Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi Note 7/Note 7 Pro с 48 MP камера- покупка, магазини и цени

(2019-04-25, 10:36:23)Victormihov написа:  поръчах Mi Band 3 от Mi Global..

Прощавайте, колко трябва да излезе крайна цена сега?

Изпратено от моят Redmi 7 с помощта на Tapatalk

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай
Аксесоари

(2019-04-25, 00:37:49)fan76 написа:  А каква версия са ? Глобална ? Никъде в описанието им не пише....

Глобална версия са...току що ги взех от спиди
Цитирай

(2019-04-25, 10:52:49)doxr написа:  Прощавайте, колко трябва да излезе крайна цена сега?

Изпратено от моят Redmi 7 с помощта на Tapatalk
35$

Едит: часовникът е пратен, вече имам тракинг номер, припомням, че го поръчах от Mi Global преди 2-3 часа и е пратен сега. Проблемът не е в магазина, проблемът е в наличностите на Redmi 7 Note...
Нищо им няма на магазините, просто ТЪРПЕНИЕ, телефона е добър и всички го искат.
По цели нощи съм чакал за Айфони и пак не съм се разсърдил или да съм се изнервил.
При хубавите стоки е така, всички ги искат и всичко става бавно.
Цитирай

35 долара за ми банд 3...
тук ще я намериш за 35 лв.
Също в OLX има Note 7 и Redmi 7 за цифри от сорта 330 и 245 за 3/32 гъби..

Изпратено от моят Redmi 7 с помощта на Tapatalk

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай

Знам.
Цитирай

сега за експиримент ползвам една Гиър Фит на Самсунф - излезе ми 53лв..

но май се отплесваме от темата. а за гривните има други!

Чудя се за едно Note 7 сега за празника .. най веч заради тази 48 MP камера.. Последно кога тя снима с 48? Само в ръчен режим ли как?

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай

Честито Възкресение Христово!

Не само в ръчен режим. Освен "четири" пъти по-голям файл, няма да имаш четири пъти по-високо качество.

Заради 48мп камера да вземеш ноте 7, мисля не си заслужава.

[Изображение: camera_app_3.jpg]
Цитирай

Поръчах за приятел Note7 4/128 от Mi Global с DHL и го шипнаха на следващия ден. След 2-3 дни ми пратиха съобщение, че тъй като пратките Китай-Англия много се бавели с DHL в момента ползват UPS за тях, а Англия - България ще си дойде с DHL. Според тракинг инфото на 29.4. телефонът ще стигне до дестинацията в Лондон и след това тръгва към България. Както и да го смятам (поръчан е на 21.4., шипнат на 22.4.) ще минат повече от обявените 6-10 работни дни, за да си взема поръчката, но от прочетеното тук май ще се окажа късметлия.
Аз също съм на мнение, че няма магазин, който не иска да вземе парите на клиентите така, че да останат доволни, но понякога не всичко зависи от търговците. И все пак, дори да не са виновни, клиентът е в правото си да получи поне ориентировъчни срокове при непредвидени забавяния.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай

И моя телефон вече пътува, имали са проблеми с бройките явно.
Аз лично смятам да не отписвам Ми Глобал като вариант.
Не отговарят на съобщенията - така е, но винаги каквото съм помолил в описанието за поръчка е било изпълнено.
Минуса е чакането- е чакамеSmile
Цитирай

Моят телефон от Ми Глобъл го шипнаха на 15-тия ден.. и вече седмица пътува към България.. Та чакам и аз Smile
Цитирай

Много се палите бе хора! Що не прочетете първо - търговеца ако ви е написал срок за изпращане 14 или дори 20 дни ивие сте поръчали /съответно приели тези условия/, защо после започвате през ден да го питате кога ще го изпрати, да недоволствате и т.н., какво да ви отговори - да ви успокоява като малки деца, че веднага, когато му ги доставят, ще ви изпрати играчката. Еми нови модели са, търсени са и не винаги имат налични. Когато могат ги изпращат бързо. От Xiaomi Online Store бях поръчал Note 7 pro, само седмица след премиерата, като си мислих, че ще чакам един месец когато го изпратят. Е, изненадаха ме - на другия ден беше изпратен, а след 11 дни го получих. Други съм чакал по една седмица да ги изпратят. Кво да кажа... има си написани регламентирани срокове в Алиекспрес, ако те не се спазят, тогава е ясно. Ако пък не ви удовлетворяват - отивате в първия реален магазин и си го купувате на момента без да чакате - на цена и половина.

