Оценете темата:
  • 11 гласа - средно 3.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Samsung Galaxy S10/S10+

Не е задължително, но дано.

 
Цитирай
Аксесоари

Доста по-скоро трябва да е този ъпдейт.
А Андроид 11 ще го имаме не по-рано от края на годината.
Цитирай

(2020-03-12, 11:20:36)bobytsekov написа:  Доста по-скоро трябва да е този ъпдейт.
А Андроид 11 ще го имаме не по-рано от края на годината.
Не беше ли към края на май месец ,Андро 11?
Цитирай

(2020-03-12, 11:31:25)emo_841 написа:  Не беше ли към края на май месец ,Андро 11?
Не. Android 11 се очаква да бъде обявена в средата на 2020 година преди да бъде пусната на Pixel устройствата, което ще се случи през месец септември. Едва след това, новата версия на операционната система ще бъде въведена и за други Android устройства. Очакванията са това да се случи от края на 2020 година до средата на 2021 година.

 
[-] 3 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • bobytsekov, emo_841, NaniG
Цитирай

Съвсем скоро Google стартираха Developer Preview, така че има още доста време докато излезе стабилен за Pixel-ите. И след това известно време докато излезе и за Samsung-ите. При това първи ще са серията S20, а после ние. Това означава, че ако го получим тази година, трябва да се радваме.
[-] 2 потребители изказват благодарност на bobytsekov за това мнение:
  • emo_841, NaniG
Цитирай

Еее... То до като дойде андроид 11 на С20, ще излезе новия модел и после и със С20 трябва да се чака 1 година за андроид 12.  Angel Big Grin
[-] 2 потребители изказват благодарност на plamend93 за това мнение:
  • Bavarche, oxuboxu
Цитирай

Galaxy S10 се очаква да получи One UI 2.1 до края на април: https://www.sammobile.com/news/one-ui-2-...ext-month/

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • NaniG, oxuboxu
Цитирай

(2020-03-20, 20:50:33)NoMaD написа:  Galaxy S10 се очаква да получи One UI 2.1 до края на април: https://www.sammobile.com/news/one-ui-2-...ext-month/
Супер!! А се говореше за септември чак, нали?
Цитирай

(2020-03-20, 20:52:29)emo_841 написа:  Супер!! А се говореше за септември чак, нали?
Явно бързат с One UI 2.1 тъй като тази версия предлага функцията Quick Share, което улеснява изпращането на големи файлове до други устройства.

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • emo_841, oxuboxu
Цитирай

(2020-03-20, 21:11:49)NoMaD написа:  Явно бързат с One UI 2.1 тъй като тази версия предлага функцията Quick Share, което улеснява изпращането на големи файлове до други устройства.
Ами още по добре за нас! Wink
[-] 1 потребител изказва благодарност на emo_841 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Добри новини за притежателите на модела. Вече започна разпространението на нов софтуер, който включва някои от функциите на серията S20 като Single Take, подобрен Night Mode, Night Hyperlapse, Pro Video mode, Quick Share и Easy Share. В момента софтуера е наличен като ОТА в Германия и Швейцария, като поетапно ще достигне и до останалите региони. Който е нетърпелив може да си го инсталира ръчно с Odin.
Източник: Sammobile

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 3 потребители изказват благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • bobytsekov, krasimiretov, NaniG
Цитирай

При мен е наличен .

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
Цитирай

(2020-03-25, 10:35:11)foxhd написа:  При мен е наличен .
Лъжеш ли !?  Или си в Германия!?

(2020-03-25, 09:26:11)ivan_vylka написа:  Добри новини за притежателите на модела. Вече започна разпространението на нов софтуер, който включва някои от функциите на серията S20 като Single Take, подобрен Night Mode, Night Hyperlapse, Pro Video mode, Quick Share и Easy Share. В момента софтуера е наличен като ОТА в Германия и Швейцария, като поетапно ще достигне и до останалите региони. Който е нетърпелив може да си го инсталира ръчно с Odin.
Източник: Sammobile
Можем ли да го очакваме във априлският ъпдейт!?
Цитирай

Следващата актуализация е тази. Не мога да кажа кога точно ще е налична тук, преполагам до дни.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • emo_841
Цитирай

(2020-03-25, 11:35:05)emo_841 написа:  Лъжеш ли !?  Или си в Германия!?

Телефона е DBT купен от Германия , не намирам никаква видима разлика след ъпдейта.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
Цитирай

(2020-03-25, 12:56:06)foxhd написа:  Телефона е DBT купен от Германия , не намирам никаква видима разлика след ъпдейта.
Как така да няма,казват че има доста нови неща,като гледам е 1гб и отгоре! То си е направо колкото нов андроид.

Смятам след този ъпдейт да направя един клийн кеш и фактори ресет .По принцип не  правя всеки път,но мисля че сега е препоръчително при тази доста голяма актуализация!

(2020-03-25, 14:19:00)emo_841 написа:  Как така да няма,казват че има доста нови неща,като гледам е 1гб и отгоре! То си е направо колкото нов андроид.

Смятам след този ъпдейт да направя един клийн кеш и фактори ресет .По принцип не  правя всеки път,но мисля че сега е препоръчително при тази доста голяма актуализация!
Ако не си направил ресет направи!
Цитирай

Разликата е в няколко нови функции, видима разлика няма в самата операционна система.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

https://youtu.be/W_zteZ_cVn0
13 ще  са новостите при one ui 2.1
Цитирай

След този ъпдейт ,дефакто s10 има ли смисъл да се сменя за  s20 !?
Цитирай

И преди това е нямало. Смислената замяна е единствено с Ultra версията.

Дори ако имах по стар, щях да си купя S10 от чужбина, отколкото S20.

Sent from my S10

Учи се от всеки, не подражавай на никого.
Цитирай

Аз ъпдейтнах с Frija, за сега телефона се държи добре, основните промени които виждам са в приложението на камерата. Single take опцията е доста интригуваща.

Siemens MC60>>Sony Ericsson Z530i>>Nokia N73 ME>>Nokia N8>>LG 4X HD>>Sony Xperia SP Black>>Samsung Galaxy S3 GT-I9300 16GB Blue Pebble>>Samsung Galaxy GT-I9305 Titanium Grey>>Sony Xperia Z2 Black>>LG G4 H815 Titanium Grey>>LG G5 H850 GREY>>Huawei Mate 10 Pro BLA-L09>>Samsung Galaxy S10+>>Samsung Galaxy Note 20 Ultra>>Samsung Galaxy S21 Ultra 5G Phantom Black>>Samsung Galaxy S22 Ultra Green>>Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black
Цитирай

В момента тегля новият ъпдейт ето какво ново но да кажа че не съм с CSC BGL а съм с ILO така че за бг може още да не е налично.


Прикачени файлове Миниатюри
   

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
[-] 3 потребители изказват благодарност на kali_74 за това мнение:
  • emo_841, mitko1907, NaniG
Цитирай

^
Хах
И аз получих този ъпдейт. Телефона е s10e DE.Да видим какво ще даде , какво ще вземе... ;-)

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай

(2020-03-27, 19:48:34)Bavarche написа:  ^
Хах
И аз получих този ъпдейт. Телефона е s10e DE.Да видим какво ще даде , какво ще вземе... ;-)
Big Grin Big Grin айде! и да споделиш!
Цитирай

Аз го сложих през Одина, обаче въпросът ми е дали Фабричните са задължителни ,за да върви както трябва. Понеже батерията при мобилни дани пада по-бързо...

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)