Темата е заключена
Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Mate/Mate 20 Pro - представен на 16.10.18
#76

(2018-10-02, 12:18:58)Gosho223 написа:  Дано прото няма ноч както се говореше още в началото иначе няма да го купя....

Май ще бъде само "капка" 
https://www.gsmarena.com/huawei_mate_20_...-33551.php
Аксесоари
#77

Добре де, нали щеше да е със сензор за пръстов отпечатък вграден в дисплея? Какъв е сега тоя сензор на гърба...

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
#78

(2018-10-02, 15:54:49)ivan_vylka написа:  Добре де, нали щеше да е със сензор за пръстов отпечатък вграден в дисплея? Какъв е сега тоя сензор на гърба...
Това е само 20 не PRO.


Изпратено от моят DRA-L21 с помощта на Tapatalk

самсунг с4 , лг г3
#79

Според мен и предната камера може да е под дисплея ,но производителите се правят на ударени.

Pixel 7 Pro Hazel 
#80

Абе супер криво е да е отдолу, повярвай ми. Аз никога не я ползвам по принцип, но ако на някой му е важна...тегаво е. Тествано.

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
#81

Не долу,а вградена под дисплея,както ще е отпечатъка иначе пак в горния край

Pixel 7 Pro Hazel 
#82

Не знам дали ще се вижда от всички, но наистина  видеото е страхотно! Много добра работа!
https://www.facebook.com/HuaweimobileBG/...703531917/

Поз

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
#83

Аз ще го пропусна най-вероятно нещо не ме кефи реално погледнато, както каза едно приятелче отпред е S9+, но с ноч, а отзад камерите са разположени като котлони

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
#84

Хич не виждам прилика със Самсунга, ама явно е до око и виждане...! Колкото до камерите и котлоните...., реално погледнато пак е въпрос на вкус! И хич не смятам да пропускам модела!Smile))

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
#85

Очаква се и Mate 20X, гейминг насочен:

https://twitter.com/HuaweiMobile/status/...4038006785
[-] 1 потребител изказва благодарност на GH0STFACE за това мнение:
  • шерлок холмс
#86

Според информация идваща от Германия, цената на Mate 20 Pro в UK за варинта 6GB/128GB ще е £899.
P.S. И полски сайт също публикува цени за Mate 20 и Mate 20 pro.
http://www.mobilebulgaria.com/news/44494...ate-20-pro

POCO F5 12/256 GB





#87

(2018-10-12, 11:43:33)ronnie72 написа:  Според информация идваща от Германия, цената на Mate 20 Pro в UK за варинта 6GB/128GB ще е £899.

... Малиии, да са живи и здрави от Xiaomi и да пребъдат във вечността! И дано не се сбъдват клетвите срещу тях на всички, които броят по 2 бона за телефон, струващ  около 500лв., айде 800...
Wink
[-] 1 потребител изказва благодарност на cinizam за това мнение:
  • Victormihov
#88

Е те тия си повярваха още с P20 /Pro и решиха че като правят реклами стил самсунг и копират от ябълките ще могат да вдигнат цените колкото техните. Но пък интересното е че събраха една много добра фенска маса която вече би дала за тези 3 марки и по 3к лева защото.... всъщност и аз не знам защо Big Grin Последния самсунг който купих беше 1500 лева. Минаха 2 години от тогава и вече цените гонят 2000 лева, някъде 2500+. Лично за себе си аз вече повече от 1000 лева за телефон няма да дам. Ако ще и "марков" да е. Дори 1000 лева са много реално за устройство което след 6 месеца до година ще е "старо".

Sent from my LM-G710
[-] 1 потребител изказва благодарност на degman за това мнение:
  • Victormihov
#89

И аз така съм го решил- за смарт повече от 1000лв- НЕ!
С тези 2500лв ще купя страхотен хладилник дето ще се ползва 10 години.
Или някоя друга техника за вкъщи дето ще се ползва от цялото семейство с години.
За 2500лв ще си купи човек кола и ще се ползва дълги години, да, няма да е нова, но ще върви и ще върши работа.
А най-тъпото е, че един смарт дето сега е 2500-3000лв след 12 месеца ще е едвам 1300лв...