П.п. Четете срока за изпращане, както и дали в момента имат налични бройки.

Изпратено от моят MI 5 с помощта на Tapatalk

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай

Колега, къде да го четем това със сроковете на изпращане? Появява се след плащането. Чак пък нови модели на по 3-4 месеца.

Извън темата: втори месец чакам тухличката Ми 9. Dance
Цитирай

Той ще излезе MI10 докато ти дойде тухличката...
Цитирай

(2019-04-28, 13:37:01)xatamoto написа:  Поръчах за приятел Note7 4/128 от Mi Global с DHL и го шипнаха на следващия ден. След 2-3 дни ми пратиха съобщение, че тъй като пратките Китай-Англия много се бавели с DHL в момента ползват UPS за тях, а Англия - България ще си дойде с DHL. Според тракинг инфото на 29.4. телефонът ще стигне до дестинацията в Лондон и след това тръгва към България. Както и да го смятам (поръчан е на 21.4., шипнат на 22.4.) ще минат повече от обявените 6-10 работни дни, за да си взема поръчката, но от прочетеното тук май ще се окажа късметлия.
Аз също съм на мнение, че няма магазин, който не иска да вземе парите на клиентите така, че да останат доволни, но понякога не всичко зависи от търговците. И все пак, дори да не са виновни, клиентът е в правото си да получи поне ориентировъчни срокове при непредвидени забавяния.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Телефончето пристигна вчера, точно на десетия работен ден от изпращането. За парите си е идеално, но не виждам голям смисъл в ъпгрейд от Note 5 към него.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Някакви отзиво за banggood? Дали това eu priority ще е без митница за нас.проблема е че е само в черно


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Гледам че 4/64 телефона е 429 лв в техноверигите а по разните БГ сайтове го има за около 380. От Китай също излиза 380, но без гаранция така че няма смисъл. Някой поръчвал ли е от БГ сайт, на кой може да се има доверие

https://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefo...454158867/

Изпуснал съм промоция където са го пуснали в Технополис за 379 лв, но дали ще има пак такива цени в техноверигите не е ясно...
Цитирай

Алиекспрес има купон от 15 долара. Как се активира?
Цитирай

При оформяне на ордера прилагаш отстъпката във вид на купона.

 
Цитирай

Здравейте, да попитам при покупка от Али-то с доставка с DHL на посочния адрес ли доставя дирекно куриера или се ходи до офисите им. Става въпрос за покупка от Голдуей и Ми глобал стор дето е без мито.
Цитирай

(2019-05-07, 21:09:27)ravengard написа:  Здравейте, да попитам при покупка от Али-то с доставка с DHL на посочния адрес ли доставя дирекно куриера или се ходи до офисите им. Става въпрос за покупка от Голдуей и Ми глобал стор дето е без мито.
Доставя до посочения адрес.



Изпратено от моят Mi MIX 2s

Xiaomi Mi Mix 2s/RN 9s/POCO X6 5G
Цитирай

Мерси! Сега с тая отстъпка от 17$ мисля да си поръчам един телефон. Досега съм купувал само дребни неща и са пристигали винаги в пощата. Не съм ползвал доставка с DHL и за това питах да знам какъв адрес да посоча.
Цитирай

Моя телефон го купих от Голдуей с доставка DHL и нямаше проблеми.

Изпратено от моят Mi MIX 2s

Xiaomi Mi Mix 2s/RN 9s/POCO X6 5G
Цитирай

(2019-05-07, 21:29:55)ravengard написа:  ....Не съм ползвал доставка с DHL и за това питах да знам какъв адрес да посоча.
Пратката ще бъде доставена на адрес, който бъде посочен в ордера ти.

 
Цитирай

Къде го откривате този купон от 17$?
Цитирай

При всеки е индивидуално.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)