Темата е заключена
Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 3.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy Note 9 - слухове и спецификации

Тепърва ще излизат резултати свързани с батерията. Не може да се игнорира факта че трябва да минат поне 4-5 цикъла докато всичко си дойде на мястото което ме съмнява тук, също така може софтуера да не е финален. Като излезе телефона ще видим реални резултати. Ако тогава пак са такива ще е кофти работата. Все пак рекламират батерия за цял ден, ако не го оправдае ще е равно на да се самозастрелят в кракът.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Аксесоари

Интересното е какво ще е подобрението спрямо s9 plus с 3500. Когато потребителите вече масово започнат да го ползват, тогава вече според мен могат да се направят всички изводи.

(2018-08-13, 09:18:23)bodonance написа:  [Изображение: Screenshot_20180811-204624.png]

Интересни данни от Руснаците ...

От къде взе линкчето?

Достатъчно сериозно ползване.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Lg G7ThinQMate 10 pro, 
P20lite, Xiaomi Mi A1,Lg g3;Samsung S8;LG optimus G;LG G4;Xperia NEO ics;ASUS TF700T ICS-JB4.2.1; LGG2;Xperia Z1compact:Xperia Z3compact(Orange), Xperia z2, Huawei P9lite @posamkata

Ако тези скрийнове не са фейк, резултатите са меко казано зле, за батерия, която е 4000 mah....

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
[-] 2 потребители изказват благодарност на vlaf за това мнение:
  • Dowper, ganchev

И на мен така ми се струва .... ако беше едни 4500mah по впечатлен щях да остана. 5ч. SOT е малко. Е ако е цял ден на 4Г+макс осветеност ще е интересно вече. Преди как бе полезно когато се виждаже в статистиката 4г/ВиФи колко в работило ....

Като цяло стана леко като С8 ->С9. Нищо кой знае какво.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8

Резултатите на CuBG ще са по-добри, защото вероятно ще получи версията със Snapdragon - за останалите в България преебавката с ексиноса няма да е шампион в батерията, то е ясно.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz

(2018-08-13, 15:28:27)vlaf написа:  Ако тези скрийнове не са фейк, резултатите са меко казано зле, за батерия, която е 4000 mah....

Не е фейк.
В мрежата на оранжевите.
С Ексинос(128гб).

Lg G7ThinQMate 10 pro, 
P20lite, Xiaomi Mi A1,Lg g3;Samsung S8;LG optimus G;LG G4;Xperia NEO ics;ASUS TF700T ICS-JB4.2.1; LGG2;Xperia Z1compact:Xperia Z3compact(Orange), Xperia z2, Huawei P9lite @posamkata

Еми жалко тогава....

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]

Все още нищо не се знае. Докато не го хване някой от този форум или не излязат ревюта това си е напълно фейк за мен. Пък на вас ако ви носи радост се кефете Big Grin

Действително ще ми дойде Snapdragon версията но за съжаление ще мога всякакви тестове да направя но не и на батерията защото в крайна сметка няма да е мой телефона за да мога да го използвам примерно една седмица.
Всъщност и чичо ми реши да го преордне за жена си и ще имам достъп до него около месец докато долети до България и не знам дали няма да успея да го излъжа за около седмица да го използвам ама това вече наистина незнам дали може да се случи. Но от това няма значение защото в крайна сметка хората като започнат да си ги получават масово резултатите ще наводнят интернет пространството.


Това което си мисля е че законите на физиката трудно могат да се нарушат. Телефона има 99% същия дисплей като на Нот 8, малко по ефикасен дракон 845 от 835 сравнен с моя и като цяло почти същия хардуер и просто не виждам как при положение че аз правя 5+ часа SoT note 9 ще стопи разликата от 700mah и ще изкара същият SoT.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 

Колко издържа батерията е индивидуално за всеки, който ползва някой модел .
И два пъти по-мощна батерия може да се стопи за ден ,ако се прави непрекъснато нещо с телефона и особено на дневна светлина. 
Едно и също се коментира вече до втръсване при всеки нов флагман .
Ако е по-голяма и телефона ще е по-тежък и дебел, което пък няма да допадне на други хора.
Ама дай да си чешем езиците с едни и същи "констатации".
Ток и външни батерии има навсякъде.  Има и енергоспестяващи режими и бързо зареждане. 
Банална тема е това с батерията,според мен.   Big Grin

От опит мога да кажа, че има по-хубави телефони от моя, но това са следващите модели от тази марка...   [Изображение: tummenupp.gif]
[-] 1 потребител изказва благодарност на SeVdilin за това мнение:
  • ivanov_km

(2018-08-13, 17:07:49)degman написа:  Докато не го хване някой от този форум.....това си е напълно фейк за мен.
Хе-хе....От кога този форум е фактор в тестовете на батерията ? Smile
Ето ви още един "фейк" скрийншот.