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 2 потребители изказват благодарност на Victormihov за това мнение:
  • degman, vargala81
#90

Все пак цените не са официално потвърдени, но по-скоро така ще стане, за съжаление такава е тенденцията напоследък, минимум усилие се олага, а се търси максимум резултат, под 1500лв трудно се намира някой ноф "флагман", почти на 100% процента съм сигурен, че от другата година и Xiaomi ще почнат да вдигат цените. Споделям горните две мнения и аз, ако нещо толкова ми грабне окото продавам и доплащам, но след първите няколко месеца от представянето.
#91

Шиаоми като вдигнат цените, ще дойдат други... вече смартфона не е лукс, а обикновена принадлежност, като да си купиш протмоне, панталони и чорапи, всички вършат абсолютно едно и също, кои по-бързо, кои малко по-бавно, но в крайна сметка на всички можеш да инсталираш whatsapp, със всички можеш да снимаш, да сърфираш, да играеш, и да водиш видео разговор.
Общо взето, който не го интересуват марки и глупости, няма никакво значение какво ще ползва, всичко са едни и същи, само цените на едните са 200$ другите 2000$.
Аз пък мисля, че няма да вдигнат цените, ще има доста смартфони вече като Поко, 300$- high end характеристки.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
#92

(2018-10-12, 12:40:59)degman написа:  Е те тия си повярваха още с P20 /Pro и решиха че като правят реклами стил самсунг и копират от ябълките ще могат да вдигнат цените колкото техните. Но пък интересното е че събраха една много добра фенска маса която вече би дала за тези 3 марки и по 3к лева защото.... всъщност и аз не знам защо Big Grin Последния самсунг който купих беше 1500 лева. Минаха 2 години от тогава и вече цените гонят 2000 лева, някъде 2500+. Лично за себе си аз вече повече от 1000 лева за телефон няма да дам. Ако ще и "марков" да е. Дори 1000 лева са много реално за устройство което след 6 месеца до година ще е "старо".

Sent from my LM-G710

Повярвяха? Ей така от нищото да си повярваш как става?И какво значи да копират? Мога веднага да кажа,че и Самсунг копират Сони с водоустойчивостта! Сони бяха първи в залагането на масовост в телефоните си за прахо и водоустойчивост! Това копиране ли е според теб? Мога и още ама ще влезем в пряк диалог а не ми е целта това! Знаем фенското ти пристрастие към марката! Това не е лошо. Лошото е когато се плюе по другото без и да си го пипнал или видял!

Показателно е че ХУАУЕЙ е марка която много бързо израсна.Дали ще пропадне зависи само от тях.А с ценовата сага един ден ще се спре.Не изцяло,но почти.Освен ако не изкарат концептуално нещо ново,което ще кара повечето потребители отново да бръкнат надълбоко в джобовете си.
#93

В момента снимките от всички флагмански смартфони не стават. Изглеждат добре, но зуумнеш ли и е мазало. Хуавей добре вървят в тази посока ама и те си имат кусури на камерите. В някои случаи едните са по добри от другите. Но никой от тях не се доближава до среден клас актуална сапунерка. Батериите дори 4к пак не стигат за повече от ден в зависимост какво се прави с телефона, махат екстри като 3.5мм жак, карта с памет, радио, IR. Някои все още нямат едно тъпо безжично зареждане. И на всичко отгоре искат 2к лева за тези неща? Обясняват на всяко тримесечие колко милиони устройства продават, и рекламите им обясняват колко велики неща правят за хората. Хубавото е че хората почват лека по лека да се интересуват и разбират колко все повече ограничават функциите на телефоните с пестенето на милиони от премахването на един жак примерно. . Реално всички телефони на пазара в момента са с компромиси. И не виждам причина скоро да се появят перфектни, докато има кой да плаща и купува новите им орязани "флагмани".

(2018-10-12, 13:56:42)шерлок холмс написа:  ..... Знаем фенското ти пристрастие към марката! Това не е лошо. Лошото е когато се плюе по другото без и да си го пипнал или видял!

Показателно е че ХУАУЕЙ е марка която много бързо израсна.Дали ще пропадне зависи само от тях.А с ценовата сага един ден ще се спре.Не изцяло,но почти.Освен ако не изкарат концептуално нещо ново,което ще кара повечето потребители отново да бръкнат надълбоко в джобовете си.

В момента съм с друга марка, така че мнението ти нещо яко куца Wink

И да, точно че телефоните на хуавей са бъкани с недостатъци и искат прекалено много пари за тях. Вземи се осъзнай кой какво има, не искам да намесвам конкретни марки защото няма смисъл, хуавей не предлагат нищо повече от другите за да си позволяват да гонят че и минават цените на други марки с които имаш проблем явно. Говори се че самсунг ще махат 3.5мм жака, защото това била причината за слабите им продажби - тия за какви ни имат всъщност? Ти сериозно ли мислиш че любимите ти велики хуавей са нещо особено и им пука за теб - ми не, интересува ги да им дадеш не 400 долара реално колкото струва телефон, ами 900 долара защото........? Защо, да не са нещо повече от шиоми, самсунг, лг и апле? Както казах вече аз лично повече от 1000 лева за телефон няма да дам. Ако ще Тим Кук, китайския ти бок на хуавей или изпълнителния директор на самсунг лично да ми го е сглобил Wink

