Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi Note 8/Pro - слухове, спецификации, коментари

Инсталирах я работи но когато натисна видео се затваря.

Изпратено от моят Redmi Note 8 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Днес получих ъпдейт до miui 11, а уж трябваше е в началото на декември.
Цитирай

Да и аз току що дойде.[Изображение: 06bf1b8150326e279188259af43f8940.jpg]

Изпратено от моят Redmi Note 8 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай

gcam вече не работи поне при менн

Изпратено от моят Redmi Note 8 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай

GSM Arena подготвят пълно ревю на Note 8: https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_no...-40103.php


[Изображение: 28608395.jpg]



Разгледах офертите сред магазините в Алиекспрес, интереса към телефона е огромен! Явно това е новият лидер в средният клас за края на 2019 г. и началото на 2020. Малко цифри: поръчките до момента от Fantacy са над 16 000, Goldway- над 7 000, Ми глобал- над 8 000, Ми зелар- над 5 000, Етърнал- над 20 000 бройки и т.н. Списъка с магазини е много дълъг. Изключително впечатляващо!


Цитирай

Нищо чудно за Али. Де да изпращаха , както продаваха. Силно консервативна политика във Франция на Ксиоми. Не можеш да видиш 8 серия и ноте 10 по оператори. Уж са предстнавени официално. Обаче е залято с ОPPO ) Цели щандове.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

Има ли смисъл от Global Version ако телефона няма да се ползва с MIUI а ще се позлва custom rom винаги. Понеже Chinese version винаги е по евтина, има ли хардуерна разлика в честотите примерно?

LG G2 - Lineage 14.1 - RIP Sad
Xiaomi Redmi 4X - 4gb - Lineage 16.0
Redmi Note 8T
Цитирай

Колеги имам едно запитване за телефончето... при братчето му(ноте 7) много хора се оплакват от проблеми със сензора и проблем с получаване на нотификациите.. да попитам при номер 8, това коригирано ли е или и тука нещата са като при ноте 7.

Благодаря.
Цитирай

(2019-11-19, 14:47:33)MBX5T написа:  Колеги имам едно запитване за телефончето... при братчето му(ноте 7) много хора се оплакват от проблеми със сензора и проблем с получаване на нотификациите.. да попитам при номер 8, това коригирано ли е или и тука нещата са като при ноте 7.

Благодаря.
Нещата са коригирани
Цитирай

Redmi Note 8 Pro - Ревю

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • ostava123
Цитирай

(2019-11-18, 22:18:41)vampst написа:  gcam вече не работи поне при менн

Изпратено от моят Redmi Note 8 Pro с помощта на Tapatalk
Трябва да си изтеглиш последната версия от тук и с настройките които съм пуснал ще заработи


Прикачени файлове
.zip MIUI 11.zip Размер: 2.57 KB  Сваляния: 10

Redmi Note 8PRO
[-] 1 потребител изказва благодарност на brmkiller за това мнение:
  • vampst
Цитирай

Аз не мога да подкарам камерата след ъпдейта.Къде ли може да греша? освен в директорията където създавам папка gcam.

Изпратено от моят Redmi Note 8 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай

Дойде ми miui 11.01.0 някой ако е ъбдейтнал да сподели впечатленията си
Цитирай

Не намирам тема за аксесоари ? От къде си намирате протектори за екрана, които да не са стъклени а обикновенно фолио ?

А иначе по темата, от снощи съм с Redmi Note 8T изключителен скок за мен от Redmi 4x Big Grin. Впечатлен съм.

LG G2 - Lineage 14.1 - RIP Sad
Xiaomi Redmi 4X - 4gb - Lineage 16.0
Redmi Note 8T
[-] 1 потребител изказва благодарност на amidamaru за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

Колеги здравейте. От днеска и аз мога да се похваля с Note 8. Телефона просто е жесток. Не може да му се нарадваме. Има само един проблем който много дразни и ще се радвам да помогнете да го отстраним.

Когато някой пише във фейсбук, телефона изписуква както си му е реда... даже и лампичката мига, която е перфектна и се вижда чудесно... до тук добре Smile но когато отключим телефона най-горе в ляво до часовника се показва иконката на месинджър за получено съобщение но след 2 секунди изчезва.. това е всеки път.. и така не се вижда, че има получено съобщение.. за да се виде съобщението във фейсбук трябва да се плъзне горе менюто от горе надолу и вече се вижда.. но на мен ми се иска най-отгоре да си седи иконката а не да изчезва след 2 секунди..

