Темата е заключена
Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei p20/p20 pro представени 27.03.2018

Не бе, пич. Аз няма какво да търся. Утре да кажа и ще го купя великия телефон.
Изказвам си мнението. Който му харесва тая мацаница нека си го ползва със здраве.

И да - кефи ме да броя космите като зуумвам на 100%. И ако гледате една снимка на 50'' 4K телевизор ще видите тогава що е то детайл и има ли почва у нас.

Иначе последните снимки са добри. Ама нямам инфо как са снимани, обработвани ли са и т.н.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Аксесоари

Аз ти го намерих, няма кво да търсиш. Космите са пак на мода иначе. Няма лошо. Щом викаш и на последните снимки мацаница ми е ясно кво разбираш от фотография. Между другото на 86" се виждат по-хубаво, космите.

(2018-05-01, 16:12:41)arrogant написа:  Иначе последните снимки са добри. Ама нямам инфо как са снимани, обработвани ли са и т.н.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Ето ти го инфото, не са обработвани. https://www.gsmarena.com/huawei_p20_pro_...1755p4.php

Тези казах, са добри. Първо те питах за конкретна снимка и ми даде едно лайно.
Колко аз разбирам - не много, но в пъти повече от теб. Ти поне измерваш стабилизацията без да снимаш хаха.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Мен не си питал нищо. Показах доволно. Няма какво повече. Разбирай си, гледай си космите на 50" тв и се радвай на живота. Wink

За какво спорите, като и 2 телефона снимат добре. Big Grin
[Изображение: 21575698_m.jpg]
[Изображение: 21575718_m.jpg]
[Изображение: 21575742_m.jpg]
Ето от моя телефон.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium

(2018-05-01, 16:26:16)eksoldier написа:  Мен не си питал нищо. Показах доволно. Няма какво повече. Разбирай си, гледай си космите на 50" тв и се радвай на живота. Wink
Радвам се, мерси Smile
Как не съм питал, поисках конкретна снимка и ти ми прати онази преосветената мацаница.
Нищо де, разбрахме се. Добре снима телефонът, но без 4 секундния режим явно.
И да е ясно - аз също харесвам Хуауей и бих си взел, стига да е най-доброто според моите критерии.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Какви спорове 54 страници вече, думи нямам. Сега намесихте и космите.
А си спомням как гледахме с отворена уста K800i (3.2MP) или N95 (Zeiss 5MP) .....
Или SE Vivaz със 720p видеото...

Е вече няма спор по това какво може 20 про. Снимките по-горе показват достатъчно добре възможностите му, при това без статив. Всичко друго относно камерата е чесане на пръстите. Има минус за хората които обичат 4к видео. За мен не е никакъв проблем fhd запис и от клипа се вижда предоволно, че стабилизацията е перфектна.
https://youtu.be/FEKUiQpzk1Q

(2018-05-01, 17:31:16)alisali1234 написа:  Какви спорове 54 страници вече, думи нямам. Сега намесихте и космите.
А си спомням как гледахме с отворена уста K800i (3.2MP) или N95 (Zeiss 5MP) .....
Или SE Vivaz със 720p видеото...
Ти си изписал половината от тези 54 страници. И ако не схващате какво съм имал предвид с „космите“ е доста тъжно.
Ако не харесвате жени с буйни коси и дълги мигли също е ваш проблем.
Това, че преди 10 години сме харесвали едно не означава, че цял живот трябва да му се кланяме. Аз все още ако искам топ качество взимам дслр-а. Иначе телефоните днес имат страхотни възможности вече, което само може да ни радва. Но законите на физиката не могат да бъдат променени от никой софтуер.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Абсолютно съм съгласен с горното мнение на Арогант.
Аз също мисля така.
Както за нелепите нощни снимки, нарисувани като с бои и осветени все едно са ден, така и за вниманието към детайла.

Всички видяха последните снимки "боички" от София. И ако кажеш, че пак не струват имаш проблем с виждането. Всъщност за теб всичко е под възможностите на Г4, особено с "камерата" на V30 която си му сложил и има 15000 нови глезотийки и екстри, та след 10 години очаквам още да го хвалиш, а като нищо да си му лепнал и камерата на V100. Big Grin

Снимките са без тази "екстра", сам си го написал. И затова са класи над маслената живопис. За тези снимки не казвам ,че са лоши.
Напротив, много са добри. И ми харесват.
Но нищо по-особено, всеки един 2-3 годишен смартфон висок клас може да изкара такива снимки вечер.

(2018-05-01, 18:23:12)arrogant написа:  Ако не харесвате жени с буйни коси и дълги мигли също е ваш проблем.
Недей брат, че ще стане страшно... Wink Tongue

Туй е тема на задълбочен разговор, много хора няма да им понесе... Visslar

Снимките, видени до тук, са страхотни! Като отчетем че е по-евтин, фърга дефектните заоблени дилда директно в 3та глуха!

