Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Galaxy S8 / S8+

(2018-07-19, 11:34:20)galaxyhopper написа:  Някой с прозрачен гръб?

Аз Ползвам и Басеус кристал клиар Smile какво те интересува? Не пожълтява след време.

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай
Аксесоари

И аз ползвам на Басеус без забележки,

<<<<< SAMSUNG GALAXY S10 Plus 128GB (G975F) Android 9 Pie PRISM BLUE >>>>> 

<<<<< Samsung Galaxy S8 Plus 64GB(G955F) Android 9 Pie (BGL) Coral Blue >>>>>

<<<<< Samsung Galaxy A3 (2016)Android 7.0 Nougat 16GB черен >>>>>


Цитирай

Интересуват ме само мнения за чисто прозрачни, независимо от марката. Чудя се дали си струва.
Този, който ползвам придава друг цвят (Samsung clear case blue)
(Baseus сигурно никога няма да си взема)

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-07-19, 14:18:43)Петър Иванов написа:  И аз ползвам на  Басеус без забележки,

Този [Изображение: 32802216729.html]
?
Орязан ли е от към дисплея достатъчно за да не подпухва залепеното фолио отгоре?
И друго, не виждам да има грапавини отстрани по ръба дето се захваща, не се ли хлъзга?
Аз съм със Нилкин, има грапавини и не се плъзга но за 3 месеца почна да пожълтява вече ...

Galaxy S II.... S4,  Galaxy S6 Gold Platinum > Galaxy S8 Plus, 64GB, Coral Blue>Galaxy S20 + Cloud Blue>S23 Ultra 512gb cream
Цитирай

В Самсунг мембърс има шанс да спечелите 64гб карта памет. Едно от правилата е да сте си закупили телефона.
Има допълнителни изисквания, но не съм ги чел.[Изображение: 933bf5695ba3aa1c74cbaff744b58250.jpg]

Изпратено от моят Samsung Galaxy S8+ с помощта на Tapatalk
Цитирай

Колеги, някой попадал ли е на читав 20см USB-C кабел? Купих 30см от Aukey, трансфера ОК, ама не зарежда от моя PowerBank (!?). Купих 20см от AliExpress, зарежда от батерия, ама трансфера му на USB 2.0. Та ми писна да правя експерименти. Цената не е фактор, а дължината на кабела.

OnePlus 7T HD1900 256GB
Цитирай

Моят също е от AliExpress с дължина 20 см Има хубаво прехвърляне както на лаптоп така и при зареждане с Пауър банка но да ти кажа честно съм забравил каква беше марката мисля че беше Robotico

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай

Купих си някаква имитация на dome glass.
Струваше около 6$ и след мненията, които прочетох тук за dome glass реших да си я купя.
В комплекта има кърпичка, стикери, извит протектор, лепило, мъничка лампа. Именно заради липсата на поставка трябва да се внимава при монтирането на протектора.
Впечатления за сега - дисплея е доволно видим. Като ползвател на S7 edge с няколко извити, стъклени протектора няма нищо общо. Нито пука, нито качеството на дисплея е толкова гадно.
Получи ми се някакво светло петно (все едно съм си оставил отпечатък от палеца на дисплея), което го отдавам на дефект и мисля да се свържа с продавача да ми изпрати още два (за моя и за S8).
Не усещам разлика в чувствителността.
Като цяло ми се струва, че си струва. Ще видя в следващите дни дали ще има нещо друго като прашинки по ръбовете на телефона или да се отлепя и други.
Дойде доста бързо, няма и месец през ebay. Купих го, защото другият ми телефон щеше да пострада от независещи от мен обстоятелства. Добре, че имаше стъклени протектори и те поеха удара. Беше станало течение в нас и падна една ламаринена кутийка върху дисплея от рафта с книги. От както го имам Sony-то, винаги съм се чудил за тия 3 години, защо съм със стъклени протектори, ама какво стана...

Това е кутията с характеристиките:[Изображение: 00f823d7378023173b83c3a4ca5a76a2.jpg]

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
Цитирай

А аз преди около месец си потроших моя Whitestone dome glass. Телефона ми изпадна от чантата при вадене на други предмети и се удари в ръб точно на стъклото. Познайте с какво си замених протектора - естествено, че пак със същия.  Wink
Новите модели идват с друг комплект за монтаж, който ми се видя по-сложен и ползвах стария, който си пазих. Хванах една друга цака - не трябва след монтажа да се търкат ръбовете на протектора със спирт! Така не се разтваря лепилото и не остават бели кантчета по ръбчетата. Много съм доволен от резултата. Дано не бастисам и този протектор.  Smile
Цитирай

Аз с върха на една мокра кърпичка попивах част лепилото, което излизаше от протектора.
Най-комично беше, че бюрото ми нещо не е равно. Лепилото почна да слиза към извития екран и се наложи да забързам процедурата Big Grin
Много пари ми се струват за протектор, 90 лв, ако не ме лъже паметта.. За толкова пари ще си взема Led или clear view на Samsung.
Взех протектора и за да бърша свободно екрана с какъвто плат/кърпа/кухненска хартия и т.н ми попадне. Направо като някакво злато го гледам, с много финна и мека кърпа за екрани го почиствам, което не ми се щеше да продължава така.
Цитирай

