Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми с приложения

(2018-03-13, 21:02:42)nikas_91 написа:  Когато избирате някой със снимка показва ли ви снимката или се вижда размазано на заден фон.
При входящо повикване няма проблем.
Това си е от софтуера на Huawei.

Изпратено от моят Huawei Mate 10 Pro BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
Аксесоари

Някой използва ли си хуавея да лети с дрон, че имам една малка грижа с приложението DJI GO4?

S22 ULTRA кофти зелен. 
Цитирай

Здравейте некой да има проблеми с Viber, да не помни сетнатите нотификации? Слагам отметка, на use system sounds във Viber, то си дрънчи звука по подразбиране на Viber. Махам тази отметка и от време на време се чува нотификацията която съм нагласил през настройките на телефона. Шантава работа... Некой имал ли е подобен проблем?

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

И аз имах проблем с Viber. Изобщо нямаше звук, само вибрация при входящи съобщения. Преинсталирах го и всичко се оправи.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

(2018-03-19, 11:30:40)boris.stz написа:  И аз имах проблем с Viber. Изобщо нямаше звук, само вибрация при входящи съобщения. Преинсталирах го и всичко се оправи.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Пробвах и това, даже и хард ресет на телефона но същото си е..

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

(2018-03-19, 10:09:22)bobi_robi написа:  Здравейте некой да има проблеми с Viber, да не помни сетнатите нотификации? Слагам отметка, на use system sounds във Viber, то си дрънчи звука по подразбиране на Viber. Махам тази отметка и от време на време се чува нотификацията която съм нагласил през настройките на телефона. Шантава работа... Некой имал ли е подобен проблем?

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
от днеска и аз имам този проблем...при входящи съобщения само вибрира,няма звук

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S7 edge Black Onyx,Huawei P9 EVA-L09
Цитирай

Да нещо като цяло омацаха работата.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

И още нещо, което не знам дали некой го има като проблем, но уиджета за времето ме локира в Герман, вместо София, без значение в коя част съм на София... Пуснал съм си Location serviсе да се ползва с High accuracy и пак греда.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Аз нямам такива проблеми от Пазарджик съм и телефона си ме локализира там, като тръгна да пътувам си ме локализира всеки един момент в който сменя града и си ме локализира точно. Вайбъра ми е без проблеми имам си звук и вибрация, да не съм ръчкал настройките, защото не ме интересува как ще мяка.

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
Wink 

(2018-03-19, 14:46:54)bobi_robi написа:  И още нещо, което не знам дали некой го има като проблем, но уиджета за времето ме локира в Герман, вместо София, без значение в коя част съм на София... Пуснал съм си Location serviсе да се ползва с High accuracy и пак греда.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

На мен пък в Подгумер.  Big Grin

Samsung Galaxy Note10+Aura Glow
Цитирай

Първата ми работа при всеки нов телефон е да разкарам стоковия часовник и време. Пробвайте примерно този: "прозрачен часовник и време", има доста повече неща за персонализиране и показване върху уиджета, както и бърз достъп през него до някои от телефонните приложения. Платената версия си заслужава всяка стотинка ...
Цитирай

Колеги, след обновяване до 131 през FF, на получено известие на приложението ми стой само кръгче, а не както преди число. Къде ли не рових, но не успявам да открия къде из настройките се сменя. Някой има ли идея къде е завряно?

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

(2018-03-20, 10:53:08)boris.stz написа:  Колеги, след обновяване до 131  през FF, на получено известие на приложението ми стой само кръгче, а не както преди число. Къде ли не рових, но не успявам да открия къде из настройките се сменя. Някой има ли идея къде е завряно?

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Приложения и известия -> Управления на известията -> горе трите точки -> Значки
Цитирай

(2018-03-20, 11:00:15)dardanov написа:  Приложения и известия -> Управления на известията -> горе трите точки -> Значки
Мерси колега.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

колеги някой знаели добра програма за архивиране и след това възтановяване ?

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S7 edge Black Onyx,Huawei P9 EVA-L09
Цитирай

(2018-03-20, 16:54:25)djoni7o написа:  колеги някой знаели добра програма за архивиране и след това възтановяване ?

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
Какво и е на фабричната от телефона?

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай

Да ни е честито! Вече може да гледаме HDR клипове в YouTube. [Изображение: bcdc1d085a894e80d758d2096330d5a3.jpg]

Изпратено от моят Huawei Mate 10 Pro BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

колеги тука някъде май писахте за програми за запис на разговори...я кажете коя е най добрата програма....благодаря предварително

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S7 edge Black Onyx,Huawei P9 EVA-L09
Цитирай

колеги някой да помогне....след преместването на часовника,имам този проблем или така да го нарека....немога да го оправя.Часовника на телефона показва колкото трябва а приспособлебието за времето с 1 час назад[Изображение: 30ef75b09e57ac1f85e033641f113003.jpg]

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S7 edge Black Onyx,Huawei P9 EVA-L09
Цитирай

Ще се оправи утре. Така е при хуавейте

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай

(2018-03-25, 14:43:00)nastykb написа:  Ще се оправи утре. Така е при хуавейте

Huawei Mate 10
значи ще се чака ...

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S7 edge Black Onyx,Huawei P9 EVA-L09
Цитирай

Не може ли ръчно да ъпдейтнеш прогнозата? При мен на Самсунга също така се получава, но аз ъпдейтвам ръчно времето и часовника се оправя.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай

Пробвай с изчистване кеша на самото приложение.

 
Цитирай

(2018-03-25, 15:14:33)NoMaD написа:  Пробвай с изчистване кеша на самото приложение.
пробвах и не става

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S7 edge Black Onyx,Huawei P9 EVA-L09
Цитирай

(2018-03-25, 14:43:00)nastykb написа:  Ще се оправи утре. Така е при хуавейте

Huawei Mate 10

При мен си е наред      
Виж дали и двете опции ти са активирани,най вероятно едната не е.     

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)