(2018-05-01, 18:23:12)arrogant написа:  Ти си изписал половината от тези 54 страници. И ако не схващате какво съм имал предвид с „космите“ е доста тъжно.
Ако не харесвате жени с буйни коси и дълги мигли също е ваш проблем.
Това, че преди 10 години сме харесвали едно не означава, че цял живот трябва да му се кланяме. Аз все още ако искам топ качество взимам дслр-а. Иначе телефоните днес имат страхотни възможности вече, което само може да ни радва. Но законите на физиката не могат да бъдат променени от никой софтуер.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Далеч не са половината, и това за което писах беше нещо далеч по-смислено , а именно - батерията. Това , подяволите, е мобилно у-во и батерията му е не просто важна, а най-важната.

А като говорим за половин тема - половин тема , запълнена мераците на 3-ма 4-ма телефона да стане high-end DSLR. Няма да стане.

Няма тая големина, няма тая площ, няма да стане.
Снимал по-лошо от 808? А вие ще използвате ли модерен смартфон с издутина отзад и с дебелината на 808? Не мисля..

И не ми се извъртайте, че в темата за Eenergizer PK16 точно това говорихте - телефона е прекалено дебел за днешните стандарти. По тая логика и 808 е. То е така.

Тогава и не чакайте нещо по-добро от P20,Pixel-а и 808, камерите стигнаха максимума това, което могат да на тая площ и "тънкост". За повече, се иска място, което при днешния дизайн няма как да стане.

(2018-05-01, 20:01:28)greensmoke7777 написа:  Снимките са без тази "екстра", сам си го написал. И затова са класи над маслената живопис. За тези снимки не казвам ,че са лоши.
Напротив, много са добри. И ми харесват.
Но нищо по-особено, всеки един 2-3 годишен смартфон висок клас може да изкара такива снимки вечер.

Сега стана класи над. Въпросът е, че телефонът може да си снима тея "класи над" от самото му излизане на пазара, ама 50 страници не спряхте да обяснявате кви бои правел, и че тая настройка с 4-те секунди може да я ползваш, може и да не я ползваш. Ама карай, да се трупат мнения е важното... А това, че в почти пълен мрак с 4-те секунди можеш да изкараш много добра снимка без статив явно е без значение. Относно 3 годишните смартфони няма какво да коментирам след като таз годишния s9+ изостава спрямо 20 про. Да, не е нещо фрапантно, но нали говорите все за детайли, та в нощните снимки в гсмарена се вижда за какво говоря.

..се Хуаеи съм имал и днес добарaх един S8 и ми "скри шайбата"..баси, любимата ми марка изглежда като недоносче пред този финес и функционалност.

                                                                    

Да, след lite версиите дето си имал S8 е от космоса.

..абе и Не lite съм имал, но Това е брутално зверче.

                                                                    

(2018-05-01, 21:00:15)georgi4a написа:  ..се Хуаеи съм имал и днес добарaх един S8 и ми "скри шайбата"..баси, любимата ми марка изглежда като недоносче пред този финес и функционалност.

Само не мога да разбера какво общо има това с темата.

Че човека явно е впечатлен от друга марка. Странно за някои, за други невъзможно, за трети интересен факт.

Sent from my SM-G935F

https://www.androidauthority.com/huawei-...57050/amp/

Който от каквото иска да се впечатлява! Впечатлен  съм от прахосмукачките на Самсунг, снимат отлично в класа си! Без аналог. Понякога само микровълновите ги минават.

Иначе, 54 страници, Сеймшит фенбойове продължават да пълнят с плява, вместо да си следят темите за дефектите и проблемите! И кого се опитват да разубедят тука...мистерия...

Четете в линка.

(2018-05-01, 21:00:15)georgi4a написа:  ..се Хуаеи съм имал и днес добарaх един S8 и ми "скри шайбата"..баси, любимата ми марка изглежда като недоносче пред този финес и функционалност.

Той е от друга галактика Big Grin

Как така не се изкуши с p20 или mate 10? А, ако имаш някакви впечатления от тях, защо избра Галактиката?

(2018-05-01, 21:48:10)MUFC написа:  https://www.androidauthority.com/huawei-...57050/amp/

Който от каквото иска да се впечатлява! Впечатлен  съм от прахосмукачките на Самсунг, снимат отлично в класа си! Без аналог. Понякога само микровълновите ги минават.

Иначе, 54 страници, Сеймшит фенбойове продължават да птлнят с плява, вместо да си следят темите за дефектите и проблемите! И кого се опитват да разубедят тука...мистерия...

Четете в линка.

Не спря да ревеш 50 страници за фенове на Самсунг.
Какво общо има сравнението на P20 pro и Нокиа със Самсунг? 
 Да не ти плащат?

Що, на тебе?
50 страници не излизате от тука! Я ми покажи мое мнение в Самсунг сект...секцията!?
Защо отнасяш Нокиа 1020 пак при Самсунг? Пиша си по темата. Ако аз отида да рева като вдовица за..., ще ме изгонят от форума. Но тука всеки си вее байрака юнашки, и всичко е точно!
Карай...

Значи мога да отговарям само, ако в подписа ми има Huawei устройство?
Как трябва да ти отговоря, след като си постнал един линк и после два абзаца "хранене" без причина?
Преосмисли си писането и второ, научи се на градивна критика!

Ето още едно интересно сравнение:
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)