Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Honor 8x

Аз имам нов ъпдейт от днес.. 9.1.0. 266...
Цитирай
Аксесоари

porqzov написа:Аз имам нов ъпдейт от днес.. 9.1.0. 266...
Този го имам от 1 седмица
Цитирай

(2020-01-16, 09:26:50)Santos71 написа:  Този го имам от 1 седмица
може при мен дойде ония ден след качване на версията всичко е стабилно без проблеми. Чакаме да видим до кога че ме съмнява след като излезе 10 версия и ще трябва да сменяме телефона Smile)
Цитирай

(2020-01-17, 00:15:36)porqzov написа:  .... след като излезе 10 версия и ще трябва да сменяме телефона Smile)
И защо трябва да го сменяме?

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай

Напротив моя мейт 20 лайт се държи чудесно с 10
Цитирай

И аз мисля, че ще е добре. Един въпрос, не знам дали е точно за тук, но темата за дадения телефон е архивирана. Та, в нас сме с 2 Хонор 8Х и един Мейт 10 лайт. Въпроса е за Мейта, за него ще има ли 10 ка. Защото гледам, че показателите на 2 та телефона са почти еднакви, а мейта седи още на Андроид 8.
Цитирай

То може ли направо на 10 да иде, съмнявам се
Цитирай

Отговора е категорично не, и не нема да има 10ка за Лайта

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
Цитирай

piero1 написа:Отговора е категорично не, и не нема да има 10ка за Лайта

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
В Калдата друго пише, но ще видим.
Цитирай

Някой да е получил EMUI 10?
Цитирай

Рано е още.В момента раздават стабилната версия в Индия,скоро и в Европа.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай

Мда... Точно от Индия има ревюта в youtube на нашия модел с десятка.
Цитирай

Update (February, 17)

In a Reddit post, according to one user, the EMUI 10 update has been pushed for the Honor 8X in the Netherlands too. The update arrives with a slightly different version i.e. V10.0.0.175 and weighs in a massive 3.58 GB in size.

Вече в Нидерландия.
Цитирай

По-добре да изчакаме,но да получим читава версия.Като чета р30 какви проблеми имат,че чак започват да връщат на андроид 9.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай

Кога ще дойде този ъпдейт

Xiaomi redmi note 9s
Цитирай

Аз съм с p smart 2019, и свалих версията от системното приложение 'подръжка' още преди месец. Телефона работи чудесно, най-важното за мен, да няма проблеми с банковите приложения. Онзи ден имаше малък ъпдейт, някакви корекции по системата. Та ако не ти се чака, знаеш как се прави.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай

abv86 написа:Аз съм с p smart 2019, и свалих версията от системното приложение 'подръжка' още преди месец. Телефона работи чудесно, най-важното за мен, да няма проблеми с банковите приложения. Онзи ден имаше малък ъпдейт, някакви корекции по системата. Та ако не ти се чака, знаеш как се прави.
И как пък от поддръжка, като и там дава че няма!
Цитирай

Не разбрахте ли,че за Honor 8x,където и да търсим,още няма нищо.Още малко остана и ще пристигне ОТА ъпдейт.Потрайте още малко,че да не стане като при другите модели,да искат да се връщат до 8.0

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай

buci59 написа:Не разбрахте ли,че за Honor 8x,където и да търсим,още няма нищо.Още малко остана и ще пристигне ОТА ъпдейт.Потрайте още малко,че да не стане като при другите модели,да искат да се връщат до 8.0
Абе стига си слушал тъпотиите във Фейсбук групата! Искали да връщат, като са натъпкали телефона с какво ли не и на 8 ца ще забива.
Цитирай

(2020-03-10, 11:18:30)Santos71 написа:  И как пък от поддръжка, като и там дава че няма!
При мен там даваше ъпдейт, дето се води уж бета версия. Не знам какво е положението с 8x. Сигурен ли си че ти е актуална версията, на това приложение? В App Gallery провери ли за ъпдейт?

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай

(2020-03-10, 21:07:01)abv86 написа:  При мен там даваше ъпдейт, дето се води уж бета версия. Не знам какво е положението с 8x. Сигурен ли си че ти е актуална версията, на това приложение? В App Gallery провери ли за ъпдейт?

Един страничен въпрос, от къде получаваш бета ъпдейти? Аз си инсталирах приложението Beta, но нямам налични проекти.
Цитирай

(2020-03-14, 10:45:16)Tomas07 написа:  ... Аз си инсталирах приложението Beta, но нямам налични проекти.
Когато се обяви Beta проект,се набират и тестери и едва,когато кандидатстваш и си одобрен,тогава ще получаваш и ъпдейт преди всички останали.За Honor 8x вече се разпространява стабилната версия и няма как да получиш проект през приложението.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай

Стабилната версия на Андроид 10 започва да се разспространява от Април месец за HONOR моделите, досега който имаше 10 бяха само някакви ранни бета версии с проблеми. Чак сега вече всичко е оправено и изгладено Smile

POCO X4 GT (256GB) > Android 13 > MIUI 14


[-] 1 потребител изказва благодарност на the_brave за това мнение:
  • Tomas07
Цитирай

Аз имам вече 10 ка сега проверих и получих ъпдейта.
Цитирай

porqzov написа:Аз имам вече 10 ка  сега проверих и получих ъпдейта.
Къде провери?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)