Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни проблеми и въпроси на Samsung Galaxy S10/S10+

Това е така през определено време но на мен ми го изисква почти през 5минути може и след 10 пак доро преди малко се зареждаше оставих го имаше процент до колко е идвам след 3 мин и няма процент на зареждане натискам копчето за отключване и пак при рестартиране въведете пин кода си мисля че не е нормално бях с ноте 10+това го нямаше и съм се притеснил много не е нормално какво ли не четох и това си го има и има през 2,3,5,10 мин е това....

Разбирам през определено време от дни да ама през минути да го изисква не мисля че е нормално нота никога не ми го искаше това направо ме побърква.......и мисля пак да го носа в сервиза

Дайте още някакви мнения....
[-] 1 потребител изказва благодарност на plamen90 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
Аксесоари

Нищо особено в февруарския ъпдейт, само малко са оправили скоростта на фингърпринта.
Камерата снима по същия ужасен начин, особено на по-слаба светлина...и портретните ....ужасни снимки са си същите дори и в най-слънчевия ден!
[-] 1 потребител изказва благодарност на macko166 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

(2020-02-10, 22:59:58)macko166 написа:  Нищо особено в февруарския ъпдейт, само малко са оправили скоростта на фингърпринта.
Камерата снима по същия ужасен начин, особено на по-слаба светлина...и портретните ....ужасни снимки са си същите дори и в най-слънчевия ден!
Много жалко!
[-] 1 потребител изказва благодарност на emo_841 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Не знам това на какво се дължи на вас става ли така при заключен екран?
[-] 1 потребител изказва благодарност на plamen90 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Привет хора!  Smile 
Какво правите с тая камера, защото на мен вече ми изпили 2 3 нерва, от няколко дни забива жестоко, блокира целия телефон, снима си сама 105 снимки, страшна работа  Bu това ще се оправи ли с някой следващ ъпдейт? Една торба пари и накрая едно селфи не може да си направи човек  Skitarg Skitarg
[-] 1 потребител изказва благодарност на Radeva за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

(2020-02-12, 16:32:07)Radeva написа:  Привет хора!  Smile 
Какво правите с тая камера, защото на мен вече ми изпили 2 3 нерва, от няколко дни забива жестоко, блокира целия телефон, снима си сама 105 снимки, страшна работа  Bu това ще се оправи ли с някой следващ ъпдейт? Една торба пари и накрая едно селфи не може да си направи човек  Skitarg Skitarg

Нещо си в грешка. Нищо ѝ няма на камерата, работи напълно нормално. Точно колкото за една торба с пари Wink
[-] 1 потребител изказва благодарност на bobytsekov за това мнение:
  • plamen_jelezniq
Цитирай

(2020-02-10, 22:59:58)macko166 написа:  Нищо особено в февруарския ъпдейт, само малко са оправили скоростта на фингърпринта.
Камерата снима по същия ужасен начин, особено на по-слаба светлина...и портретните ....ужасни снимки са си същите дори и в най-слънчевия ден!
Кое снима ужасно? На S10 камерата ли?

ХА-ХА-ХА

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на djkitactk за това мнение:
  • plamen_jelezniq, Sv3TL10
Цитирай

(2020-02-12, 16:40:51)bobytsekov написа:  Нещо си в грешка. Нищо ѝ няма на камерата, работи напълно нормално. Точно колкото за една торба с пари Wink
 Хех не, не съм в грешка. След последния ъпдейт имам този проблем и не мисля, че е нормално от 10 пъти, в които ми се наложи да си пусна камерата, 5 от тях да ми блокира телефона.  Плюс това, виждам че се среща и при други хора. Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на Radeva за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Това не е от ъпдейта. Миналия месец го имах този филм 3-4 пъти ми заби така и от тогава не се е проявило пак. Но от скоро имам проблем със сваляне на щората с нотификациите с плъзгане от горе на долу. И този проблем е от няколко дни. След ъпдейта все още присъства. Някой ако има предложения (без фабрични Big Grin)

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

[-] 1 потребител изказва благодарност на Pelikana за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

(2020-02-12, 17:42:05)Radeva написа:   Хех не, не съм в грешка. След последния ъпдейт имам този проблем и не мисля, че е нормално от 10 пъти, в които ми се наложи да си пусна камерата, 5 от тях да ми блокира телефона.  Плюс това, виждам че се среща и при други хора. Smile
Може да опитате да изтриете кеша и данните на приложението камера,също така и кеша на галерията.
Колегата @Pelikana може от рековери кеша да почистиш макар,че малко ме съмнява,но поне не е фабрични.
[-] 3 потребители изказват благодарност на bajchoni за това мнение:
  • oxuboxu, Pelikana, Radeva
Цитирай

