Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни въпроси и проблеми Galaxy S8/S8+

Забелязвам че във Фейсбук някой публикации са по разтегнати ...мммм,не знам как да го обясня,като това на снимката имам прадвид.Не са на ред, ааа малко странно ....едно под друго ,това не е на всяка публикация.Дали е от резолюцията на екрана????Имам и таблет и друг самсунг -там не е така.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S20+
Цитирай
Аксесоари

Колега предполагам и при теб са подобни настройките https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1447804

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Samsung now says Galaxy S8/S8+ Oreo beta program ends January 26

Samsung Note20 Ultra 5G, Samsung Note9, Samsung S8, HTC 10, HTC One M9, HTC One, HTC Sensation, HTC HD2
Цитирай

Кофти е, че докато го пуснат и докато стигне до нас ще се мине доста време, предполагам.

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Сигурно от края на февруари началото на март ще стигне.
Цитирай

Здравейте някой има ли проблем с записването на обажданията. Независимо от приложението което ползвам неможе да се запише разговорът?

Galaxy  S20 Ultra 5G Androidbg
Цитирай

(2018-01-26, 18:28:38)Marto.g написа:  Сигурно от края на февруари началото на март ще стигне.
Сигурно ли е? Инфо за линк моля.

 
Цитирай

И друг път ми е правило впечатление, че Marto.g обявява някакви срокове без да има инфо. Така че не е сигурно.
Цитирай


За мен е логично да е тогава. Сами виждате, че Samsung не ги бива с ъпдейте. Дори и да го пуснат началото на феруари, ще му трябват няколко седмици да стигне нашия регион. В XDA също всеки пише някакви срокове, но не мисля, че дава потвърдена информация.

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-01-29, 16:07:48)denilika написа:  Здравейте някой има ли проблем с записването на обажданията. Независимо от приложението което ползвам неможе да се запише разговорът?

Да, при всички нас е така.
Решението е всеки от нас да си напише оплакването във всяка една тема, която срещне във форума и току-виж ни се оправил проблема.

 А сега сериозно - щом сам не се оправяш си хвани някой приятел или познат да ти направи един хард ресет на телефона и сагата ще приключи със сигурност , гарантирано!
Цитирай

Това е първото което опитах.

Galaxy  S20 Ultra 5G Androidbg
Цитирай

(2018-01-29, 16:31:27)DaDiablo написа:  И друг път ми е правило впечатление, че Marto.g обявява някакви срокове без да има инфо. Така че не е сигурно.
Като човек ползвал много самсунг на база предишните модели самсунг казвам че така е било и би трябвало да е така. Да, не е сигурно. Пък и все пак съм казвал многократно, че е на база опита ми.
Цитирай

http://www.mobilebulgaria.com/news/42303...0%BD%D0%B8

Дали е вярно? Някой пробва ли?
Цитирай

(2018-02-01, 18:57:55)Marto.g написа:  http://www.mobilebulgaria.com/news/42303...0%BD%D0%B8

Дали е вярно? Някой пробва ли?
Много странно от страна на Samsung.
Тук има нещо
https://forum.xda-developers.com/galaxy-...g-t3742424

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Това важи само ако ние имаме примерно G955F и сме флашнали софтуер за G955FD
Ако сме били да кажем със софтуер от виваком (VVT) или софтуер за регион Германия (DBT) и сме флашнали BGL това по никакъв начин не ни касае. Няма да ни се счупят телефоните. Прочетете хубаво темата и какво означава версия 3 на bootloader-а. 

Другото, което някои хора може да не харесат е, че флашнем ли софтуер с по-нова версия на bootloader-а няма да можем да се върнем на предишна версия. 
Примерно в момента сме с версия 1 на bootloader-a. Като дойде Oreo, най-вероятно ще сме с 3-та версия и вече няма да можем да сложим Nougat. 

Версията на bootloader се определя примерно ако вземем Baseband version: G955FXXU1AQK7, символът, който съм удебелил показва версията. За справка, отворете sammobile и потърсете софтуери за Note 8 (N950F) - ще видите, че при тях част от 7.1.1 са с втора версия, а последната част са с трета версия.

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай

ЗДРАВЕЙТЕ,КОЛЕГИ
ИМАМ СЛЕДНИЯ ПРОБЛЕМ . НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА ЗАЩО ПРИ ПОЛУЧАВАНЕ НА МЕЙЛ ПО НИКАКЪВ НАЧИН НЕ СЛЕДВА ИНДИКАЦИЯ НИТО ЗВУКОВА , НИТО ВИЗУАЛНА.НАПРАВИЛА СЪМ НЕОБХОДИМИТЕ НАСТРОЙКИ ,НО НЕ МОГА ДА ВИДЯ ИЗВЕСТИЕ ЗА МЕЙЛ ОСВЕН АКО НЕ ГО ОТВОРЯ.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!

Реших си проблема-когато искаш да пестиш енергия се получават такива работи, изключих го и се оправи Smile
Благодаря !
Цитирай

Някой друг получава ли такива предвиждания ? [Изображение: d63d872cef6ad600379aa47c4373363e.jpg][Изображение: 2112308162f859db772ac30fdb1291c6.jpg]

По принцип ползвам Swift key , но си форматирах телефона и реших да ползвам стоковата клавиатура, но няма да стане .

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Това какво е?!?!

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Скрийншот от стоковата клавиатура на Samsung. Има някакъв проблем с речника при мен за това не я ползвам. Подчертава правилно написани суми и ми предлага да ги заменя с грешни.

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
Цитирай

твоята стокова клавиатура май е от Плводив Big Grin
Цитирай

Преди имах опция "Бързо безжични зареждане" която изчезна след формат на телефона и не се върна повече... при вас има ли я ? На Орео също липсва . Не разбрах кога и как се появи и от какво зависи .
(2018-02-21, 22:49:10)__smirnoff__ написа:  твоята стокова клавиатура май е от Плводив Big Grin
Хахахахаха
След Орео продължава да си е от Пловдив xD

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Появява се, когато имаш бързо безжично зарядно и го включиш. Нищо не липсва.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай

(2018-02-23, 22:32:13)gogon написа:  Появява се, когато имаш бързо безжично зарядно и го включиш. Нищо не липсва.

Вероятно става дума за опцията fast wireless charging, която се намира в настройките (advanced features->accessories), не за това което се изписва на екрана. Предполагам са я махнали от новата версия на Samsung Experience защото е наистина ненужна.
Цитирай

Има ли начин или някаква добавка или софтуер, с който като снимам портрети да засилвам боке ефекта като live focus-a на Note 8 освен "избирателен фокус"?

Samsung Galaxy S23 8/256 Phantom Black | Samsung Galaxy S8 Orchid Gray 64GB LG G3 16GB Titan LineageOS 14.1 | ZTE Blade Q 
Цитирай

Колеги, съвсем случайно видях на S8+ с теленорски софтуер AQL5, в менюто на мобилни мрежи опция VoLTE, която е включена.
Първият ми въпрос е знаете ли дали Теленор поддържа VoLTE и втория ми въпрос е дали и другите оператори го поддържат. Аз съм с небрандирана версия и съответно това меню отсъства от моя телефон. 

Ето скрийншот:
[Изображение: 20766687_m.png]

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)