Оценете темата:
  • 11 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

P9 lite-въпроси, проблеми, дискусия

Файла който се показва на актуализатора е само един, а актуализацията е "бърза"


Прикачени файлове Миниатюри
   

Lg G2 mini*Huawei P9 lite*Huawei P20 lite*Redmi Note 8
Цитирай
Аксесоари

Абе и аз това видях преди актулизация нямаше никакви отметки или допълнително меню за изтегляне на пълен пакет,само това.На Мтел съм.Направо шах с пешката.
Цитирай

(2017-06-16, 14:08:53)bobi700402 написа:  Абе и аз това видях преди актулизация нямаше никакви отметки или допълнително меню за изтегляне на пълен пакет,само това.На Мтел съм.Направо шах с пешката.

Колегата мисля, че обясняваше за ъпдейта след андроид 7 b381/380 .

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай

Да прав си май е така.
Цитирай

При размер от 1.94GB ъпдейта си е Full, няма място за притеснение. При следваща актуализация, ако има възможност да се избере "Изтегляне на най-нов пълен пакет" е препоръчително да се ъпдейтва с него.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Благодаря вече ме успокои.Разбрах напълно съвета ти .Мерси.
Цитирай

Ето че след този ъпдейт се появиха проблеми и при мен - над сензорните бутони първоначално се яви една бяла линия, която си стои там постоянно. Интересното е, че като се върти екрана си стои на същото място т.е тя не се върти. След връщането на фабричните настройки линиите станаха 2. И друг проблем, който забелязах преди ъпдейта, е примигването на дисплея, при което се явяват множество черти. Това се случва, всеки път, когато натисна бутона за включването на телефона. Писах директно на момчетата от сервиза, отговарящи за поддръжката. Получих отговор да му върна фабричните настройки. За съжаление нищо не се оправи с връщането им - за по-сигурно ги върнах 2 пъти. Писах им, че нищо не става и чакам отговор дали да го пращам в сервиза.
Цитирай

И това се е появило след ъпдейта? Това според мен си е хардуерен проблем

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-06-18, 15:19:27)xplod написа:  И това се е появило след ъпдейта? Това според мен си е хардуерен проблем

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk

Линиите се появиха след ъпдейта! Другият проблем го имаше преди това.
Цитирай

Прилича си на повреден дисплей, кабел.
Цитирай

Давай си го за гаранция, това няма нищо общо с ъпдейта. Ако се е случило по това време просто мал шанс.... Аз така взех на баща ми п8 лайта да говоря по тела и след края на разговора вече имаше жълто петно на дисплея. Викам това имаше ли го преди малко, той вика не. Оправиха го гаранционно.
Цитирай

Здравейте,след ъпдейта на андроид 7 ,телефона не ми звъни понякога когато ми в джоба.
Като погледна виждам ,че има пропуснато повикване а не съм усетил нито вибрация нито звук.
дали някой има подобен проблем?

HUAWEI P9 LITE
Цитирай

Здравейте,след ъпдейта на андроид 7 ,телефона не ми звъни понякога когато ми в джоба.
Като погледна виждам ,че има пропуснато повикване а не съм усетил нито вибрация нито звук.
дали някой има подобен проблем?

HUAWEI P9 LITE
Цитирай

Колеги не знам дали е проблем или не, но постоянно си седи на средния избор, няколко пъти избирам първото излизам от всичко заключвам си телефона и след 20 минути влизам на същото място и пак си е маркирано средното. Просто не може да се избере горното, моля за съвет.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

(2017-06-19, 12:44:54)Chelios2 написа:  Колеги не знам дали е проблем или не, но постоянно си седи на средния избор, няколко пъти избирам първото излизам от всичко заключвам си телефона и след 20 минути влизам на същото място и пак си е маркирано средното. Просто не може да се избере горното, моля за съвет.

Ако влизаш през приложението мениджър на телефона и от там да го оптимизираш се променя отметката!

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай

Да често го правя. Благодаря за отговора.
Цитирай

(2017-06-19, 13:36:32)Chelios2 написа:  Да често го правя. Благодаря за отговора.
Тук се благодари ако желаеш.


Прикачени файлове Миниатюри
   

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай

Има ли начин да се направи когато го оптимизирам от менидж. на телефона да не ми превключва режима?
Цитирай

(2017-06-19, 13:51:42)Chelios2 написа:  Има ли начин да се направи когато го оптимизирам от менидж. на телефона да не ми превключва режима?

Да. То те пита дали да го промениш. Тогава по отделно трябва да оптимизираш. Натиснеш ли централният бутон автоматично ще го промени.

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай

Значи да разбирам централния бутон вече да не го пипам  Rolleyes
Цитирай

(2017-06-19, 14:10:35)Chelios2 написа:  Значи да разбирам централния бутон вече да не го пипам  Rolleyes

Щракни някой друг скрийншотна екрана и ще ти обясня ако не си разбрал. Защото при седмицата е вече по друг начин.

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай

Ето. Когато натисна там където пише 87 ми превключва режима. Значи да чистя само от "Оптимизиране на системата"


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

(2017-06-19, 14:36:33)Chelios2 написа:  Ето. Когато натисна там където пише 87 ми превключва режима. Значи да чистя само от "Оптимизиране на системата"

Като натиснеш на процентите не ти ли изкарваше после подточки какво точно ще стане.

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай

Ето какво е.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Как да настроя телефона да показва снимка на набирания при позвъняване? При 6.0 нямаше такъв проблем.

The Truth is out there.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)