2 пъти ми засече много камерата направих уайп кеш и от тогава всичко е точно. Никога не съм връщал фабрични на тоя телефон.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
[-] 4 потребители изказват благодарност на vladi1 за това мнение:
  • bobytsekov, NaniG, oxuboxu, Radeva
Цитирай

(2020-02-12, 18:00:50)vladi1 написа:  2 пъти ми засече много камерата направих уайп кеш и от тогава всичко е точно. Никога не съм връщал фабрични на тоя телефон.
Това с кеша е добра идея. Аз го уайпвам след всеки ъпдейт - без значение малък или голям. Не знам доколко реално върши работа, но досега не съм имал нито един от проблемите, за които хората се оплакват.
[-] 1 потребител изказва благодарност на bobytsekov за това мнение:
  • NaniG
Цитирай

И аз дори и след месечен пач.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

Аз този последния ъпдейт , не съм го сложил още и се чудя.Има ли някакви подобрения с него или само проблими?

Sony Xperia Z2 (D6503);Tronsmart MX III Plus-Android ;Samsung Galaxy S10+ ;Samsung Galaxy S23 Ultra
Цитирай

Няма проблеми. Слагай смело.
[-] 2 потребители изказват благодарност на bobytsekov за това мнение:
  • NaniG, zabadara
Цитирай

Как се прави това уайп кеш?
Цитирай

По този начин:

[-] 4 потребители изказват благодарност на bobytsekov за това мнение:
  • belitov, dsr1972, NaniG, Radeva
Цитирай

Здравейте група от една седмица съм със s10e, след включването му появи се ъпдейт от около на 1ГБ на андроид 9(последния ъпдейт на 9) предполагам че това са няколко ъпдейта наведнъж.
Инсталирах го и веднага след това ми изкара и за андроид 10, но все още мисля да почакам да ги доизпилят нещата.
Та въпроса ми е, какво бихте препоръчали да му дам ли фабрични след този ъпдейт да тръгне на чисто въпреки че не сменям цяла версия на ос.
Цитирай

Препоръчваме да инсталираш всички ъпдейти Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на simeonivanov22 за това мнение:
  • bobytsekov
Цитирай

(2020-02-12, 17:59:09)bajchoni написа:  Може да опитате да изтриете кеша и данните на приложението камера,също така и кеша на галерията.
Колегата @Pelikana може от рековери кеша да почистиш макар,че малко ме съмнява,но поне не е фабрични.
Да това го направих, кеша от телефона и от рековери също. Все тая, проблема си стои.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

Цитирай

Здравейте,
От няколко дни имам проблем с WhatsApp. След последните ъпдейти, започна да харчи много ток във фонов режим. Не ми отговарят от поддръжката на приложението, затова питам и тук. Какво да го правя?
Мерси.
P.s: изчистен е кеша след последния ъпдейт.
[Изображение: eb42402120a521c5ca85d325d7825991.jpg]

Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk

SGS 5; SGS 6; SGS 7 edge; SGS 8+
SGS 10 +; SGS 23 +
Цитирай

И при мен го има този проблем след ъпдейта

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай

По-лошото е, че като поставя WhatsApp в режим на заспиване (забраня данните във фонов режим), то продължава да си работи и в него, приемайки всички съобщения. А операционната система твърди, че го е "приспала"! Това как си го обяснявате? Или аз да го изпиша?

Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk

SGS 5; SGS 6; SGS 7 edge; SGS 8+
SGS 10 +; SGS 23 +
Цитирай

(2020-02-18, 22:38:16)dodo_pv написа:  По-лошото е, че като поставя WhatsApp в режим на заспиване (забраня данните във фонов режим), то продължава да си работи и в него, приемайки всички съобщения. А операционната система твърди, че го е "приспала"! Това как си го обяснявате? Или аз да го изпиша?

Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk
То това не е само при  whatsapp a и при Бигсби и мн. Др.Аз съм приспал към 11 приложения и си работят постоянно.За да се спрат напълно,трябва чрез дадена програма са стане .Аз лично не съм пробвал със такива програми да не оплескам нещо.
Цитирай

За да спре работа едно приложение във фонов режим, трябва да се настрои чрез операционната система. Щом като не става, проблемът е в нея. Очаквам да им дойде акъла на Гугъл и да върнат последната си добре работеща версия 6.0

Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk

SGS 5; SGS 6; SGS 7 edge; SGS 8+
SGS 10 +; SGS 23 +
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)