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 2 потребители изказват благодарност на elcerebro за това мнение:
  • Dowper, Marto.g

Не е случайно направеното допълнително охлаждане на exynos 9810 , не се слави като най икономичните процесори.

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+

(2018-08-13, 18:56:37)elcerebro написа:  Хе-хе....От кога този форум е фактор в тестовете на батерията ? Smile
Ето ви още един "фейк" скрийншот.

Ами такъв е отдавна. Това че вярваш на чужди некви си е твой проблем.

Sent from my SM-G935F

Kaто го взема ще го сравня горе долу с Мейт 10 Про

(2018-08-13, 18:56:37)elcerebro написа:  Хе-хе....От кога този форум е фактор в тестовете на батерията ? Smile
Ето ви още един "фейк" скрийншот.
Ами реално потребители в България, които го имат наистина и сме сигурни, аз също предимно тук искам да видя.

Според мен ще е чук батерията. Във възможно най-лошия случай няма да е по-зле от s9 plus. И час от горе пак е нещо. Освен това особено на мобилни всички падат. А виждам на моя s9 че се справя изненадващо добре с 3000 батерия.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Да взема и аз да направя един СС, така ще имат храна и други сайтове... Много добре го каза колегата SeVdilin.
[-] 1 потребител изказва благодарност на vladdark за това мнение:
  • OliQueenBG

Да не се забравя и факта че UI-я е същия като на S8+/Note8/S9+ и скрийн шота може да е от което и да е устройство като се има в предвит че всички горе долу умират след подобно използване. Най-добре е да се наводни пазара с телефона и да видим какво хората имат да покажат Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
[-] 1 потребител изказва благодарност на CuBG за това мнение:
  • Marto.g

Точно това намекнах по-горе...

(2018-08-13, 19:09:12)degman написа:  Ами такъв е отдавна. Това че вярваш на чужди некви си е твой проблем.

Sent from my SM-G935F

Не бях забелязал, но това е друга тема. 
Да успокоя "Отбор Фенчета", че телефона умря на малко над 8h и 10м SoT. Могат да бъдат спокойни в това отношение, а това, че някои от тях не приемат екранните снимки за достоверни, само защото резултата не им харесва си е тяхен проблем.
Не мисля, че има нужда да качвам нов скрийншот. Просто ще трябва да ми повярвате
[-] 2 потребители изказват благодарност на elcerebro за това мнение:
  • Dowper, greenandroid

Да няма да ги приема докато не видя резултатите при нас.

Доволен ли си?

Не схващам за какво търсиш дразгата, аз ако видя такъв резултат и тук когато телефона стане масов ще ги призная веднага. Едно и също се дъвче и заяжда фенчета фенчета фенчета.

(2018-08-13, 21:59:11)Marto.g написа:  Да няма да ги приема докато не видя резултатите при нас.

Доволен ли си?
От какво трябваше да съм доволен ?

Ако искаш вярвай. И не търся дрязгата. Просто бяхте подведени с първия скрийншот. Беше ви спестена част от информацията и всички налапахте въдицата. Бил фейк, можело да е от друг телефон...Всякакви предположения се изказаха и то само защото резултата не ви хареса. Smile
Истината е, че качения от @bodonance скрийншот си е от Galaxy Note 9, но това, което той е пропуснал да ви каже е, че телефонът е на първо зареждане. Скрийшота го има в интернет и, ако си направите труда да потърсите, ще го намерите. Ама защо да го правите ? Нали е по-лесно да отричаме това, което не ни харесва ?
А после се дразните, когато тук ви наричат "фенчета". 
И повтарям, че телефонът прави над 8 часа SoT от 100 до нула.
А вие можете да се палите, колкото си искате.
[-] 1 потребител изказва благодарност на elcerebro за това мнение:
  • greenandroid

Все ми е тая как ме наричат, но с коя пък марка не е така? И при huawei да го направиш пак ще е същото.

Все тая.

Уикенда в Родопите на къмпинг. Първото нещо, по което се забелязват "модерните" хора е търсенето на места с интернет. И аз ползвам видео и аудио стрийминг услуги, ама имам и карта с локални аудио- и видео-"теки". Цифрово радио капут.

Второто нещо е че виждаш хора, които търсят контакт или се разкарват с телефон вързан към външна батерия в ръка. Това "батерия за цял ден" е голяма излъгация. #флагманскомие.

За наше всеобщо щастието, те не излизат често извън зоните с интернет.


Изпратено от моя MI MAX 2

Cognosce te ipsum!
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)