Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аз глупак ли съм, че това не ми е пречело? Те бяха първите, които се сетиха да сложат отзад бутон, точно където ти е показалецът, когато държиш телефона. И за какво са изобщо толкова много бутони? Май си пропуснал опциите на двойното почукване на екрана - за да го включиш и за да го изключиш. А и това, написано (така културно) от ползвател на телефон, който "иновативно" е орязан от какво ли не...
Цитирай
Аксесоари

(2018-05-02, 19:13:04)OliQueenBG написа:  Първи снимки от камерата на G7, в пряко сравнение с S9+: https://www.phonearena.com/news/lg-g7-vs...n_id104508

Странно защо са изтрити exif данните от първите снимки, където LG G7 уж е зле с детайлите при 100% кроп. Но ако свалите снимките например с розите, корабчето, морето и проверите exif данните, ще видите, че всички снимки са снимани с G7. Дължина на фокуса 4.03 мм. бленда f1.6


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

За мен лично махането на power бутона от сензора за пръстовия, е стъпка назад. За какво ми е отделен бутон ? Разбирам, ако бяха вградили пръстовия в дисплея, но не са. Отделен бутон за гугъл асист, който не се препрограмира - също минус. Стърчаща камера - минус.. Има още доста минуси, които май ще ме откажат да сменя G6 с G7..

Lenovo A536
Цитирай

Предвид, че новият шеф на мобилното подразделение на LG, беше изтърсил, че сядат на "чертожната дъска" и почват отначало, представеното си е едно голямо нищо. Мазали, мазали и накрая - посредственост.

Колкото до IR, от снощи съм закачил всичко с дистанционно у дома към телефона. И приложението го има на заключен екран. Може да не го ползвам постоянно, но в много ситуации ще влиза в употреба. Предстои да видя.

Изпратено от моя MI MAX 2

Cognosce te ipsum!
Цитирай

(2018-05-03, 01:41:16)JuStIc3 написа:  За мен лично махането на power бутона от сензора за пръстовия, е стъпка назад. За какво ми е отделен бутон ? Разбирам, ако бяха вградили пръстовия в дисплея, но не са. Отделен бутон за гугъл асист, който не се препрограмира - също минус. Стърчаща камера - минус.. Има още доста минуси, които май ще ме откажат да сменя G6 с G7..

Бутон за Гугъл асистент и на мен ми идва твърде безсмислен, отделно че този асистент не го и ползвам и явно много хора не го. Камерата стърчи малко, това няма да е проблем при поставянето му хоризонтално, а и най-важното е, че е в средата. 

Дизайнът е хубав, уцелиха го най-накрая. Аз бих предпочел метален или алуминиев корпус, не стъкло, но това е тенденция при много производители и задължително за безжичното зареждане (което е пълна глезотия). И телефонът е хубав, просто не идва като нищо привлекателно след V30.
Цитирай

Стартовата цена ще бъде около 1200 лева.
Цитирай

Очаквах по-сериозен сензор за основната камера.Дизайна си го бива,но нищо невиждано.Определено не е това,което очаквах.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

За мен LG започнаха да губят индивидуалността си когато премахнаха бутоните за звука от гърба на телефона. Точно тези бутони ги отличаваха от масата други телефони на пазара, а и бяха адски удобни.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай

Безела го има, ама не се ползва за нищо, докато при Huawei-a има бутон, който комбинира навигационни бутони, Гугъл асистент и fingerprint sensor.
Цитирай

Виж размера на безела при LG и Huawei. Този на LG е наполовина в сравнение с китайския, вярно е, че можеха повече да се постараят.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай

Този телефон е по-голямо разочарование и от G5..Остана само да махнат широкоъгълната камера и да сложат такава за зуум..Хаха!
Цитирай

(2018-05-03, 10:42:05)Nerdy написа:  Този телефон е по-голямо разочарование и от G5..Остана само да махнат широкоъгълната камера и да сложат такава за зуум..Хаха!

Още не си го пипнал и отсече!?
Да видим и цената на плюс версията, да не стане така че тези които избързаха с хюавей п20 про да плачкат.
Цитирай

LG все 1 кой знае какво са променили, за да мрънкате, като са махнали нещо, и променили, да не би сега да се не купува още по-малко, че на няколко човека им липсват функцийте, и преди като ги имаше в предишните модели, да не би да се купуваше много, за да седът още и да не променят нищо, за Samsung и Apple, няма проблем, ама за SONY и LG има.
Има недостатъци телефона, и те са малката батерия, 4GB, 64GB памет не са много, спрямо конкуренцията, можеха и повече да сложат, но нали има май и + модел, който е с повече, камерата е добра, но нищо ново, спрямо Huawei и Samsung, и SONY. Колкото и чипа да е енергоефективен, а той е, нищо не пречеше да сложат по-голяма батерия. Поне цената няма да е толкова висока, но предвид, това което предлага, как другите да не предпочетат Samsung, Huawei и iPhone, и ако тоя не се рекламира много, пак няма да има продажби. А и като ще се продава на определени пазари в Европа и по света, май пак ще последва съдбата на старите модели. :Big Grin Иначе аз би си го купил, е така да пробвам до къде са стигнали, но май почвам да се превръщам в Apple фен, защото ми предлагат това което ми трябва, макар, че може и още.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

(2018-05-03, 10:08:48)vesoisthebest написа:  Очаквах по-сериозен сензор за основната камера.Дизайна си го бива,но нищо невиждано.Определено не е това,което очаквах.

