Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Разбирам.. На хартия този сензор е по-добър от всички миналогодишни - ми 6, ми ноте 3, ми микс 2, ми макс 2.. някак няма логика да се сложи в среден клас телефон.
И затова помислих че индия е изключение за тяхната „про“ версия на Redmi note 5
Цитирай
Аксесоари

Моя е купуван от онлайн магазин и е с този сензор.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Бройките с този сензор са рядкост и явно са бройка на късмет. Някой купени от търговска верига, други от китай или онлайн магазин. Иначв тозк сензор на Сони трябвада е по добър от този на OV.

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай

Някъде из нета гледах, че ако кутията е червена, това била китайската версия. А в техноверигите, точно с червена кутия са телефоните. Та възможно ли е, да продават китайска версия, с глобален ROM?

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай

Не гледай кутията, а надписа на нея.
На глобалната си пише global version
и няма китайски букви

примерни снимки от Ми макс 2 и Редми Ноте 4
Цитирай

Мисля пе всичките кутии са червени на модела. Ето китайска кутия. На нея никъде не пише global version[Изображение: 985b22a3473b73535025a6cd7fdb86c1.jpg][Изображение: f2f4476560050adec585074444c09772.jpg][Изображение: e78bc72346c7e1ededc3b3a2f8656dde.jpg]

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай

Май всички кутии са червени. Моята е global и е червена. Това, коети забелязах е, че тези с имх сензор са с 4гб рам.

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S3 --> HTC One X
Цитирай

Тъкмо колегата вчера взе от ТП 4gb RAM/64gb. Ще му проверя сензора ако успея да го насоча. Но кутийката му е червена.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

Нр е задължително да е 4/64 версия и да е със Сони сензор. Има такива и с OV. Ни е факт, че за сега май няма 3/32 с този сензор

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай

Да, това имах предвид и аз. Тук там се срещат 4/64 с имх, 3/32 досега никой не се е похвалил. Явно не са имали налични ОВ и са слагали каквото е имало в кашоните. На печелившите с имх честито.

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S3 --> HTC One X
Цитирай

Аз направих 2 снимки с двата сензора, на стайна светлина, честно казано, не видях фрапираща разлика.

Омнито се справя много добре.
Цитирай

Качи някъде снимките ако е възможно да хвърлим и ние по едно око.

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S3 --> HTC One X
Цитирай

По повод сензорите в камерите моя го взех от емаг ето снимка този сензор ли е по - хубавия?


Прикачени файлове Миниатюри
   

NOKIA 6610,NOKIA 6233,Samsung i5500,ZTE V970,Prestigio 5044 > Lenovo P70> Xiaomi Redmi 5 Plus 64/4 gb
Цитирай

Да. Imx е сони
Цитирай

И пак е 4/64 версия. Явно наистина ги слагат предимно на тях , но не на всички

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай

Как изкарвате тази информация за телефона, че аз не го намирам из многото менюта?

| HTC One M9 | Android 5.1 Sense 7.0|
Цитирай

Набираш *#*#6484#*#* и ще ти излезне менюто. В топка 1 е тази информация

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай

Колеги ако някои знае как се инсталират теми за телефона.
Цитирай

Сменяш региона на нещо извън европейския съюз и отваряш приложението Теми
Цитирай

Благодаря.
Цитирай

Да моя е купуван от онлайн магазин и е с този сензор, макар че е със 3рам и 32 вьтрешна памет.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S III
Цитирай

Колеги мисля да взема един такъв телефон и бих искал да ви попитам дали си заслужава? Ясно е, че за тези пари не може да се очаква нещо кой знае какво, но все пак...


Цитирай

Преди този имах Huawei P8 просто Redmi 5 Plus го би е във всичко, и най важното за мене не загрява.

Samsung Galaxy S III
Цитирай

Колега ти си първия във форума с този телефон с версия 3/32 със сони сензор.

Колкото до това дали си заслужава - заслужава си. Голям екран и батерия, много добър процесор и както каза колегата не загрява при натоварване

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на hapi6 за това мнение:
  • ivoslavitrifonov1975
Цитирай

Колегата не е първия във форума, но това е без значение. Вече има отделна тема за сензорите , в която съм писал , че съм със Сони. Сега тук взехте да питате пак за сензори , само че в комбинация с рам и памет, отделно има и тема със снимки от устройството. Не разбирам защо трябва да се коментира едно и също нещо в 3 различни теми. И за да не съм офтопик - щом толкова ви интересуват снимките инсталирайте си Google camera и нещата ще се подобрят. На въпроса дали си заслужава, зависи с каква цел се купува. Живота на батерията е супер, всичко друго е посредствено, но за парите си е една чудесна покупка, която бих препоръчал на всеки със скромен бюджет.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)