Благодаря.. ако някой нещо го интересува за телефона да пише.. насреща съм Tongue
Цитирай

Не се ли редува с часовника през определено време?
По принцип е заради ноча тази глупост. Май и на редми ноут 7 я имаше
Цитирай

(2019-11-23, 18:03:56)suffer написа:  Не се ли редува с часовника през определено време?
По принцип е заради ноча тази глупост. Май и на редми ноут 7 я имаше


не не се редуват Sad изчезва и си седи само часовника... много тегаво... дано някой да знае как се прави това Smile
Цитирай

ако имаш mi account репортни този бъг през телефона.
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • MBX5T
Цитирай

Тествахме обстойно с колегата @suffer нотификациите на Note 8T с приложенията Телеграм и Фейсбук месинджър. И така, когато ви пишат съобщение там, се случва следното:

1. Телефона издава звук за съответното приложение.
2. Излиза съобщението на заключеният екран.
3. На иконката на съответното приложение се появява червена цифричка с броя на съобщенията.
4. Горе в статус бара нямам иконка. Но като дръпна щората надолу, се вижда полученото съобщение.

Това е. Начините за известяване са няколко и действат различно. Разбира се, винаги може и още по-добре Smile


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • suffer
Цитирай

(2019-11-23, 19:53:16)milenvn написа:  Тествахме обстойно с колегата @suffer нотификациите на Note 8T с приложенията Телеграм и Фейсбук месинджър. И така, когато ви пишат съобщение там, се случва следното:

1. Телефона издава звук за съответното приложение.
2. Излиза съобщението на заключеният екран.
3. На иконката на съответното приложение се появява червена цифричка с броя на съобщенията.
4. Горе в статус бара нямам иконка. Но като дръпна щората надолу, се вижда полученото съобщение.

Това е. Начините за известяване са няколко и действат различно. Разбира се, винаги може и още по-добре Smile

При мен като отключа телефона седи горе иконката до часовника но за макс 2 секунди и изчезва. Дано да има някакъв начин да се оправи това и да не изчезва.. факта че е появава горе е добре.. въпроса е кое я кара да изчезне.
Цитирай

Това, че трябва да се вижда и часовникът
Цитирай

(2019-11-23, 18:00:07)MBX5T написа:  Колеги здравейте. От днеска и аз мога да се похваля с Note 8. Телефона просто е жесток. Не може да му се нарадваме. Има само един проблем който много дразни и ще се радвам да помогнете да го отстраним.

Когато някой пише във фейсбук, телефона изписуква както си му е реда... даже и лампичката мига, която е перфектна и се вижда чудесно... до тук добре Smile но когато отключим телефона най-горе в ляво до часовника се показва иконката на месинджър за получено съобщение но след 2 секунди изчезва.. това е всеки път.. и така не се вижда, че има получено съобщение.. за да се виде съобщението във фейсбук трябва да се плъзне горе менюто от горе надолу и вече се вижда.. но на мен ми се иска най-отгоре да си седи иконката а не да изчезва след 2 секунди..

Благодаря.. ако някой нещо го интересува за телефона да пише.. насреща съм Tongue
 На прото ги няма тези проблеми,на жената е 8т ще тествам
Цитирай

(2019-11-24, 02:55:42)pafkata_83 написа:   На прото ги няма тези проблеми,на жената е 8т ще тествам

Горе колегата( milenvn ) ги има и е с 8т също
Цитирай

(2019-11-23, 19:53:16)milenvn написа:  1. Телефона издава звук за съответното приложение.
2. Излиза съобщението на заключеният екран.
3. На иконката на съответното приложение се появява червена цифричка с броя на съобщенията.
4. Горе в статус бара нямам иконка. Но като дръпна щората надолу, се вижда полученото съобщение.

Това е. Начините за известяване са няколко и действат различно. Разбира се, винаги може и още по-добре Smile


В тази връзка:

1. Свети ли лед светлина?
2.В статус лентата показва ли се икона? Остава ли и след отключен екран.
Нещо наподобява проблемите  с известията от Ноте 7.

Хайде флаш на ЕУ ром. Lol

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

Действително като отключиш екрана на Ноте 8Т, горе в статус бара се показват иконките на месинджърите за малко и после изчезват. За мен това не е проблем, защото не обичам да ми е пълен статус бара и дори изключвам тази опция от настройките. Освен това като се спусне щората, уведомленията си стоят. Ако някой е свикнал обаче с точно тези иконки сигурно ще му е тегаво. Предполагам по натам ще оправят нещата с ъпдейт, модела е чисто нов.

Вече споделих 4-те други начина, с които телефона ви известява за нови съобщения. Ето и скрииншот от заключеният екран. Това известяване ме кефи много повече, защото дори четеш част от съобщението, виждаш умалена снимка на нещо изпратено и т.н. Изтрил съм имената заради личните данни:

[Изображение: 28681019.jpg]


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)