Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Персонализиране на Galaxy S8/S8+

Здравейте!Някой да ми помогне с читаво приложение,с което мога да направя лентата за навигация черна?
Цитирай
Аксесоари

Трябва да експериментираш с черни теми, има много безплатни такива в Galaxy apps.
Става също и през вградената функция за смяна на теми.
Влизаш там и пишеш в търсачката на теми Black и ще ти излезнат много такива.
Цитирай

(2018-05-14, 13:30:01)hollyshit написа:  Трябва да експериментираш с черни теми, има много безплатни такива в Galaxy apps.
Става също и през вградената функция за смяна на теми.
Влизаш там и пишеш в търсачката на теми Black и ще ти излезнат много такива.

Благодаря.Справих се.
Цитирай

Някой да знае дали има направен вече ''мод'' за уголемяване на снимките при звънене?
Цитирай

Ето как да си направим възможен изборът на черен цвят за лентата със софтуерните бутони.

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай

(2018-05-20, 10:38:37)milenic написа:  Някой да знае дали има направен вече ''мод'' за уголемяване на снимките при звънене?

Няма вече отделни модове, всичко е включено в темите,който и каквото е решил да направи. Имам впредвид майсторите, които създават разни теми с включени шрифтове, уголемено фото, статусбара,  patch non-stop и др.

Може да си инсталираш Google phone .

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
[-] 1 потребител изказва благодарност на gogon за това мнение:
  • lz2mx
Цитирай

Здравейте!Някой би ли ми дал насока за уголемяване на снимките на контактите при набиране и входящо обаждане (нямам идея дали е възможно)?
Благодаря.
Цитирай

От 1 месец търся решение на този проблем Smile

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Може да пробваш с това:
https://forum.xda-developers.com/galaxy-...s-t3657118

Играчка е малко, но няма по лесен вариант. А и не съм сигурен последно дали работи този мод за С8 на Орео. Преди на Нуга ставаше с инсталиране на едно apk и толкова.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

От същата тема, но само нужните APK файлове

https://forum.xda-developers.com/showpos...tcount=234

OnePlus 7T HD1900 256GB
Цитирай

Колега ти пробва ли ги дали работят тези модове на Oreo 8 ?! Защото точно тези модове работеха перфектно на Nougat 7 , лично бях ги сложил и работеха идеално, но на Орео - то НЕ работят !
Цитирай

Здравейте. Някой знае ли как приложението You Tube да продължи да работи, дори, когато телефона се заключи или е на Always On Display?

Galaxy s23 Ultra
Цитирай

Мисля, че като чукнеш два пъти върху АОД и слайднеш ще се появи.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

(2018-05-23, 11:14:32)HAMMER_T написа:  От същата тема, но само нужните APK файлове

https://forum.xda-developers.com/showpos...tcount=234

Както казах .... това е при Нуга. На Орео не работят, пробвал съм. За това и посочих цялата тема. На мен ми писна да чета и да чакам. До колкото бях запознат последно през Substratum става, но е доста играчка.

@vanboy опитай - това

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

Да, но трябва да е рутнат телефона.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-05-23, 11:32:24)vanboy написа:  Здравейте. Някой знае ли как приложението You Tube да продължи да работи, дори, когато телефона се заключи или е на Always On Display?

Да, има много готино приложение . Аз съм доволен от него.

Линк към сайта на приложението - LINK
Директен линк от моя облак, ако ти е объркващо по-горе - Cloud.Mail.Ru

Може да се ползва като плеър, да работи на заключен екран също и поддържа PiP (Picture in Picture). Не прави конфликт с оригиалното приложение на Youtube и не изисква ROOT.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • vanboy
Цитирай

(2018-05-23, 14:01:07)lz2mx написа:  Да, но трябва да е рутнат телефона.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

За кое? Субстратум за повечето модове не трябва да се рутва точно това му е хубавото. Използва възможностите за тема и подменя графики и т.н..

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

ЕТО Я темата в xda-forum за Youtube. Няма реклами и продължава да свири дори на изключен екран. Предишните версии имаха дразнещи проблеми, но сега всичко е изчистено с последната тема! Big Grin

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай

Изтеглих приложението, което pockobg предложи. Тръгна веднага безупречно! Благодаря ви!

Сега забелязах, че не мога да си логна профила в You Tube dark.apk, опциите: " абонаменти" и "библиотека", също не работят но иначе отваря клиповете и работи на заключен телефон. Няма да изтривам оригиналното приложение, за да мога да си качвам клипове там.

Пробвах и MicroG...логнах си профила там и всичко на него работи.Благодаря на всички още веднъж! Smile

Galaxy s23 Ultra
Цитирай

Вече няколко пъти ми се случва, да ми звъни телефона (докато е в джоба) за кратко и спира. Установявам, че е спрял да звъни, защото е пратил СМС, че съм зает и не мога да вдигна...
При положение, че съм изтрил досадните съобщения от двете възможни места (обаждания и СМС) как става тоя номер, не мога да си обясня?!?!
Видях, че има опция: пращане на смс, докато звъни (в долния край на екрана). Как може да се премахне тази "екстра"?

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай

Едното е, като отвориш иконата на слушалката (Телефон) - трите точки, настройки - съобщения за бърз отказ. Другото е - отваряш съобщенията - трите точки, настройки и бързи отговори.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Display - Edge Screen - Edge lightning - натискаш трите точки горе вдясно и отваряш Quick reply. Ако си със CRD7 или CRED има слайдер да се изключва. Имах абсолютно същия проблем!

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай

При мен го правеше, като купих телефона - ако не вдигна в рамките на някакво време - изпращаше СМС. Играх си да го изключа и не си спомням какво съм правила, но това безумие спря. Кратките отговори при мен си стоят и на двете места.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

(2018-05-28, 14:12:30)alexander_sirakov написа:  Display - Edge Screen - Edge lightning - натискаш трите точки горе вдясно и отваряш Quick reply. Ако си със CRD7 или CRED има слайдер да се изключва. Имах абсолютно същия проблем!
Намерих го, но не мога да го изтрия. Не може да се остави празно поле. Трябва да има нещо написано  Bu Не може и да се изключи, поне доколкото виждам...

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай

Не се изтрива - горе от плъзгащия бутон се изключва:

[Изображение: 21913258.jpg]

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)