Темата е заключена
Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi8SE, Mi8, Mi8EE представени 31.05
#51

(2018-05-31, 19:00:47)Friz написа:  Говори се, че Mi 8 Explorer Edition не е с прозрачен гръб, а със стикер...
Точно така си е: 

 
Аксесоари
#52

[Изображение: Capture218.png]

Новия Mi 8 EE ( Explorer edition) освен вградения за първи път в масов смартфон сензор за отпечатъци под дисплея, поддържа и сензор за отчитане на натиск върху дисплея. Този сензор има висока чувствителност, благодарение на която след като си поставите пръста върху дисплея моментално се събужда основния сензор за пръстов отпечатък- Synaptics Clear ID FS9500. По тази причина Mi 8 EE е много по-бърз при използването на вградения под екрана сензор от единствения друг телефон с такава технология- Vivo X21 UD. Още една иновация на върха на техническия прогрес от Xiaomi!!

[Изображение: DSC_10402.jpg]


Междувременно огромния интерес към новите предложения от Xiaomi доведе до окупирането на първите 3 места от трите версии на Mi 8 в класацията на GSM arena за дневни импресии. За първи път виждам нещо подобно...


[Изображение: gsmarena.jpg]


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • GH0STFACE
#53

Много добри телефони показаха. Дано и трите се предлагат официално тук. Аз лично мисля че един MI 8SE ще ми се отрази добре за рожденния ден. Разбира се дано дойде на нормална цена и все пак да го видя на живо, че с този израстък на дисплея знам ли. И все пак са птлични телефони, дизайна е субективен фактор, строго индивидуален за всеки.

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи
#54

(2018-06-01, 14:43:24)NoMaD написа:  Точно така си е: 
Нищо не разбрах от това видео.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

        [Изображение: androidbg.png]             
#55

Нищо особено. Телефони като телефони. Не виждам нищо иновативно.
#56

Страхотни са за тези цени.
Мен лично не ме грабва тази марка, прекалено "китайска" ми идва, но страхотни предложения.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
#57

(2018-06-01, 21:15:15)anatol06 написа:  Нищо особено. Телефони като телефони. Не виждам нищо иновативно.

А те другите щото са добиха от иновации и феволюции тази година. Предложиха повече от другите,  дори само заради цената. Топ хардуер, амолед екрани(до сега повечето хора го изтъкваха като недостатък че не са с такива),  като гледам и камерите са пипнали,  страхотна,  за сега софтуерна поддръжка, нова система за лицево разпознаване.  Какво още искате при положение че не са по 850-1000евро?

(2018-06-01, 21:15:15)anatol06 написа:  Нищо особено. Телефони като телефони. Не виждам нищо иновативно.

А те другите щото са добиха от иновации и революции тази година. Предложиха повече от другите,  дори само заради цената. Топ хардуер, амолед екрани(до сега повечето хора го изтъкваха като недостатък че не са с такива),  като гледам и камерите са пипнали,  страхотна,  за сега софтуерна поддръжка, нова система за лицево разпознаване.  Какво още искате при положение че не са по 850-1000евро?

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи
#58

На този линк можете да гласувате кой е по-добрия телефон: Mi 8 Explorer Edition или Huawei P 20 pro: https://www.gizchina.com/2018/06/01/gizp...your-pick/

В момента Mi 8 Explorer Edition води категорично със 76 % срещу само 9% за P 20 Pro Smile


[Изображение: Untitled.jpg]


Първия коментар под анкетата е уникален, затова ще го цитирам в оригинал:

"Xiaomi Mi 8 Explorer Edition - powerful processor, InScreen fingerprint scanner, dual gps, facial recognition, powerful camera, all for $578.

Huawei P20 Pro - Powerful Camera and What?? for $1150

Only someone high on Venezuelan Weed will pick the P20 Pro over the Mi 8 Explorer Edition"


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • karas
#59

Е много ясно, че Експлорера е по-добър.
Освен това е прозрачен и му се виждат чарковетеSmile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
#60

Е нее точно прозрачен, прозрачен е панела до някъде и има поставена пластина с 3D пластина и отпечатана на нея платката.

Сори за двойния пост но не мога да редактирам. Та имах предвид, че на пластината е отпечатана визуално как изглежда платката- даже е по-добре от самата платка, добре е изработено.

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи
#61

Проведен е тест на dual band GPS чипа от Xiaomi MI 8, който потвърждава  многократно подобрената точност на локализация- до 30 см спрямо 5 метра със стандартен GPS чип досега: https://www.gizchina.com/2018/06/01/xiao...amazingly/


[Изображение: HTB1_Ahl_Vu_L5_TBu_Nj_Sspmq6y_DRVXa_X.jpg]


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • borko197
#62

(2018-06-01, 21:40:31)Victormihov написа:  Страхотни са за тези цени.
Мен лично не ме грабва тази марка, прекалено "китайска" ми идва, но страхотни предложения.

То цялата електроника може да се раздели на иновации в цял свят и производство в горен ,среден и долен Китай . Производителите на дисплеи,процесори и т.н контролират пазара .Въпроса е кой първи ще вземе да ги внедри.В момента в който го пуснат и вече е остарял продукта.Бил съм в Китай и знам как се работи в големите компании .Не на 100 а на 1000 процента трябва да се работи там.Под 15000 долара на месец там си бедняк.Само за номер на кола плащаш 16000 долара.
#63

(2018-06-02, 00:25:16)Victormihov написа:  Е много ясно, че Експлорера е по-добър.
Освен това е прозрачен и му се виждат чарковетеSmile
Това си е просто фейк - дори го пишело даже на официалният им сайт.