Sent from my LM-G710
[-] 1 потребител изказва благодарност на degman за това мнение:
  • Victormihov
#94

Поко-то е без компромиси...500лв high end флагман.
По темата:
Мисля, че Мате 20 про и той ще си намери мястото на пазара, може сега е 800$ или евро, след няколко месеца ще си е 1000лв в Олх, Хуавей не държат цена, пазарът им втора ръка и той е батакSmile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
#95

Според тази статия от Phonearena и последна информация , която би трябвало да бъде вярна , защото телефона излиза буквално след 4 дни, няма как просто да го скрият вече.
https://www.phonearena.com/news/Huawei-M...k_id109862

Камерата ще бъде една идея обновена от P20 Pro - Ще има някаква технология FusionMind , както и 5x приближаване , докато в P20 Pro беше 3x , също така и може да се снима от 2,5 см , някакъв ултра макро режим.
Батерията 4200 със бързо зарежда , уж 70% за 30 минути. И някакви слушалки които ще се зареждат като стоят върху телефона. (Не знам как се казва това)
Dolby говорители , новия 7nm чип , IR Blaster , IP 68 прах и вода , OLED екран , вграден в екрана сензор за пръстови отпечатъци , някакво 3D разпознаване на лицето (явно обновена версия.)
Директно със андроид 9.0 от кутията , някакво Bone Voice ID (нямам идея какво е това )

Може и да пропускам нещо , но мисля че този телефон би трябвало да е трепач за 2018.
До сега винаги съм ползвал самсунг , но мисля да сменя със Mate 20 Pro. Изглежда супер.

''A true master is an eternal student''

           
                
[-] 3 потребители изказват благодарност на gamerz7 за това мнение:
  • airbus, doktorra, шерлок холмс
#96

(2018-10-12, 14:11:11)Victormihov написа:  Хуавей не държат цена, пазарът им втора ръка и той е батакSmile

В момента мейта в олх е на същата цена като s8, да не кажа и s9

Pixel 7 Pro Hazel 
[-] 1 потребител изказва благодарност на nanobanano за това мнение:
  • шерлок холмс
#97

(2018-10-12, 14:05:36)degman написа:  =======
В момента съм с друга марка, така че мнението ти нещо яко куца Wink

И да, точно че телефоните на хуавей са бъкани с недостатъци и искат прекалено много пари за тях. Вземи се осъзнай кой какво има, не искам да намесвам конкретни марки защото няма смисъл, хуавей не предлагат нищо повече от другите за да си позволяват да гонят че и минават цените на други марки с които имаш проблем явно. Говори се че самсунг ще махат 3.5мм жака, защото това била причината за слабите им продажби - тия за какви ни имат всъщност? Ти сериозно ли мислиш че любимите ти велики хуавей са нещо особено и им пука за теб - ......................................

Аз в момента съм с телефон на марка,която не съм и фен! Надявам се обаче да стана! Преди него бях с тази, с която си в момента ти! Не станах фен на ЛГ! Фен съм на СОНИ,но не ме грабват в момента и пробвам от всичко друго! Интересно ми е какви са недостатъците на хуауейте?!?Даже и бъкани?
Изказванията ти  от типа,че "хуавей не предлагат нищо повече от другите за да си позволяват да гонят че и минават цените на други марки" -подсказва,че явно ти имаш проблем с тази марка. 
Малко по-нагоре gamerz7 e описал част от подобренията.Дайте да го видим за да го оплюем ако трябва тогава!Сега е нероден ИВАНЧО!
#98

(2018-10-12, 14:39:37)nanobanano написа:  В момента мейта в олх е на същата цена като s8, да не кажа и s9

Когато си купувах S8+, който ми се оскъпи заради цвета и заради това, че е плюс, пак Mate 10 pro беше по-скъп с около 100 лв+
 Това беше началото на годината (март).
#99

Нямам проблем с тази марка. Нито с която и да е друга. Ако ти сам не им виждаш недостатъците не мога да ти помогна. От всичко което е изброил - подобрения в камерата е хубаво, IR е чудесно че има процесора трябва да се види какво може в действителност, така на хартия е все тая. Скенера в дисплея - реално нищо особено, фейс разпознаване - нищо особено, слушалки блуутут ако ще да се зареждат от мълнии нищо особено, софтуерни глупости - нищо особено, стерео говорители - нищо особено. Телефон като телефон Wink

Sent from my LM-G710

Баце, за теб всичко е нищо особено. Но пък най-големия проблем видиш ли, била липсата на 3,5мм жак и липсата на място за карта памет. Пълен смях си. Питай за дилъра на пушека, той поне е забавен.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)