Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Общи въпроси: сравнение на мобилните оператори, общи условия по договор.

При Теленор до 300 лв. отстъпка при покупка на 8 модела смартфони само през онлайн магазина ще получат клиентите на оператора между 29 ноември и 2 декември 2019 г. Отстъпка до 200 лв. е предвидена при онлайн покупка в промоционалния период и на 11 модела смарт- аксесоари.

[Изображение: 2a682013c1571e4e14301a004ec9372b-full.jpg]
Източник: >>>>>>

 
Цитирай
Аксесоари

Малко си е подвеждане, да не кажа заблуда! Само с преподписване и само с такси 30 и 50 лв!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

Има не лоша оферта за Meizu m6t за 3лв на месец при такса 20.99.Става при преподписване на същата такса или по-висока.

Изпратено от моят Redmi Note 8 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай

Теленор пак се подиграват с абонатите , нищо съществено.

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
Цитирай

Каталога за декември на А1 излезе.И там никакви промени в плановете...

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

(2019-12-01, 11:43:09)ostava123 написа:  Има не лоша оферта за Meizu m6t за 3лв на месец при такса 20.99.Става при преподписване на същата такса или по-висока.

Изпратено от моят Redmi Note 8 Pro с помощта на Tapatalk
Тогава си ограничен само до този апара, накратко - заблуда за абонатите, поне аз така виждам нещата. Но пък е хубаво, когато някой споделя нещо/в случая @NoMaD/ за да разгредаме всичко по-внимателно, включително и аз, който отдавна не съм им абонат.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

Беше споменато и на предната страница. Имам комбиниран договор към оранжевите за мобилен+нет+тв, някой дали е пробвал да поднови само мобилния през сайта и какви са последствията?
Вчера в разговор с оператор ми обясниха, че няма проблем да бъде подновен договора за мобилния през сайта, като той реално излиза от комбинацията, другите две услуги остават и запазват параметрите си. Всичко това с уговорката, че съм в послените три месеца от договора.
Тъй като съм свикнал всеки служител на тази компания да предоставя различна информация, в повечето случаи невярна, въпросът ми е дали някой го е правил, за да разберем на практика как седят нещата.

iPhone 14 Pro
Цитирай

Излиза от комбинация, но не се ли променят цените на останалите 2 услуги.
Навремето си спомням, че имаха калкулатор в сайта и цените се намаляха с двойна услуга, но с тройна беше още по-надолу
И на мен не ми е ясно как и с какви последствия се разваля тройна услуга преди да изтече крайният срок на услугата
Проучи всичко и нека ти отговорят, че ако не е записано точно, от виваком са царе на свободните интерпретации на текст и договор
Цитирай

Здравейте,какви са актуалните планове за лоялни клиенти на а1(за декември) между 20-30лв и какво включват като минути и мб.Благодаря предварително
Цитирай

И на мен ми изтича договора Февруари месец към А1,тъй че ако има нещо блазнещо,свиркайте ( нещо около 20ина лв)

Iphone X Space Grey 
Цитирай

И аз смятам да прехвърля Боб към а1 ,но под 20 гб за около 20 лв няма да се навия

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Забрави. Аз подписах преди две седмици, по ниските не ги помня, но за 35 лв. ми дадоха 28 нет, 500 международни и дигиталните услуги. Може би нямаше и да се навия, ако не ми бяха дали максималната субсидия за телефон...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Цитирай

Цените са станали безобразни и при А1 и при Виваком. Читав план от 25 нагоре.
Искам да мина към А1 заради есим-а. Обаче с тези цени - трудна работа.
(Теленор не ме вълнуват и не знам какво става там)
Цитирай

За А1при разговор с оператор при досегашен план 23.30(14 гига и неограничени без стационарни)най -ниско предложиха 24.99-(11гига и неограничени към всички),явно за 24лв няма план.Върви с XL(миналата за тази сума беше 2ХЛ).При преподписване при същите условия (като досегашните)ми дават план L(супер неизгоден за покупка на телефон).По-високите планове не запомних,не ме интересуваха
Цитирай

(2019-12-06, 06:43:25)osil написа:  За А1при разговор с оператор при досегашен план 23.30(14 гига и неограничени без стационарни)най -ниско предложиха 24.99-(11гига и неограничени към всички),явно за 24лв няма план.Върви с XL(миналата за тази сума беше 2ХЛ).При преподписване при същите условия (като досегашните)ми дават план L(супер неизгоден за покупка на телефон).По-високите планове не запомних,не ме интересуваха
Със сигурност операторите на Територията са направили антиконкурентно незаконно споразумение, навсякъде е едно и също - повишаване на цените и намаляване обема данни на висока скорост. Нищо добро не ни очаква, докато не се възстанови поне предишното ниво на конкурентност /доколкото беше такова/.
Туй-то с нашата мафиотска икономика.

