Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Aliexpress-всичко,което трябва да знаем !

Ще ти я препратят ако е по тяхна вина грешката .Намери телефона на пощата и се обади попитай за какво иде реч.

Изпратено от моят Redmi Note 6 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

(2019-04-03, 20:01:10)hgeorgiev написа:  В алито ми излезе, че пратка ми е Доставена (Бургас)... След като не се обади никой вече десет дни, отидох до пощата. След като провериха номера на пратката, казаха, че била във Велико Търново. Нищо не можели да направят. Китайците били виновни и ми хлопнаха прозорчета.
Ба си гадните чиновници.
А може и просто да са ти дали номер на чужда пратка с очакването да те заблудят и да се примириш...

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk

(2019-04-03, 19:08:59)xatamoto написа:  Отговори му, че ще откажеш поръчката, но не поради "other reasons", а защото продавачът иска още пари. Ако не я е пратил до 24 часа откажи поръчката точно поради тази причина, което ще се отрази негативно на рейтингът на хитрото китайче

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
И познай... Ще сложи фалшив номер на пратка, ще я обяви за изпратена, ще му пише, че ако иска да отвори диспут след 10 дни и ще го приеме или пък изобщо няма да го коментира, ще мине време, няма да получи нищо и ще си е изгубил времето, а накрая ще му върнат парите с диспут и ще е в началото... Така са се научили да правят тези търговци, когато ги заплашиш...

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Колеги, с колко дни максимално може да се удължава "extend processing time"?

А536
Цитирай

Препоръчайте някой търговец на читава стока - да си оборудеам
P20ката (кабел/и, 2ро зарядно, кейс, закалено стъкло...) Може и от ибей.
Има ли джобен кабел, usb/симетричен (15-20см..)

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

В ebay има всичко което си изброил, може и от алиекспрес. Просто не гледай най-евтините оферти. За зарядно и кабел ако не е оригинално за Р20, препоръчвам марката UGREEN. За стъкло на дисплея - Nillkin или Mocolo. Разбира се, може да купиш и на други производители.
Ето една оферта за къс кабел (25 см.) за 2$.
https://www.ebay.com/itm/Ugreen-USB-Cabl...ghzpSod1Hw

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Някой полива ли дървета, има ли смисъл в това?

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Здравейте имам питане за тази пратка.Кога мога да отворя диспута? След 5 дни или още сега.[Изображение: de97509bc30af62ff9cd5d88bbf9caf5.jpg]

Изпратено от моят Redmi Note 6 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай

Няма как да разберем, снимката е счупена.

 
Цитирай

Ами то си пише, че имаш още 15 дни да отвориш диспут.

1916 
Цитирай

Питането ми е дали сега мога да отворя или след 5те дни .

Изпратено от моят Redmi Note 6 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай

И каква е причината, която налага това?

 
Цитирай

Изтекла ми е картата а искам да отворя диспут как се сменя ?

Изпратено от моят Redmi Note 6 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай

При пускане на следващия ордер и плащане просто се добавят данните от новата карта.

 
Цитирай

Умниците от централна поща София едно известие не са оставили на адреса, че има пратка и накрая ми върнали кейса обратно в Китай. Убитаци.
Цитирай

Новата е добавена, притеснява ме да не възстановят парите по старата, защото нямам вече сметка по нея.

Изпратено от моят Redmi Note 6 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2019-04-16, 08:58:30)ostava123 написа:  притеснява ме да не възстановят парите по старата, защото нямам вече сметка по нея.

Изтрий старата карта от акаунта в Алиекспрес: https://discuss.techmesto.com/topic/45/h...aliexpress


Цитирай

Колеги, какво става, когато изтече Processing Time, а пратката не е изпратена? За да ми се възстановят парите, аз трябва ли да предприема нещо?

А536
Цитирай

Не. Ордера автоматично се канселира и сумата се връща обратно.

 
Цитирай

Благодаря!

А536
Цитирай

(2019-04-16, 08:33:18)eksoldier написа:  Умниците от централна поща София едно известие не са оставили на адреса, че има пратка и накрая ми върнали кейса обратно в Китай. Убитаци.

Ти остави, но на 20 април пратката ми е пристигнала във Враждебна, разпределителния център на Български пощи и 2 седмици не може да дойде до центъра на София. 3-май, после 2 почивни, Гергьовден... Отиде тя. 10 дена Китай-София, 1 месец половин София.
Цитирай

Че вие известия ли получавате? Аз от 200+ поръчки имам едно известие Big Grin

Sent from my LM-G710
Цитирай

Разчитам да ми звъннат от експедицията. Иначе е кауза пердута.
Иначе да питам как става така, че селъра увеличава байер протекшъна без да ме пита?

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Нищо не ти пречи да пуснеш диспут.
Точно преди два дни получих имейл, че продавачът е удължил buyer protection-а за поръчка, за която напълно бях забравил, че въобще съществува. Пуснах веднага диспут за full refund и точно след един час самият продавач се съгласи с предложението, без нужда от намеса от Ali-то.
Цитирай

А ако продавача от алиекспрес е пратил стоката, но бг пощи я затрият и не стигне до мен връщат ли пари?
Цитирай

Ако пратката има проследяващ трекер - не.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)