Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Не го натискай. Ще го прецакаш повече. Иначе ако всичко е добре направено, не трябва да пука, скърца или нещо подобно. В повечето случай това се получава при вкаран кабел и е имало натиск.
А да питам, какъв е тоя проблем с тъча на 5+? В глобалния, реват на поразия за това. Само при бетата на MIUI 10 ли се появява?

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
Аксесоари

Аз нямам проблем с тъча.Работи си добре, с версия 9.6.4.0 съм стейбъл.П.с въпреки,че винаги си пазя уредите,това не зная как се случи,внимавам по принцип,но явно съм го вкарал по-силно,за да се стигне до това "пукане"

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk
Цитирай

Според мен, си натиснал нагоре/надолу докато е бил вкаран кабела. Тогава почва да скърца порта.
Проблема с тъча, май е само при бетата на MIUI10. 'Замръзвал' за няколко секунди.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай

Сериозен бъг си е.А колкото до порта,дано не стане по зле,че телефончето е на 1 месец...а гаранцията това ,едва ли покрива.

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk
Цитирай

Не го мисли. Спри да го натискаш и внимавай като вадиш кабела. Ако на това се дължи проблема де. Може и да си е фабрично скърцащ.
Сега огледах на моя Redmi 5 порта. Той е малко навътре, в корпуса на телефона. И не би трябвало лесно да се разкърца. При 5+ не е ли същото?

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай

(2018-08-19, 14:01:40)abv86 написа:  Не го мисли. Спри да го натискаш и внимавай като вадиш кабела. Ако на това се дължи проблема де. Може и да си е фабрично скърцащ.
Сега огледах на моя Redmi 5 порта. Той е малко навътре, в корпуса на телефона. И не би трябвало лесно да се разкърца. При 5+ не е ли същото?
Да,малко на вътре е ,то това скърцане е само около порта,така ми звучи или самата долна пластмаса да скърца,може би.

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk
Цитирай

По навътре и на 5+. Някъде около 1мм и малко. Аз проблема с портаси го реших с магнитен кабел и нито се праши нито се разбива от вкарване и изкарване на кабела

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай

Да, 2 мм. е по-навътре от корпуса.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай

То нека скърца,ще го преживея,ама да си работи доста дълго време..Че за такова нещо не знам дали гаранцията покрива,ако един ден даде фиря.

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk
Цитирай

Това както и дисплей гаранцията не ги покрива.

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай

Тогава може би скърца пластмасата. В двата края е пластмаса, заради антените. Алуминиев е гърба. И да даде фира, трябва да отвориш тела и да презапоиш крачетата. Проблема е отварянето.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай

Проблема с замръзването на дисплея го имах и аз но от скоро време "изчезна"
Цитирай

Нормално ли е когато си заредя телефона на 100% и го оставя така без да го барам и след 7_8 часа да е станал на 97
Цитирай

Напълно нормално, даже малко е паднал според мен за толкова време.

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай

Работи ли дистанционното при вас.на два телевизора го пробвам и не става
Цитирай

При мен да.
Цитирай

Някакви настройки трябват ли или
Цитирай

Трябва да намериш твоя телевизор в настройките. После има няколко цъкания с бутоните, и ще работи.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай

Не. Избираш марката и после пробваш предложения бутон за спиране на звука. На 5 устройства го свързах вече. Не че го ползвам с всичките, просто от интерес.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай

Преместено.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай

Здравейте, ще преподписвам с А1 и там се предлага Redmi 5 Plus за 360лв. Цената добра ли е за този телефон?

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай

Висока е.
Хората успяват да купят за по 240лв Redmi note 5

eто само един пример от тук, без договор 329 лв
Цитирай

Моя го купих за 310лв още като пуснаха модела на по високите цени. Сега се намират още по евтино и то голямата версия

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай

(2018-08-24, 10:44:33)suffer написа:  Висока е.
Хората успяват да купят за по 240лв Redmi note 5

eто само един пример от тук, без договор 329 лв

Глупости, Redmi Note 5 дори в Китай е 188EUR (370лв) с доставка DHL, сигурно и митнически такси. 
Не ми се рискува с китайски неща защото ще го давам на бащата и се очаква да е безпроблемен. 

Линка без договор, ок съгласен съм. И в други магазини е 330лв без договор и без гаранция (с гаранция франция). 
Значи стигам до заключението че цената в А1 е ок като е 30лв по-скъп но с гаранция.

Вижте колко странна оферта: https://www.technopolis.bg/bg/Mobile-pho...3/p/579333
110лв разлика!!
Тези технополис съвсем са се оа**ли, вижте ги писали са Redmi Note 5 3/32-355лв а Redmi 5 Plus 4/64-420лв, Според мен процесора е доста по-важен от 1 гб рам в конкретния случай.

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай

Моя от виваком излезе 432 лв. Първия и последния телефон  който взимам от България.Реших и аз да си взема телефон от тук заряди гаранцията, но не  си струва
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)