Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nokia 7 Plus, Nokia Sirocco ... представени на 25.02

(2018-03-22, 19:30:05)NoMaD написа:  С първите партиди на който и да е от флагманите винаги е така. И този случай не е изключение.

Nokia 7 plus не е флагман.
Цитирай
Аксесоари

Някой смята ли да си поръчва Nokia 7+ от Китай и от кой точно търговец?

 
Цитирай

Nokia 7 plus и 6(2018) се появиха в априлския каталог на телен*р с "очаквай скоро"! Предполагам края на април, началото на май може да се появят. Някой ако има познат да работи там или информация нека сподели евентуално по-точни дати!
Цитирай

Nokia 7+ и Nokia 6 (2018) вече са достъпни в България: http://www.mobilebulgaria.com/news/43027...в-българия

 
Цитирай

Цени 729/479лв.
Цитирай

В citytel 7+ e на цена 759 лева. Наистина добри цени в сравнениe с останалата част на Европа.
Цитирай

https://www.youtube.com/watch?v=jBM3nxfwf-A
Хубаво е, че идва с кейс. Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

У Вива без договор е 699лв.
Цитирай

Да но с Vivaclub карта. Иначе е 779.98 лв.
Цитирай

(2018-04-17, 21:50:18)MUFC написа:  У Вива без договор е 699лв.
Това с клубната карта ли е цената?

 
Цитирай

Да. С клубна карта. Която притеажва всеки техен клиент.
Цитирай

Писано е в пост 109. Няма нужда от повторения и спам.
Цитирай

Изгледах няколко ревюта последно време на Nokia 7 Plus.Останах доста впечатлен от възможностите на камерата.Изглежда много балансирано устройство.Нищо чудно да се обзаведа с един такъв.Цената е добра а предлага доста.Напомня ми Леко на Nexus линията...добър хардуер на супер достъпна цена,чист Андроид с Android One..какво повече.Според мен е много добър конкурент на p20 lite и Galaxy A8.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

7+ го пуснаха в Технополис на 729 лева.

Nokia 7 plus нали е хибрид. Може да се ползва или с две сим карти, или с една сим карта и с карта памет. Защото в Технополис го дават в описанието , че не е dual.
Цитирай

Водят го хибрид.Вероятно от Технополис са объркали описанието на апарата.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

В теленор без план е 909.90 лв. Тия не са добре.

(2018-04-18, 09:26:30)vesoisthebest написа:  Водят го хибрид.Вероятно от Технополис са объркали описанието на апарата.

Имайте предвид, че телефона за България, който е внесен от Мост компютърс е с една сим карта и не е хибрид. Иначе телефона на пръв поглед е доста добре. Като го видях и пипнах забърсах една бройка.
Цитирай

Здравейте от вчера и аз съм собственик на Нокиа 7+ ,но имам едно въпросче до сега бях с LG и ми е малко трудно да свикна с чистия андроид та въпроса ми е как да прехвърля номерата ми в сим картата.Имам синхронизация с google и всички номера се появиха но се наложи да си взема нова сим карта старата ми беше още от времето на Глобул отрязана механично.Не мога да намеря мястото където да избера кои контакти да се показват дали от сим картата,google acc,има ли начин да ми показва къде е записан контакта на LG можех да виждам като цъкна на името.За сега е това телефона много ми хареса отне ми близо 2 часа до като изтегля приложенията и го настроя.Всичко работи много бързо с камерата не можах още да си поиграя,но като за човек идващ от LG G2 снима много добре не можах да направя хубава снимка с Боке ефекта нещо не можах да го накарам да направи това което очаквах.Има калъф към телефона в кутията с един слот карта и до нея има място за допълнителна памет.Доста пищи при звънене но при пускане на музика се чува леко дрезгаво не съм си изтеглял още плеяр  трябва да си поиграя малко  с equalizer.
Цитирай

@drex1 ако обичаш отиди в темата за преброяване на собствениците на телефона и гласувай в анкетата, за да можем да си направим подраздел.
Цитирай

https://www.mtel.bg/ustroystva/smartfoni...-plus.3666 Nokia 7 Plus вече се предлага в Mtel.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Китайската версия на Nokia 8 Sirocco вече на Али на цена от $845: цък

 
Цитирай

https://www.mtel.bg/ustroystva/smartfoni...rocco.3669
Nokia 8 Sirocco ще се предлага и в Mtel. Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Тя вече се предлага и в други магазини https://www.emag.bg/smartfon-nokia-8-sir...ction=view, но цената и е ужасна.

                                                                    
Цитирай

Висока е цената, но не предлага нищо по-малко от другите, а марката, въпреки трудностите, все пак е име. Хубав телефон е, ако продължават така, скоро може, ако не първи, да са в топа.
Цитирай

Nokia 8 Sirocco в brosbg e със 100 лв. е надолу, т. е. - 1349 лв.

 
Цитирай

нещо ми се струва, че не са се справили съвсем добре с извитият екран- седи като отсечен и пречупва неприятно светлината.
Камерата е същата като на 7+.

                                                                    
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)