Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт за LG G4

(2017-10-18, 20:43:46)m007 написа:  Ние тия коментари ги четем от 1 година...
Факта, че съм с 29А и факта, че за корейския вариант вече има v30 доказва, че ще има ...
Средствата са вложени и са пуснати някакви версии т.е. трудното е минало. Сега на лесното ли ще се откажат?
29А си бачка без ядове и спокойно могат да я пуснат официално ... Загадка е само кога а не дали ...[Изображение: 5eea29695ed4c9cea0d4a7e9b55b9eaa.jpg]

Изпратено от моят LG-H815 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

"По Коледа стават чудеса"...
Цитирай

А как се държи батерията с тая версия и оправен ли е смотания слайдер на яркостта ?
Цитирай

Какво за слайдера на яркостта? И да, как е батерията с нуга-халвата?

I do not kill with my gun. He who kills with his gun has forgotten the face of his father. I kill with my heart.
Цитирай

Една идея по добре е баКтерията от 6. Слайдера не виждам проблем. Какво се визира?
Цитирай

(2017-10-18, 19:32:44)salsero написа:  Официален андроид 7 ще получим.... на куково лято. Този филм съм го гледал при Сони, така че не чакайте.

Изпратено от моят LG-H818 с помощта на Tapatalk

LG не са Sony и всички флагмани до сега са получавали по 2 големи ъпдейта. По някога се бавят много с втория, но е имало случаи, когато се прескачат цели 2 версии и се ъпдейтва до най-новата.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

(2017-10-23, 20:57:21)bodonance написа:  Една идея по добре е баКтерията от 6. Слайдера не виждам проблем. Какво се визира?

Дразни ме когато е оставен на авто как се мести слайдера като се настройва според околната осветеност. Предпочитам да е като на по-старите модели, където дори и на авто  слайдера да си седи на оставената позиция. Това имах предвид.
Цитирай

Е то кво ще е туй "Авто" , ако яркостта(слайдера) не се мести в зависимост от околната осветеност? Кат не те кефи да се мести, изключи го.

LG G4
Nokia 7 Plus
Huawei Nova 5T
Xiaomi Mi 11 Lite 5G
Цитирай

(2017-10-23, 23:39:44)DxV_pRo написа:  Дразни ме когато е оставен на авто как се мести слайдера като се настройва според околната осветеност. Предпочитам да е като на по-старите модели, където дори и на авто  слайдера да си седи на оставената позиция. Това имах предвид.
Аха. Ами в 29а слайдера е доста по стабилен т.е. взема решение след по голямо изчакване ... Но намален до края сякаш е доста по осветен спрямо 6.

Изпратено от моят LG-H815 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Дано живота на батерията е подобрен при нугата.

Samsung Galaxy S3 --> HTC One X
Цитирай

(2017-10-17, 20:06:14)StefanG написа:  Примерно гледаш важната и стикната тема във форума - https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=74616
А за къстъм ром си е вече въпрос на вкус. Има стокови оптимизирани като този който аз ползвам - Imperium rom, както и такива като стария CM или новото му име, LineageOS с който ще забравиш за екстрите на стоковата камера. Инсталирал съм го точно веднъж и имах проблеми с тъча и го разкарах след 20 мин. Възможно е да са му пооправили бъговете, но съм си предоволен от Imperium Rom и за сега, само мързела ме спира да скоча на бета версията на андроид 7 Smile

Пробвах, но стигам до първата стъпка с отключването на буутлоудъра и до там...
Четох и други теми, но там се руутва от V10a, а аз съм с V20g.

П.С Забравих да кажа, че в сайта на LG ми иписва съобщението, че сайта е under construction (Пробвах с IE, Chrome & Mozilla)
Цитирай

(2017-10-24, 07:08:17)DIMM написа:  Е то кво ще е туй "Авто" , ако яркостта(слайдера) не се мести в зависимост от околната осветеност? Кат не те кефи да се мести, изключи го.

Вземи един G2, G3 или някое сони и ще видиш за какво говоря. Мисля че и на самсунг може да го видиш.
Цитирай

Пичове здравейте,
искам да попитам коя е последната официална версия.
На мен ми изписва че съм с последния ъпдейт който е 20g.
Пробвах и с LGMobile Support Tool и с LG Bridge се тая вика, че съм ъпдейтнат с последния софтуер.
Благодаря предварително!
[Изображение: 2u8gy85.png]

LG G4 - H815 - 32GB
LG G2 - D802 - 16GB - Cloudy G2 2.2

Цитирай

По спомен v20l ако не броим излязлата V29a.