Xiaomi 11T Pro, 8/128, Black | xiaomi.eu Stable V14.0.4.0.TKDMIXM_v14-13
Цитирай

Някаква обобщена информация към този момент, за който и да е от мобилните оператори за план с най-голямо количество интернет трафик на цена до 35лв.?

Или възможност за комбиниране на две отделни СИМ карти - едната с минути до към 500, а другата с максимум интернет трафик, като общата сума да е отново до 35лв.? Като може да са на два отделни оператора (идеята е на двусимова мобилка да използвам СИМ за интернет на един оператор и план за разговори на другата СИМ от друг оператор)...

При настоящи план от 30лв. и 15GB интернет, неограничени разговори и HBO Go, от Теленор ми предлагат за 30лв. 8GB интернет и някакви тъпи пакети за Facebook и WhatsApp - т.е. в общи линии половината от това, което използвам в момента, обаче на същата цена...
Цитирай

(2019-12-05, 21:29:39)dani_z25 написа:  Забрави. Аз подписах преди две седмици, по ниските не ги помня, но за 35 лв. ми дадоха 28 нет, 500 международни и дигиталните услуги. Може би нямаше и да се навия, ако не ми бяха дали максималната субсидия за телефон...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Не ми пречи да чакам.До тогава смятам да взема 35 гб за 20 лв с wifi бисквитка от виваком.В последствие дори да прехвърля бобската тая бисквитка с нета ще ми е полезна.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Здравейте колеги, дойде време за преподписване със сините, някой скоро преподписвал ли е с тях, има ли добри оферти.
Цитирай

(2019-12-06, 07:48:41)cinizam написа:  Някаква обобщена информация към този момент, за който и да е от мобилните оператори за план с най-голямо количество интернет трафик на цена до 35лв.?

Вариант е да вземеш сим карта от Виваком за нет- 35 000 МБ за 20 лв. И вече за другият слот на смартфона си намери най-добрата оферта с минути до 15 лв. Официалните планове са безумни и не стават за нищо.

На Вива може да вземеш и най-ниския официален план от 12 лв и да добавяш минути, ако не ти стигат. Имат 500 мин. за 4 лв. и 100 мин. за 2 лв.


Цитирай

Преди седмица преподписах Вивакома на майка ми оферта през интернет за 6,99лв Неограничени минути в мрежата / 100 Национални / 1100 MB / TV GO 30+ 
за тия пари е перфектен план, че и към него си взех HUAWEI WATCH GT 2 за 309лв.
Цитирай

(2019-12-06, 14:40:49)pezilink написа:  Преди седмица преподписах Вивакома на майка ми оферта през интернет за 6,99лв Неограничени минути в мрежата / 100 Национални / 1100 MB / TV GO 30+

Много хубав скрит план Smile  А на каква месечна такса е била досега?


Цитирай

На същият си беше Smart S само го преподписах.Като стандартно МБ са 100+1000 бонус от плащане на сметката през My VIVACOM
[Изображение: 1e3d0b16956c32bdf3d49a0e7fab8146.jpg]
Цитирай

Може ли да се вземе уастройстрво с план i-traffic L+ на виваком ,който е промоционален с wi-fi бисквитка или бисквитката се води устройството към плана?

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Може, но избора е ограничен до няколко устройства пише ги под плана на страницата им
Цитирай

От VIVACOM обявиха, че ще предоставят два пъти повече мегабайти трафик на максимална скорост през първите 6 месеца на всеки нов договор, сключен до края на годината. Условията касаят плановете Smart от Smart M+ нагоре: https://www.vivacom.bg/bg/residential/za...ni/vsichki

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)