Оценете темата:
  • 12 гласа - средно 3.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията на Galaxy S8 / S8+ - резултати, коментари, съвети
#51

По руските форуми пишат, че не ставало, затова питам. Някой зареждал ли е?

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
Аксесоари
#52

Да става зарядното от S7 ,ползвам го сега и на Plus-a работи си перфектно.
Цитирай
#53

Зарядното за S7 става за S8. Само използвай оригиналния кабел на осмицата заради различните букси.

Samsung Galaxy A14 5G and A34
Цитирай
#54

Дайте някакъв съвет относно батерията в началото. Като го взема изхабявам я напълно след това 12 часа ли да го зареждам ?
Цитирай
#55

Здравей. Това за 12 часа вече няма нужда. Препоръчвам първите три-четири зареждания да я изхабяваш до нула процента. Поздрави МЛР Сервиз.
Цитирай
#56

Бързото зареждане при Samsung Galaxy S8 и Galaxy S8 Plus e с ограничен функционал : http://phandroid.com/2017/05/11/samsung-...-problems/

 
Цитирай
#57

По скоро предпазна мярка..... За мен е в рамките на нормалното и разумното.

На моя С6 също го забелях след обновяването с Нуга-та. Страшно много загряваше преди, а сега докато зареждам и използвам си остава осезаемо по хладен, но и по бавно зарежда.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#58

S8+ черен,закупен на 20 Април от Виваком.
Ползвам го с постоянно включено 4G,WiFi ползвам само вечер от 18 до към 22:30,bluetooth около 4 часа на ден,всичко ми е пуснато,3 мейл клиента които се синхронизират на 15 минути,месинджър,фейсбук и т.н.
Това е ПЪРВИЯ телефон (а съм сменил МНОГО)  в живота ми,който ме издържа два дни с един заряд.
Нямам какво повече да искам !


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy  S8+  
Samsung Galaxy S7 Edge
Huawei Watch W1  
Huawei MediaPad M3 10''

Цитирай
#59

@Kamen666, качи снимка колко часа екран е направил Smile


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай
#60

(2017-05-14, 21:32:00)felipe написа:  По руските форуми пишат, че не ставало, затова питам. Някой зареждал ли е?

Моя го зареждам с 1,5А от S5. За мен колкото по-бавно се зарежда толкова по-добре. На S7 и 8 са по 2А.
В комплекта си има и преходник за стари зарядни.

'g'SM-G955F
Цитирай
#61

(2017-05-15, 10:34:47)NoMaD написа:  Бързото зареждане при Samsung Galaxy S8 и Galaxy S8 Plus e с ограничен функционал : http://phandroid.com/2017/05/11/samsung-...-problems/
Това ми изясни всичко. Не бях се сетил вече една година.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#62

[Изображение: 0d530299e0b69f71adfa271729c23211_920x0.jpg]

Ето и моята батерия как се представя при ежедневна употреба. Само в нета е ровено и са инсталирани 2 програми. Осветлението винаги го държа на половината на плъзгача и е на автоматично. Предполагам ще изкара доста над 8 часа Екран, ако го мъча до под 5% ниво на батерията.
Забравих да упомена, че моят телефон е 8 Плюс, ако има значение...

Между другото, някой чел ли е по-обстойно информация за безжичните зарядни устройства? Не скапват ли батерията малко или много? 
Цитирай
#63

(2017-05-14, 21:32:00)felipe написа:  По руските форуми пишат, че не ставало, затова питам. Някой зареждал ли е?

Всичко от S7 работи на S8...
Безжичното също работи перфектно...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#64

(2017-05-20, 23:06:53)nedelchev nikolai написа:  Всичко от S7 работи на S8...
Безжичното също работи перфектно...

Мерси за информацията! Чудех се дали да не си взема едно оригинално безжично зарядно за 8+ , но ме беше страх да не сваля трайността на батерията. Да не вземе да кара по-малко часове и да не сдаде багажа преждевруменно, да не се намали броят на пълноценните цикли за заряд.
Иначе, както и предполагах батерията при мен, ако я изхабявам до 5% ще изкара много повече от на другите телефони, които са ми попадали.
Светлината на половината на плъзгача и яко ровене в интернет, инсталиране и проби на разни програми... в крайна сметка вижте какво става: 
[Изображение: 57f88c98248c69f49c70918d4097f08c_920x0.jpg]
Цитирай
#65

Супер! Аз искам С8, но заради батерията още мисля + ли да е. Тя и на осмицата май е добре де.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай
#66

Гледах тестове наскоро. Разликата между нормалната 8-ца и Плюса не е голяма, но я има. Значи двата модела, директно сравнени един до друг, натоварени с еднакви приложения и т.н., когато 8-цата изгасна на Плюса му оставаше само 7% батерия.
Така, че разликата не е фрапираща. По-скоро ги разгледай и двата и който по ти пасне в ръката него взимай. Аз взех Плюса, заради по-големия екран. Просто искам да ровя в нета по цял ден с малко по-малко щети по зрението си.
Цитирай
#67

И аз се бях насочил към Плюс-ът, но е прекалено голям и ми стои смешно в малката ръка Smile Наистина водещият критерий би трябвало да е удобството.

POCO F1
Цитирай
#68

S8, доволно Smile[Изображение: 94da903b80ebe4e150b8a5a8dc289b14.jpg][Изображение: 396bc5009ef70cc95c2caf591dfc6fa3.jpg]

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#69

Здравейте.Чета коментарите колко е издръжлива батерията на s 8 ,но моята пада бързо.Слагам го да се зарежда вечерта преди да легна.По някое време го махам от зарядното и сутринта е на 92 %.Това не е ли бързо падане при положение,че не съм го ползвала?При мен ли е проблема или е нормално?Благодаря.
Цитирай
#70

(2017-05-18, 09:51:16)Kamen666 написа:  S8+ черен,закупен на 20 Април от Виваком.
Ползвам го с постоянно включено 4G,WiFi ползвам само вечер от 18 до към 22:30,bluetooth около 4 часа на ден,всичко ми е пуснато,3 мейл клиента които се синхронизират на 15 минути,месинджър,фейсбук и т.н.
Това е ПЪРВИЯ телефон (а съм сменил МНОГО)  в живота ми,който ме издържа два дни с един заряд.
Нямам какво повече да искам !
Добре де само моя ли пада бързо ( е не много но....) аз имам дни  когато го ползвам за 10 разговора, два мейла, Facebook (влизам максимум два пъти на ден за не повече от 2 мин.), въобще не се ровя в телефона, няколко бързи реплики по Viber и накрая на деня батерията е на 30%. Не мога да разбира как с всички тези неща изкарвате по 2 дни!?!? В моя телефон ли ще да е проблема... не знам!?

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай
#71

Направи wipe cache partition. Виж си процесите (кой харчи много) - ако не е проблем, направи и wipe data facgory reset

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай
#72

@brabus, как ти е обхвата там където ползваш телефона?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай
#73

То обхвата е зле да. От една година Воваком даже прекъсва като говоря.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай
#74

Мисля, че батерията е супер аз ползвам Galaxy s8 телефона е с постоянно включени мобилни данни на 4G и wi-fi от време на време преглеждам clash of clans.


Прикачени файлове Миниатюри
       

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай
#75

@brabus, такава е. Самсунгите гълтат много ток като не е макс обхвата Smile)). От с7 едж на айфон 7 минах и с айфона правс 2 пъти повече сот..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 26 гост(и)