[Изображение: 12158b70ca7bea044ab33c5b91f17673.jpg]

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Здравейте,мога ли да избирам как да ми се зарежда телефона с безжичното зарядно.Имам предвид бързо или нормално.И ако да от къде се сменя.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 4 гост(и)