Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни въпроси и проблеми Galaxy S8/S8+

Това какво общо има с темата??

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

(2018-12-22, 21:35:03)arrogant написа:  Това какво общо има с темата??

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Ами определено е било софтуерен проблем, а не на самата батерия.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай

(2018-12-16, 18:03:14)arrogant написа:  Колеги от 3 дена непрекъснато ми излиза това съобщение. Излиза дори когато не изпращам нищо през никое приложение. Примерно гледам тубата и излиза. Много е дразнещо. Някой да знае каква е причината?[Изображение: 082ffabe936ddc8d96f4147134c5e52c.jpg]

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Проблемът се оказа в Blue mail. Нещо се е било омазало. Махнах го и два дни не ми е излизала грешката. Сега пак го сложих и ще следя.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на arrogant за това мнение:
  • kerenski
Цитирай

Ако пак ти прави пролрем, да ти кажа аз кое ползвам:
https://play.google.com/store/apps/detai...ilydo.mail

За две години ползване не съм имал никакъв проблем, доволен съм.

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexander_sirakov за това мнение:
  • arrogant
Цитирай

Даже, ако се доверите на мнението на музикант, който дълго време се е занимавал с озвучаване, ето това са най-подходящите аудио-настройки за нашите телефончета, пробвайте задължително през слушалки, както и система: 

[Изображение: 73b63fd3a7c9.jpg]

[Изображение: e1dd92e9dda2.jpg]

Galaxy s23 Ultra
[-] 3 потребители изказват благодарност на vanboy за това мнение:
  • divna, dreems, OGIER
Цитирай

Здравей те, не знам дали е тук мястото за това се извинявам предварително. Флашнах с Один последния BGL firmware за S8+ и се получи следното BGL/BGL/TNZ . Явно продуктовият код е TNZ. От цялата работа на места където сам имал обхват сега нямам. Моля за помощ. Благодаря.     
Цитирай

Много странно, не знаех ,че се случва пък и на мен не ми се случвало. TNZ е за New Zealand . Може би ако префлашнеш наново с CSC TNZ? Но не го разбирам...На цяло ли ти изчезва обхвата или просто е слаб? Принципно няма разлика в фирмуерите, просто CSC e различен и от там вече някой приложения са достъпни за различните региони.
Цитирай

Това с обхвата няма нищо общо със софтуера.

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай

Благодаря, и с BGL и TNZ обхват няма, след един ъпдейт преди около месец обхват имаше. Сложих сим картата на стария тел обхват има. Според мен е от софтуера. Бих ли могъл да го сваля до андроид 7 и има ли вариант за смяна на продуктовия код с този за BGL.
Цитирай

Сервиз може би....

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2019-01-06, 14:55:58)gotel написа:  Благодаря, и с BGL и TNZ обхват няма, след един ъпдейт преди около месец обхват имаше. Сложих сим картата на стария тел обхват има. Според мен е от софтуера. Бих ли могъл да го сваля до андроид 7 и има ли вариант за смяна на продуктовия код с този за BGL.
А не е ли проблема със SIM картата, щом има обхват с друга карта в този телефон. Пробвай и с проблемната карта в друг телефон.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Там е работата, че сим картата в друг тел работи а в него не. Имам в предвид, че на места където е имал обхват сега няма.
Цитирай

А ако не е на 4Г (от настройките има различни опции)така ли прави? На другия телефон, който пробваш 4Г има ли?

Върни си върни BGL фирмуер и за да стане на BGL CSC е нужно и да върнеш "фабрични" от настройки след това. Опитай после пак дали има проблем. Опитай да смениш СИМ картата с нова от оператора за всеки случай, както спомена @divna. ....ако продължава го носи в сервиз.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

Здравете Всички,опитвам се да дръпна BGL със Samfirm вече няколко пъти, но към средата скороста пада рязко и до там.
Четох, но нещо не е както трябва...
Някой по запознат...Благодаря Ви


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung S8+ & Huawei mate 10 lite blue




Цитирай

Аз го изтеглих без проблеми. Сигурен ли си, че имаш свободи 3,6GB на дяла, на който му указваш да се сваля?
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на tsvetan24 за това мнение:
  • sonyericsson33
Цитирай

(2019-01-20, 09:53:03)tsvetan24 написа:  Аз го изтеглих без проблеми. Сигурен ли си, че имаш свободи 3,6GB на дяла, на който му указваш да се сваля?

Оказа се че проблема е в WI-FI адаптера,Благодаря Ви все пак...

Samsung S8+ & Huawei mate 10 lite blue




Цитирай

Здравейте,след смяна на csc от VVT към BGL - се получи това...При вас така ли остава след смяната..Благодаря[Изображение: 68d7da330e45b8cd08d518c3e856dce3.jpg]

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk

Samsung S8+ & Huawei mate 10 lite blue




Цитирай

Да. Досега така и не разбрах какво показват трите csc-та, разделени с наклонени черти.
При мен си остана BGL/BGL/DBT.

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexander_sirakov за това мнение:
  • sonyericsson33
Цитирай

(2019-01-22, 13:20:40)alexander_sirakov написа:  Да. Досега така и не разбрах какво показват трите csc-та, разделени с наклонени черти.
При мен си остана BGL/BGL/DBT.
Да попитам аз,,за всеки случай....Благодаря ви.

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk

Samsung S8+ & Huawei mate 10 lite blue




Цитирай

(2019-01-22, 12:33:25)sonyericsson33 написа:  Здравейте,след смяна на csc от VVT към BGL - се получи това...При вас така ли остава след смяната..Благодаря[Изображение: 68d7da330e45b8cd08d518c3e856dce3.jpg]

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk

Спокойно колега , и при мен се получи така след флаш с Odin , ама да не ти пука много , телефона си работи перфектно и ще си получаваш OTA ъпдейти без проблем Wink
[-] 1 потребител изказва благодарност на da3 за това мнение:
  • sonyericsson33
Цитирай

Последно за смяна на CSC с флашване през Один трябва ли да се прави нещо специално или си е както обикновено ?

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Ами не , ако си го правил преди това е същото ... просто внимаваш файловете да ги заредиш на точните места , направи един фактори ресет преди да флашваш Wink
[-] 1 потребител изказва благодарност на da3 за това мнение:
  • denko1
Цитирай

Всъщност има нещо по-специално и то е да не ползваш Home_CSC, а другото  Wink

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • denko1
Цитирай

така съм вече втора година. да ти кажа не съм разбрал нещо да ми е различно. ОТА получавам редовно и навреме . [Изображение: b989e0ca05c33ebb30d5bbb7646c3def.jpg]

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Здравейте, от доста време не бях използвал Bixby, реших да си поиграя с него.. още преди му бях въвел да ми търси парола като е на заключен екран. Сега извиквам Hi bixby.. open youtube и директно ми отваря youtube..

Не ме пита за парола? влязох в настройките и пак опитах, пак не ми търси парола..а телефона се отключва само с пръстов,разпознаване на лице и парола..?

Да не би да помни местоположението и за това не търси парола или разпознава гласа ми? малко тъпичко идва да имам PASS и някой да извика xi bixby и хоп телефона готов за ползване..

SAMSUNG GALAXY MEGA 6.3 Black
SAMSUNG GALAXY S8 PLUS 6.2 Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)