Синият телефон, с този кейс. [Изображение: a4375563f3cfa737cceb0f330d3e16c1.jpg][Изображение: 4098a91a1635ee4369cdc81950bb4124.jpg][Изображение: f8576a1e9a1d95b710c8f81d0b7e2fa1.jpg][Изображение: 6acf847d8c045989bb915d2f27955eec.jpg]

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Здравейте, от скоро съм собственик на S8+ и искам да ви попитам, дали някой е с оригиналния скрийн протектор и с калъф baseus? Интересно ми е дали ще се повдига протектора или направо да заложа на оригиналния силилонов? Благодаря!
Цитирай

(2018-08-17, 20:56:56)fingarista написа:  Здравейте, от скоро съм собственик на S8+ и искам да ви попитам, дали някой е с оригиналния скрийн протектор и с калъф baseus? Интересно ми е дали ще се повдига протектора или направо да заложа на оригиналния силилонов? Благодаря!
Аз бих ти препоръчал оригинален.
2 дами вече са с доста износени пластмасови гърбове на Базеус. Аз имам на Самсунг гръб, с цвета на телефона ми. Няма напукано или надрано, което да си личи така както на Базеус. Има някакви драскотини, но под ъгъл си личат.
Отделно ще пасне с оригинален протектор на 100% и е по-евтин. И двата па базеус бяха взети за 30лв, моят го взех за 19,90 редовна цена.

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
Цитирай

galaxyhopper, може ли някакъв линк, откъдето да се закупи и да го видя как изглежда? Благодаря!

Galaxy s23 Ultra
Цитирай

И аз ти препоръчвам оригиналния силиконов. Не се пързаля, просто няма начин да ти изпадне от джоба и стои много добре. Пробвал съм какво ли не и от този съм най-доволен. Моя го купих за около 10€ от испанския амазон. Преди месец си бях в бг и търсих за жена ми по магазините и му искаха около 40лв! Търси го в някой онлайн магазин, със сигурност ще е по ефтино.

Enviado desde mi SM-G955F mediante Tapatalk
Цитирай

Моят е пластмасов, не силиконов. Само да вметна Smile
Цитирай

Благодаря за мненията, ще си взема оригиналния. Бихте ли ми препоръчали сайт за оригиналния скрийн протектор? Гръбчето смятам да го взема от Техно-магазините.
Цитирай

Има го в е-маг за 29 лв.
https://m.emag.bg/zashtiten-kalyf-silico...ction=view

Enviado desde mi SM-G955F mediante Tapatalk

(2018-08-18, 07:32:41)fingarista написа:  Благодаря за мненията, ще си взема оригиналния. Бихте ли ми препоръчали сайт за оригиналния скрийн протектор? Гръбчето смятам да го взема от Техно-магазините.
https://m.emag.bg/zashtitno-folio-samsun...1534570495
Тук е за 14.40лв. Аз си го взех от магазин за 17.90лв

Enviado desde mi SM-G955F mediante Tapatalk
Цитирай

Аз мислех да взема този: https://www.technopolis.bg/bg/Accessorie...W/p/595116
Цитирай

Прекалено е дебел 0,8 мм според мен
Има в Алито 0.33мм пак прозрачни с леки отенъци на цвят
Цитирай

(2018-08-18, 10:04:35)fingarista написа:  Аз мислех да взема този: https://www.technopolis.bg/bg/Accessorie...W/p/595116

Точно този ползвам, но в син цвят.
Цитирай

(2018-08-18, 10:04:35)fingarista написа:  Аз мислех да взема този: https://www.technopolis.bg/bg/Accessorie...W/p/595116
Clear cover е пластмасов. Silicone cover е силиконов. Това въпрос на личен избор.

Enviado desde mi SM-G955F mediante Tapatalk
Цитирай

(2018-08-18, 07:36:29)rbobev написа:  https://m.emag.bg/zashtitno-folio-samsun...1534570495
Тук е за 14.40лв. Аз си го взех от магазин за 17.90лв

Точно това си проъчах от емаг , в сряда и петък беше при мен с доставка цената идва 19.40лв , протектора залепва доста добре навсякъде , горе където е говорител,камера и сензори е изрязан Wink


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

(2018-08-18, 11:16:48)da3 написа:  Точно това си проъчах от емаг , в сряда и петък беше при мен с доставка цената идва 19.40лв , протектора залепва доста добре навсякъде , горе където е говорител,камера и сензори е изрязан Wink

А лепилото само от страни ли е, или изцяло? Имаш ли някакви забележки, защото мисля да го поръчам и аз
Цитирай

(2018-08-18, 12:42:51)krasss написа:  А лепилото само от страни ли е, или изцяло? Имаш ли някакви забележки, защото мисля да го поръчам и аз
Това е фолио, не стъкло и се залепва изцяло. Стои много добре, без забележки. И са 2 броя в пакетчето. Между другото, като поръчвате от емаг, гледайте нещата да се продават от емаг, така идват без доставка.

Enviado desde mi SM-G955F mediante Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на rbobev за това мнение:
  • krasss
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)