Аз пък очаквах точно това-средняшко телефонче, което не е нищо особено.
Сега не избухнат ли с V40, закога?
Какво се пазят не разбирам, тука трябва да има ВЗРИВ ,да предложат нещо, което да има ефект "Уааау", а не такава средняшка работа!
Ако целта им е да превърнат G серията в среден клас, а V-тата в най-висок-това е добре.
И за момента май натам вървят нещата, но ще трябва още да свалят от G,за да стане типичен среден клас.
Цитирай

https://www.youtube.com/watch?v=hvFbmImsCc4
Трябва да оправдаем батерията, с бързо зареждане и безжично зареждане.
Иначе телефона е хубав, поне за мене, и има функция на дисплея, която се вклячва когато сте на слънце, за да стане дисплея по-ярък. Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Ако G7 е стедняшка работа, то V30S е още по-средняшки. G7 отстъпва единствено по батерия на V30, но не сме видяли още резултати за да кажем категорично, че отстъпва.

(2018-05-03, 11:42:57)hazART написа:  Иначе телефона е хубав, поне за мене, и има функция на дисплея, която се вклячва когато сте на слънце, за да стане дисплея по-ярък. Big Grin

Функцията работи и в автоматичен режим, но за най-много 3 мин. Ако желаеш обаче да работи постоянно, изключваш авто режима и натискаш в ляво иконката.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Няма как V30 S, телефон със скъп и хубав OLED екран, по-голяма батерия и с повече памет да е по-средняшки от такъв с 4gb ram и евтино LCD екранче.
Цитирай

Чак пък средняшки и посредствен сензор за камерата...
Цитирай

Нали не забравяш, че има и версия с 6GB рам и по-голяма вътрешна? И какво му има на LCD дисплея?
То по същата логика досега излезлите телефони с 845 чипсета и те са средняшки.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

(2018-05-03, 12:13:19)fifth_root написа:  Чак пък средняшки и посредствен сензор за камерата...

Къде видя да пиша критики към камерата или още по-малко да я наричам "средняшка"?
Никаква критика нямам към камерата, както и дизайна, който много ми харесва.
Но евтин екран срещу скъп OLED-тук вече съществена разлика, както и по-малка батерия.
Единственото смислено нещо като ъпдейт е процесорът, ама то оставаше и пак да ръгнат 835 и вече щях да ги призная  Tooth

Сега V40 би трябвало да пристигне с 845 процесор и 6 рам, както в G7 +,  но отново с OLED екран и очаквам по-добра камера, както и някоя нова приятна измислица.
В противен случай двете серии ще се изравнят и много смисъл от всичкото това няма да има.
Поне да си карат само с G ,щото е далеч по-познаваема и известна и това е.
Цитирай

Нищо интерсесно досега за 2018 - а година, освен донякъде S9+. Чакам с интерес Ноут 9

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

S9+ толкова интересен колкото и G7.
Цитирай

Малко повече, но като се има предвид, че няма слабо място, и се знае, че ще е добър телефон, няма какво повече да се очаква.
Ти затова ли искаше да го взимаш, че е скучен. Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

(2018-05-03, 12:46:32)greensmoke7777 написа:  Къде видя да пиша критики към камерата или още по-малко да я наричам "средняшка"?
Никаква критика нямам към камерата, както и дизайна, който много ми харесва.
Но евтин екран срещу скъп OLED-тук вече съществена разлика, както и по-малка батерия.
Единственото смислено нещо като ъпдейт е процесорът, ама то оставаше и пак да ръгнат 835 и вече щях да ги призная  Tooth

Сега V40 би трябвало да пристигне с 845 процесор и 6 рам, както в G7 +,  но отново с OLED екран и очаквам по-добра камера, както и някоя нова приятна измислица.
В противен случай двете серии ще се изравнят и много смисъл от всичкото това няма да има.
Поне да си карат само с G ,щото е далеч по-познаваема и известна и това е.


Не се изказах съвсем правилно: телефонът не е "уау", можеше да е малко по-добре, но и така е достатъчен, особено ако го предложат на разумна цена. Камерата не виждам какво я коментират някои, като още няма яснота как се справя, но след като в деня на излизането някои го определиха за провал, то можем да си представим понякога що за хора градят репутацията на разни продукти, била тя добра или лоша...

Най-вероятно Snapdragon 85X ще излезе към края на годината и V40 няма да го дочака, с което ще е модел, който само след два-три месеца от появата си ще е изостанал в това отношение спрямо конкуренцията, но биха могли да компенсират подобна ситуация ако всичко останало в него е на макс и както LG умеят да го правят. Иначе размиването на G и V серията беше факт още с G6 и V20 и сме го коментирали, така е. Малко безсмислени ми идват от тогава и май най-логично ще е да оставят Q серията нисък клас, G да е среден, V да е висок, но едва ли ще се решат на такава крачка откъм G серията.
Цитирай

Специално камерата много все бързат някои платени сайтчета да я изкарват провал, само щото е LG, но от видеото ,което видях в сравнение с Iphone на тъмно, мога да кажа,че никак няма да е зле камерата.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)