Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S10/S10+ - Лични впечатления и коментари

Имате ли проблем с  отчитането на влага в  порта за зареждане, защото при мен ми вади съобщение че е  влажен  когато хвана телефона с  измити и подсущени ръце.

Samsung Galaxy Note 3 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S10
Цитирай
Аксесоари

(2019-07-21, 19:54:06)eXb0y написа:  Имате ли проблем с  отчитането на влага в  порта за зареждане, защото при мен ми вади съобщение че е  влажен  когато хвана телефона с  измити и подсущени ръце.

Отчитането на влага работи като измерва съпротивлението върху пиновете на порта. Ако е силно замърсен с нещо, което затваря верига между тях, може също да бъде отчетено като влага. Така че колкото и иронично да е, най-вероятно като го измиеш под чешмата, ще се оправи.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

Лични,
[-] 1 потребител изказва благодарност на tibuzdrev за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай

Здравейте! Какви начини ползвате да свържете безжично Galaxy S10+ с Windows 10,т.е. да вляза от компа в телефона или да излезе на екрана на компа? Пробвах вградената в Windows 10 (не тая която иска Microsoft акаунт),но не мога да се справя нещо.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Цитирай

"Помощник за вашия телефон" от плей стора, НО аз съм с инсайдерски билд на лаптопа. На редовната версия на уина мисля, че все още не работи пълноценно. И връзката няма как да стане без майкрософтския акаунт.
[-] 1 потребител изказва благодарност на dardanov за това мнение:
  • plamenmr
Цитирай

SydeSync мисля, че за момента си остава най-добрата безжична връзка с всеки компютър. Аз ползвам това когато ми се нагала. При връзката с новата простотия на Microsoft не знам как е, но SideSync иска 2те у-ва да са в една мрежа закачени.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

[-] 2 потребители изказват благодарност на Pelikana за това мнение:
  • kerenski, plamenmr
Цитирай

Сензора е малък,и се налага да го търся до като заработи.На бял фон и слънчева светлина се вижда.

SGA2》SGS4》Moto G》SGS4 Mini》SGS7》SGS8》SGS10
Цитирай

(2019-07-23, 08:54:13)Pelikana написа:  SydeSync мисля, че за момента си остава най-добрата безжична връзка с всеки компютър. Аз ползвам това когато ми се нагала. При връзката с новата простотия на Microsoft не знам как е, но SideSync иска 2те у-ва да са в една мрежа закачени.

При мен SideSync изписва, това приложение не е съвместимо с никое от устройствата ви. в GooglePlay

LG G2 -> LG G6 -> Samsung S10+ -> Samsung S23 Ultra |Phantom Black|
Цитирай

(2019-07-23, 11:56:45)firen написа:  При мен SideSync изписва, това приложение не е съвместимо с никое от устройствата ви. в GooglePlay
Въй, не бях го видял това. SideSync не поддържа у-ва от С9 нагоре. "Sidesync не поддържа S9 и по-нови модели, включително и таблети." това е от сайта на Самсунг. До сега с С10-та не ми се е налагало да го ползвам и не знаех, че не работи. Иначе на старата ми С8-ца само това ползвах.

Samsung Flow е новото приложение, което е предназначено да поддържа от С9 нагоре. Ще го пробвам да видя как работи.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

Цитирай

Дайте някаква работеща алтернатива.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Цитирай

КОлеги, има ли вече някакво приложение с което да се позлва лед на камерата за нотификации? Мисля да минавма на 10+ от S8+ и съм свикнал ужасно със нотификациите. Как е решен въпроса със липсата на лед нотификация като цяло в 10-ката?

Galaxy S II.... S4,  Galaxy S6 Gold Platinum > Galaxy S8 Plus, 64GB, Coral Blue>Galaxy S20 + Cloud Blue>S23 Ultra 512gb cream
Цитирай

Ето с това приложение е решен Wink
https://play.google.com/store/apps/detai...sondisplay
Цитирай

Защо сте превърнали темата в оплаквачка? Има си тема за проблеми и въпроси. Модератор?
Моето впечатление от S10e:
След като Сони спряха Компакт, а Пиксел 3 е компромис, много се радвам че се появи топ телефон в малка кутийка. Другото за което съм много доволен - топ телефон с НЕизвит дисплей. За мен това е нещото, което чаках от доста време. По габарити само Пиксел 3 е конкуренция, но и той е доста компромисен избор. Имах такъв но ограничената памет и липсата на кабелна връзка с ТВ ме отказаха бързо. Дизайна не и е особено красив. То отпред ясно, ама гърба някак ламаринен ми изглежда и с тия бленди около камерите...Самия цвят или лак е много блед. Примерно на S6 S7 цветовете бяха много по наситени и дълбоки. Но всичко се оправя с кейс, който така или иначе всички ползваме. От към функции и опции - типичен Самсунг. Има всичко и работи, има и полезни добавки, има жак за слушалки (Оуу Йее), камерата е топ, дисплея... е малко по мътен от на S9. Даже затова щях да го връщам, ама примирих се. Батерията определено е по добре от на S9, то ест може да си изкара деня без притиснения.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай

Приложението за нотификации, индикира известно време и загасва.
Има ли опция, от която да свети, докато не прочета известието?

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
Цитирай

За светлинен индикатор изтеглите Holey light от google play. Най -доброто за момента. Свети лед светодиода на предната камера и има много настройки различни цветове и т.н.

samsung galaxy s21 ultra
Цитирай

(2019-08-04, 21:31:27)stefan 1 написа:  За светлинен индикатор изтеглите Holey light от google play. Най -доброто за момента. Свети лед светодиода на предната камера и има много настройки различни цветове и т.н.
То хубаво, ама като го ползваш с батерията какво се случва.
Цитирай

След дълга борба с нотификациите, минах на хардуерно решение(mi band 4). Живота на батерията на телефона значително се подобри, не само защото спрях АОД-а, но и защото мога да разгледам/игнорирам част от съобщенията на гривната, без да се налага да светвам дисплея на телефона за всяка простотия.
Цитирай

Някой има ли идея какви са тия двете?[Изображение: e193545b53e6ef259df999b0544f27cc.jpg]

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай

Шрифтове за изглед на текстовете.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Мерси!

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай

Samsung Galaxy S10 във Vivacom се предлага в червен цвят. 
https://www.vivacom.bg/bg/residential/us...128gb.html

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • ivkos
Цитирай

В предпоследния ъпдейт не вкараха ли qr режим на камерата? Аз поне го нямам сега в камерата?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай

Като дръпнеш "щората" отгоре има бърз бутон за QR.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

(2019-08-10, 20:26:33)ivan_vylka написа:  Като дръпнеш "щората" отгоре има бърз бутон за QR.
Като го избвра и ми отваря камерата в режим Photo.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай

Да, и като насочиш камерата към някакъв QR код автоматично го разпознава.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)