 
#64

Да, разбирам, но иначе е страшно красиво признавам дори и да е фалшиво.
Сега като се замислих 8 Se доста си заслужава като цена.
5.9 олед екран, 6гб рам, силен процесор, type c, двойна камера, 20мпх предна - изобщо този път цената е доведена до минимум, а хардуера е максимумSmile
(Дори видях, че Se има инфрачервен порт, а 8 няма)

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
#65

(2018-06-02, 10:16:57)Victormihov написа:  Да, разбирам, но иначе е страшно красиво признавам дори и да е фалшиво.

Въобще не го намирам за красиво. Абсолютен кич.
#66

(2018-06-02, 07:46:33)alexkara написа:  То цялата електроника може да се раздели на иновации в цял свят и производство в горен ,среден и долен Китай . Производителите на дисплеи,процесори и т.н контролират пазара .Въпроса е кой първи ще вземе да ги внедри.В момента в който го пуснат и вече е остарял продукта.Бил съм в Китай и знам как се работи в големите компании .Не на 100 а на 1000 процента трябва да се работи там.Под 15000 долара на месец там си бедняк.Само за номер на кола плащаш 16000 долара.

Бил си ти  в някой друг Китай обаче хахаха

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

#67

(2018-06-02, 12:32:39)remixa92 написа:  Бил си ти  в някой друг Китай обаче хахаха
Пожелавам ти да отидеш в този Китай,не в онзи по форумите.Бъди жив и здрав.
#68


[Изображение: 21693249.jpg]
#69

miui 10 е чист iOS, може би така е по-добре за нас потребителите.
Една от причините да ползвам Айфон е лекотата и простотата на системата, за жалост трябва да се ръсиш за тобра пари, тук го получаваш за няколко стотин долара.
Ползвах за малко Редми 5 плюс, в никакъв случай не мога да кажа нещо лошо за телефона, екранчето му не беше олед, беше тук-таме бъгав, но игри, батерия, дори камера се справяше просто блестящо и всичко това ми излезе 270долара май беше.
Е скоро се сдобих с Ноут 8 за около 1300лв- еми и той си е бъгав, грее при игри и батерията не е нищо особено, освен по- големият и качествен екран няма особена разлика с Шиаоми за жалост, дори пращи при разговор, нещо което имах и при С7 едж за който също се изръсих здравата- понякога си мисля, че големите фирми са доста надценени и не струват и половината от цените които им лепят.
Нямам хейт в себе си- говоря от личен опит, дори ноута падна на килима и екрана се спука на 20 парчета- сега просто го ползваме в семейството за да не иде на боклука.
Шиаоми да беше нямаше да ме е ядSmile хвърлям и купувам нов, ама 1300лв как да хвърля в кофата, хеле спре да работи го метна през прозореца да не ме е яд.
Самсунг? не искам и да чуя за тях, загуба на пари.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 2 потребители изказват благодарност на Victormihov за това мнение:
  • borko197, milenvn
#70

[Изображение: gallery_list1_2.jpg]


Новият Xiaomi Mi 8 SE ще се окаже страхотно предложение! Позициониран в горния среден клас, със много флагмански характеристики, на смешна цена- 280 долара!!  Без алтернатива при никой друг производител за тези пари!

Подробна статия, разглеждаща възможностите му една по една, може да намерите тук: Xiaomi MI 8 SE- Новия Флагшип килър

Камерата на апарата дава сериозна заявка за много добро представяне. Две снимки:

[Изображение: index_pic_big_1_1024x576.jpg]
[Изображение: index_pic_big_3_1024x576.jpg]


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • Victormihov
#71

Xiaomi Mi 8 Unboxing:

Xiaomi Mi 8 SE Unboxing:

 
#72

Вече започнаха поръчките на двата страхотни телефона MI 8 и MI 8 SE. Повече информация и конкретни линкове към магазините може да намерите в тази тема: Покупка на Xiaomi MI 8


#73

Xiaomi Mi 8 оглави топ-10 на GSMArena за най-популярните смартфони в света: https://www.kaldata.com/телефони/xiaomi-...85436.html

 
#74

Най-обсъждан от потребителите на един сайт не означава по никакъв начин, че е най-популярен. А най-обсъждан е понеже се коментира копирания дизайн от телефона, уж най-недолюбван от андроид юзърите. Попитай който и да е човек нерегистриран във форум за телефони, никой няма да е чувал за Mi 8 или който и да е подобен модел.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 2 потребители изказват благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • Dowper, fernando
#75

Телефона не е най-обсъждан, той генерира най-много импресии от посетителите на GSM arena, т.е. това е най-интересния модел за тях, който те разглеждат. Колко процента от 100 000 човека, разгледали телефона за един ден коментират- много под 1 %. Замислете се- дали това можеше да се случи преди 2-3 години? Не разбира се, факт е, че сега Xiaomi излезе на повече международни пазари, навлезе официално в повече страни и резултатите не закъсняха.

Да напомним и факта, че те далеч не се продават официално във всички страни по света, както Самсунг/Apple например. Какво ли ще стане тогава и какви продажби ще отчетат не ми се мисли направо, сегашните рекорди ще изглеждат като детска игра. А хейтъри винаги е имало и ще има, това не пречи на нормалните хора да виждат тенденциите и да се радват на успеха на Xiaomi. Защото този успех означава повече конкуренция, повече избор и по-добри цени за всички нас- потребителите! Не е ли това, което всеки безпристрастен потребител иска?


Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)