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай

V20e e тук

I do not kill with my gun. He who kills with his gun has forgotten the face of his father. I kill with my heart.
Цитирай

(2017-10-24, 20:40:38)Mapuo91 написа:  Пробвах, но стигам до първата стъпка с отключването на буутлоудъра и до там...
Четох и други теми, но там се руутва от V10a, а аз съм с V20g.

П.С Забравих да кажа, че в сайта на LG ми иписва съобщението, че сайта е under construction (Пробвах с IE, Chrome & Mozilla)

Ето тук си правиш регистрацията, а тук  можеш да прочетеш за отключването и най долу като натиснеш бутона (Starting unlocking the bootloader) да се логнеш.

Принципно съм виждал в XDA форума, теми за връщане към андроид 5, където няма да ти се налага да отключваш boot loader, но не съм задълбавал много, как се процедира точно. Потърси при тях ако ти се занимава.

Motorola Defy --> Samsung Galaxy Nexus -- > LG G2 D802 --> LG G4 H815 / 4CORE Fix --> LG V30 H930
Цитирай

Марио защо ти е да отключваш бътлоудъра? И рут и 29а можеш да имаш без да го правиш ...
Виж къстъмите ако ще слагаш тогава трябва.
Разгледай хда има написано стъпка по стъпка кое и как се прави. Първо проверка дали можеш да даунгрейдваш...

Изпратено от моят LG-H815 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Аз така като гледам май няма да получим актуализацията тази година.
Цитирай

Не я ли получим тази година, няма да я получим и догодина.
Цитирай

Преди малко гледах този клип: https://youtu.be/6cKIhys22AY
Цитирай

Отдавна гледаме актуализацията по клипове на корейски телефони. Толкова ли е технически сложно да я пуснат и за европейските G4-ки? Мисля че въпросът не е от техническо естество, а от вътрешно-политическо (в LG). Надяват се, че богатите европейци като не получат ъпдейта ще си купят новите модели с нугата ли? Много се бъркат, ако това им е политиката. Единственото, което постигнаха е - никога повече LG!
Цитирай

Аз за себе си реших - чакам още някакво време (месец примерно, но като цяло - докато ми писне), качвам бетата на седмицата и ползвам. Реално нищо не ми липсва в смисъла "не мога без това", но ми се иска да освежа потребителския си експириънс с нов ром.

Sent from my LG-H815 using TapatalkPro
П.С. Обичам пипнати ромове, но тук не съм изпитал нужда да сменям засега с къстъм базиран на стоковия.

I do not kill with my gun. He who kills with his gun has forgotten the face of his father. I kill with my heart.
Цитирай

(2017-10-28, 16:36:29)m007 написа:  Отдавна гледаме актуализацията по клипове на корейски телефони. Толкова ли е технически сложно да я пуснат и за европейските G4-ки? Мисля че въпросът не е от техническо естество, а от вътрешно-политическо (в LG). Надяват се, че богатите европейци като не получат ъпдейта ще си купят новите модели с нугата ли? Много се бъркат, ако това им е политиката. Единственото, което постигнаха е -  никога повече LG!

За корея са 30ки ... това на клипа е 29А т.е. тестовата мисля за полша беше ... т.е. европа
В XDА  има подробни описания как да се сложи с отключен и без отключен бутлоудър. Аз съм със заключен и съм с нея ... На живо е по яко от колко на клипа ... Слагайте и си свиркайте ...
Цитирай

А каква е разликата между 6 и 7?Аз като гледам само визуално и цифрата на андроида е сменена със 7. Не видях нищо ново на горния клип. Не виждам никакъв смисъл от мрънкане за андроид 7, защото явно нищо ново не носи. Разбирам да има подобрения на пример по камерата, нови функции, подобрено качество и т. н. Общо взето си сменете телефона ако искате подобрение от към нещо си. Пиша това, защото чета много сърдити хора, че още няма 7-ца за нас.
Цитирай

Ами в крайна сметка анонсираха, че ще има ъп до 7.0 и малко или много всеки иска да го изпробва. При такава конкуренция, нямат право на неточности, поне според мен. Само заради това, следващия ми телефон на 99% ще е от друга марка.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)