Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Viber (безплатни разговори по интернет)

(2019-01-02, 23:24:14)Чо написа:  "Забрави" мрежата и се свържи пак.

Ники, пак не става?
Цитирай
Аксесоари

От няколко дни Viber не подава сигнал за получено входящо съобщение. Съобщенията и снимките си пристигат, но няма индикация за това. Сравнени са настройките с други два телефона и разликата е в менюто "Звук на известяване". Долу в менюто присъства надпис, че андроид е блокирал съобщенията за Viber. Когато се кликне на този ред, няма реакция. На Viber са дадени всички разрешения както от неговото меню, така и от "Настройки - Приложения - Viber". Телефона е рестартиран няколко пъти. Viber е обновен до последната версия от маркета, но проблема е от преди това. Xiaomi Redmi 5 Plus.
 
   

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Би ли снимал цялото меню. Има момент, в който ако спреш известяването и после го пуснеш, самичко си сменя важността за известие, и трябва ръчно да я промениш.
Цитирай

Това е цялото меню. Когато маркирам Вибриране и Премигваща светлина и изляза от менюто, когато отново вляза те пак са неактивни.
  
   

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

За пореден път от година насам се убеждавам, че вайбъра е едно от най бъгавите приложения! Независимо дали е за иос или андроид. При мен проблемът е идентичен. Докато не отворя конкретния контакт, не получавам известието му. Или понякога не звъни, а само отчита пропуснат разговор. Или пък уж има нет да те убие, и въпреки това не праща снимки, и ако не провериш може да изядеш дървото/особено ако е за нещо служебно/Това се случва от време на време, но е дразнещо, няма как постоянно да проверявам изпратено ли е нещото или дали съм получил. Стремя се да го използвам по- малко, като ползвам алтернативи като уац ъп, мейли или обикновени съобщения. По Европа вайбър почти не се ползва, а ние тук масово. Постоянно има обновявания, и май все по зле става - лични наблюдения.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

С какъв телефон си? Че някои имаха проблеми с нотификациите точно ако не се пипнат от настройките на телефона.
Цитирай

СГС 3, 5ес, както и синът ми ползва пиксел2. Имаме сходни проблеми.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

След големия и шумен от компанията голям ъпдейт от 150 мб, освен визията си остава същото ла..о!
за потвърждение на думите ми : https://play.google.com/store/apps/detai...views=true

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

Новият дизсйн, и като цяло бялото отгоре, ми се виждат много грозно...
Цитирай

Колеги имам проблем с връщането на back up хронология .... Тоест направих back up и изтрих новия Вайбър тъй като наистина е много грозен , и сложих предната версия, обаче като вляза да върна хронологията ми казва че нямам такава  ! А по спомени преди  май само ме питаше за рестор , някакви идеи ?!
Цитирай

Моднати версии на Viber. Едната е "Lite" а другата "Pure Black". Премахнати са рекламите, едната е олекотена версия а другата е с тъмен интерфейс. Надявам се сметне за пиратски приложения  Visslar

Viber Messenger v10.0.0.12 Lite

Линк:  Viber Messenger v10.0.0.12

Информация за версията:

Viber Messenger v10.0.0.14 Pure Black

Линк: Viber Messenger v10.0.0.14

Информация за версията:
[-] 2 потребители изказват благодарност на Гост за това мнение:
  • da3, venko1407
Цитирай

Благодаря! Иска ли рут телефона за тези версии?

Samsung S10e; iPhone 11; LG G7 ThinQ
Цитирай

Не иска, но май нямат бг.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

(2019-02-08, 13:42:36)blitz0 написа:  Благодаря! Иска ли рут телефона за тези версии?

Не. Не е нужен руут.

(2019-02-08, 14:08:03)Ивайло69 написа:  Не иска, но май нямат бг.

Инсталирах pure black, при нея има Бъгларски език. В лайт версията е орязана и от към езици. Не съм я пробвал, но според описанието трябва да има английски и руски.
Цитирай

Аз не мога да я инсталирам черната версия, има ли нещо специфично?

Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай

Не. Има ли някаква грешка?
Цитирай

Просто изписва приложението не бе инсталиране, след опит за такова

Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай

Първо трябва да изтриеш стария Viber. Между другото на мен пък новия стил на приложението ми харесва повече от преди.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

На мен много ми харесва черния вайбър, който е качил @mefistoreyon.

HTC Desire C > Samsung Galaxy S4 (GT-I9505) > Sony Xperia Z2 (D6503) > Huawei P20 Pro > LG G8S ThinQ
Цитирай

И аз вече съм с него. Като каза колегата по-горе, явно прави конфликт с вече иснталираното приложение. Имай предвид,че ако правиш бекъп и опиташ да го върнеш може да не сработи.
Цитирай

Как мога да се "изключа" т.е. да не съм видим за другите, но и аз да не получавам известия нито на компа нито на андроида. Но след време като се включа - да не известява контактите ми че съм се джойнал... (виждал съм го при някои от време на време и точно това мисля че правят... та ми е малко тъпо).
Т.е. не трябва да трия приложението а да деактивирам системно да не се включва?

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

share online status - изключваш го

send seen status - изключваш го

това е в settings-privacy

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

Дорбе е наистина черния мод , само не ме кефи че на светло много не може да се види статусбара (да не кажа въобще) с часовника батерия и останалите неща , ама не е болка за умиране . Нещо по важно да добавя , че вече има ограничени на броя вписвания за 24часа и те са 5 пъти !
Цитирай

(2019-02-08, 20:02:30)pepy1 написа:  share online status - изключваш го

send seen status
- изключваш го

това е в settings-privacy

Да, но аз искам да ги няма двете чавки (доставено) на подателя.

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

Няма как да стане

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)