Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Персонализиране на Galaxy S8/S8+

Някой сеща ли се от къде се махаше,когато се инсталира ново приложение да не се появява на нов начален екран,който създава с инсталирането?Убих се да ровя и не можах да го намеря.
Цитирай
Аксесоари

Play Store - Settings - Add icon to Home screen - махаш отметката.

The world will be saved and remade by the dreamers.
Цитирай

В гугъл магазин-настройки-махаш чавката от " добавяне икона на началният екран "

Изпратено от SamsungGalaxyS8 с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Да,да,благодаря.Аз се убих да го търся в настройките на телефона,а то къде било.
Цитирай

(2017-08-08, 15:21:59)divna написа:  Това долу, ограденото в червено имам предвид:

[Изображение: 18181070.png]
Ползвам друго приложение EDGE MASK, но не ми излиза в услуги нз защо..  Приложението е безплатно и може да сменяш цветовете или да ги миксираш между два цвята.

SAMSUNG GALAXY MEGA 6.3 Black
SAMSUNG GALAXY S8 PLUS 6.2 Black
Цитирай

Вероятно само платените излизат. Защото аз имам повече приложения, но само това е платено Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Здравейте, искам да заменя стандартната програма за времето и часовника с такава закупена от магазина - Тransparent clock&wether . Възможно ли е да се направи това.
Цитирай

(2017-08-15, 16:17:30)pla.stenik написа:  Здравейте, искам да заменя стандартната програма за времето и часовника с такава закупена от магазина - Тransparent clock&wether . Възможно ли е да се направи това.

Да, спираш си стандартната програма,махаш уиджета,слагаш си другата.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай

При вас гугъл асистента разпознава ли български?
Цитирай

Здравейте, забелязах, че не винаги получавам известие за получени съобщения в Messenger, и един вид трябва да вляза в самото приложение, за да разбера, че някой е писал. Не съм много сигурна, но мисля се случва когато използвам мобилни данни, докато когато съм на wi-fi проблемът го няма. В настройките на приложенията и известията се рових и мисля, че там всичко ми е включено. Някой имал ли е сходен проблем и сеща ли се за някакво решение?
Цитирай

Пробвай с настройките на фейса

Enviado desde mi SM-G955F
Цитирай

Има ли начин, ако си пусна музика от youtube и отворя нещо друго, музиката да не спира?

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Ето аз използвам това https://forum.xda-developers.com/android...s-t3399722

/SonyXperia Neo 4.0.4/GS1/GS2/Galaxy S4/NOTE2 4.1.2 Hawkish Exv2/LG G3 4.4.2 ROOT/NOTE3/NEXUS5/SONY XPERIA Z ULTRA 4.4.4/Iphone5s/Note 4/Galaxy S8/Galaxy S8+/NOTE8 DS
Цитирай

(2017-08-22, 12:52:02)s.kostadinova написа:  Здравейте, забелязах, че не винаги получавам известие за получени съобщения в Messenger, и един вид трябва да вляза в самото приложение, за да разбера, че някой е писал. Не съм много сигурна, но мисля се случва когато използвам мобилни данни, докато когато съм на wi-fi проблемът го няма. В настройките на приложенията и известията се рових и мисля, че там всичко ми е включено. Някой имал ли е сходен проблем и сеща ли се за някакво решение?

1.Виж дали в настройките на самия месинджър няма някакви ограничения за ползване на данни.
2.В насройки>поддръжка на устройство>батерия да не сложен във винаги спящи приложения
3.Изчистване на кеша на приложението или направо деинсталиране и наново инсталиране.

(2017-08-28, 14:25:50)divna написа:  Има ли начин, ако си пусна музика от youtube и отворя нещо друго, музиката да не спира?

Вариянт в изглед на много прозорци,но губиш голяма част от дисплея или както колегата по-горе каза.
Цитирай

Един принципен въпрос. Нямам навик, като отворя нещо, после да го затварям. Най-често заключвам екрана. Съответно през няколко дни, ако си плъзна пръста, било и неволно върху първия бутон от нав.бара - за разлистването - виждам, че ми стоят отворени куп прозорци, които не ползвам, просто не съм ги затворила.

Въпросът ми е - това пречи ли на работата на телефона. Аз не виждам обозрим проблем, но дали не го товари скрито излишно? Не ми забива, но се замислих дали не е по-добре да си създам навик да затварям приложенията, с които съм приключила за момента. Така или иначе - ако ми потрябват пак си ги извиквам от иконите на дисплея.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

По никакъв начин не пречи. Напротив - помага за по-бързата работа при отварянето на въпросните приложения в последствие.
Ако му намалее рамта на телефона, щото си минимизарала някаква игра, например, тогава той сам ще си я затвори.
Цитирай

Потвърждавам, последният пост описва точно как работи системата.
Цитирай

Днес си поиграх с Ноут 8, буквално близнак на S8Plus, като изключим химикалката и двойната камера... всичко друго е едно и също.
Готино телефонче и мисля,че феновете на серията Ноут трябва да бъдат доволни. В Снимките не можах да открия разлика, но на пръв поглед знае ли човек... химикалката мога да кажа,че е доста прецизна и удобна, като размер същия като го сравнявах с моя S8Plus.
Цената: 1949лв в Технополис.

SAMSUNG GALAXY MEGA 6.3 Black
SAMSUNG GALAXY S8 PLUS 6.2 Black
Цитирай

Здравейте,някой знае ли как мога да добавя притурката за времето от S7 edge..? Мерси..

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Samsung S8+ & Huawei mate 10 lite blue




Цитирай

(2017-09-05, 18:50:56)sonyericsson33 написа:  Здравейте,някой знае ли как мога да добавя притурката за времето от S7 edge..? Мерси..

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Не разбирам какво имаш предвид? Уиджета ли? Нашето е по- Хубаво и по- точно. Не можеш. На с7 едж е Accu weather,нашето  Weather Channel.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай

Чак пък по-точно.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Да,, за уиджета става въпрос,,знам че доставчика е друг,понеже ми харесваше на ейдж как уиджета можеше да се разтегля надолу и анимацията беше запълнена...

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Samsung S8+ & Huawei mate 10 lite blue




Цитирай

Ууиджета едва ли можеш да върнеш.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Аз Accu weather съм си го добавила, като приложение и го ползвам заедно с другото.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Приложение има и платено даже.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)