Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P8Lite (2017)

По принцип винаги при активиране на пръстов отпечатък се изисква и парола за всеки случай... Поне при мен е така

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

След като никой не отговори разбрах че при такъв ресет не се връща телефона изцяло до заводският му вид. Тоест моят беше със В165 но си остана със В206...Визуално отчита че е със В165 но по версията EMUI 5.0.3  и датата 1 април 2018 се вижда ясно .
Цитирай

В някакъв сайт прочетох преди малко, че орео ще дойде Q3 2018


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

То ореото е налично във firmware finder само чакаме да го одобрят. Това където е от 05.08 защото забелязах че тези където са от април месец, накрая им пише LOG а на тези от май няма и би трябвало да е ореото.
Цитирай

В210 и В211 са одобрени, но само without imei

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

Какво ще рече това
Цитирай

Ами утре може и да ги одобрят по имеи, колегата с В206 дето имаше проблеми ако желае да пробва и да сподели

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

B211 ми е одобрен по ИМЕИ, но нямам интернет в момента за да го сложа.
Цитирай

B211 ми е одобрен по ИМЕИ, но нямам интернет в момента за да го сложа.

При мен не е одобрен. Прави ми впечатление, че FF явно се е ъпдейтнал и аз нямам опция да проверя с или без имеи.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Като кликнеш на бутона Check Availability го проверява по Имей, а ако задържиш на въпросния бутон ти показва без Имей. Това е скрита функция на новата версия.
Цитирай

Ако някой сложи В211 нека сподели, че на мен експериментите ми дойдоха в повечко нещо...
Цитирай

Аз снощи пробвах но май още не е одобрен на 100 процента
Цитирай

Аз го скожих днес, но още нямам впечатление как е. Утре след като е заредена батерията ще ви споделя как е, иначе за сега не виждам някакви проблеми, както беше споделин колегата с В206

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

(2018-05-17, 19:51:30)gogostiv написа:  Аз го скожих днес, но още нямам впечатление как е. Утре след като е заредена батерията ще ви споделя как е, иначе за сега не виждам някакви проблеми, както беше споделин колегата с В206

Колега ти с Хонор ли си, защото при мен не е одобрен. Аз аъс с Хонор закупен свободно не от оператор.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Не ме слушате и после берете ядове Bu  стойте си на 205 бе хора ... поне докато Орео не дойде официално ...
Цитирай

(2018-05-17, 21:09:57)batekrasi написа:  Не ме слушате и после берете ядове Bu  стойте си на 205 бе хора ... поне докато Орео не дойде официално ...

Аз ядове нямам. Бях с 205, сега съм с 206 и разлика никаква не намирам. Просто искам да си отговоря защо за някои апарати ъпдейта е одобрен, а за други не. Разбирам, че има три модификации и софт за три оператора, както и такъв за свободен, но ми е чудно каква е последователността.
Цитирай

Хонор е телефона, закупен от виваком

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

Моя е от Теленор и снощи ми даде да инсталирам 211 засега е добре но му върнах заводските настройки защото ми правеше проблем влизам в настройки и се затварят сами но се оправи и е добре сега и батерията си държи засега добре
Цитирай

В210 също е одобрено.
Цитирай

Аз съм с Хонор закупен не от оператор и при мен 211 е одобрен само без имеи, но 210 е одобрен и врче инсталиран. Ще го тествам и ще пиша.
Цитирай

(2018-05-18, 06:00:18)CivilWar80 написа:  Моя е от Теленор и снощи ми даде да инсталирам 211 засега е добре но му върнах заводските настройки защото ми правеше проблем влизам в настройки и се затварят сами но се оправи и е добре сега и батерията си държи засега добре

Същото се случи и при мен с 210. Инсталацията мина успешно, но след това ме изхвъляше от настройки, екран за набиране и други. След изтриване и заводски настройки всичко си дойде на мястото.
Цитирай

От няколко дена съм с B210 и мога да кажа че съм доволен от батерията, отново правя над 5 часа екран.
Цитирай

В212 одобрен.
Цитирай

Здравейте, с Honor 8 Lite съм, купен от Виваком, но все още нямам актуализация. Текущата ми версия е 185? Някакви идеи или да чакам?

Huawei P Smart 2019 (POT-LX1) - Android 9.1.0.262(C432E8R1P12)
Huawei P Smart (FIG-LX1) - Android 9.1.0.130(C432E8R1P5)
Цитирай

Чакай , Smileмоя е вече на година и нищо нямам от теленор давай през ff 212 е одобрен
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)