Оценете темата:
  • 11 гласа - средно 3.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Samsung Galaxy S10/S10+

Дойде и при мен.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на vladi1 за това мнение:
  • NaniG
Цитирай
Аксесоари

За коя държава? За България не ми излиза още.
Цитирай

България. С + версията съм аз. Инсталирах го и на първо време виждам, че наистина вече nova launcher работи с жестовете.
Цитирай

Аз проверих ,но още няма при мен Sad
Цитирай

Инсталирах през Odin немския DBT, добре се държи за сега...

Siemens MC60>>Sony Ericsson Z530i>>Nokia N73 ME>>Nokia N8>>LG 4X HD>>Sony Xperia SP Black>>Samsung Galaxy S3 GT-I9300 16GB Blue Pebble>>Samsung Galaxy GT-I9305 Titanium Grey>>Sony Xperia Z2 Black>>LG G4 H815 Titanium Grey>>LG G5 H850 GREY>>Huawei Mate 10 Pro BLA-L09>>Samsung Galaxy S10+>>Samsung Galaxy Note 20 Ultra>>Samsung Galaxy S21 Ultra 5G Phantom Black>>Samsung Galaxy S22 Ultra Green>>Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black
Цитирай

(2020-09-07, 10:11:11)SoulSurvivor написа:  Инсталирах през Odin немския DBT,  добре се държи за сега...

Пробва ли Samsung Dex?
Цитирай

(2020-09-07, 10:30:33)emo_841 написа:  Пробва ли Samsung Dex?

Аз го пробвах - работи.
Но при мен върви с доста лаг, защото телевизора ми е Сони на повече от 5 години.
Иначе се свързва, излиза десктопа, телефона може да се използва като trackpad, обаче според мен за пълноценна работа си трябва мишка+клавиатура.

От другите неща които съм забелязал - при edge панелите има промени. Клавиатурата има промени. Има нов режим за снимане на клипове с ръчни настройки.
По менютата за настройка също има няколко нови опции.

Samsung Galaxy S23
Galaxy Watch 4 Classic
Цитирай

(2020-09-07, 10:37:37)seemore написа:  Аз го пробвах - работи.
Но при мен върви с доста лаг, защото телевизора ми е Сони на повече от 5 години.
Иначе се свързва, излиза десктопа, телефона може да се използва като trackpad, обаче според мен за пълноценна работа си трябва мишка+клавиатура.

От другите неща които съм забелязал - при edge панелите има промени. Клавиатурата има промени. Има нов режим за снимане на клипове с ръчни настройки.
По менютата за настройка също има няколко нови опции.

Aз също съм със Sony tv,но е 2019 и се надявам да върви гладко.
Цитирай

(2020-09-07, 10:30:33)emo_841 написа:  Пробва ли Samsung Dex?

Да, работи си перфектно с LG телевизор,  с клавиатура и мишка свързани към телевизора. Единствено не ми тръгва аудиото през hdmi arc от телевизора на озвучителната система и трябва да я връзвам с блутут или да пускам звук от говорителите на телевизора. Звукът върви без забележимо закъснение. Видеотестът беше с клип от Synology NAS.

Siemens MC60>>Sony Ericsson Z530i>>Nokia N73 ME>>Nokia N8>>LG 4X HD>>Sony Xperia SP Black>>Samsung Galaxy S3 GT-I9300 16GB Blue Pebble>>Samsung Galaxy GT-I9305 Titanium Grey>>Sony Xperia Z2 Black>>LG G4 H815 Titanium Grey>>LG G5 H850 GREY>>Huawei Mate 10 Pro BLA-L09>>Samsung Galaxy S10+>>Samsung Galaxy Note 20 Ultra>>Samsung Galaxy S21 Ultra 5G Phantom Black>>Samsung Galaxy S22 Ultra Green>>Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black
Цитирай

Всъщност това Декс ти прехвърля телефона на телевизора. Не е ли същото като Smart Vjew?
Пробвах да пусна филм, понеже свалям филми с ДТС звук и телефона не го пуска и през декса не се пуска. Ползвам си Smart View и всичко е точно, не знам каква е разликата. Забелязах, че през Декса и звука е по слаб, отколкото през Smart View.
Цитирай

(2020-09-07, 12:13:47)Just написа:  Всъщност това Декс ти прехвърля телефона на телевизора. Не е ли същото като Smart Vjew?
Пробвах да пусна филм, понеже свалям филми с ДТС звук и телефона не го пуска и през декса не се пуска. Ползвам си Smart View и всичко е точно, не знам каква е разликата. Забелязах, че през Декса и звука е по слаб, отколкото през Smart View.

Искам да ти попитам ,дали накъсва филма със деск ,както при скрийн мирорингили е гладко както при Smart view
Цитирай

(2020-09-07, 12:50:24)emo_841 написа:  Искам да ти попитам ,дали накъсва филма със деск ,както при скрийн мирорингили е гладко както при Smart view
Не съм гледал цял филм, пуснах само за проба.
Цитирай

(2020-09-07, 12:57:43)Just написа:  Не съм гледал цял филм, пуснах само за проба.

Да де! Все пак си видялл как е!
Цитирай

На мен дори и със Smart View почти не зацикля. Хем свалям филми FullHd последните пъти все около 18-20GB.
Но ще продължа да си го ползвам smart view.
Цитирай

(2020-09-07, 13:09:59)Just написа:  На мен дори и със Smart View почти не зацикля. Хем свалям филми FullHd последните пъти все около 18-20GB.
Но ще продължа да си го ползвам smart view.

Да smart view e добра програма,само ако ми вървяха и субтитрите на Сонито ,всичко щеше да е топ.
Цитирай

Едно не разбирам - сваляш 20 Gb филм , за да го гледаш през телефона на телевизора !?! Ей , народа съвсем изтрещя Smile
Цитирай

(2020-09-07, 15:08:41)BisVal написа:  Едно не разбирам - сваляш 20 Gb филм , за да го гледаш през телефона на телевизора !?! Ей , народа ?съвсем изтрещя Smile

Че за какво иначе ти са тези гигабайти -памет в сегашните Жиесеми ,като няма да ги ползваш! Big Grin
Цитирай

(2020-09-07, 15:08:41)BisVal написа:  Едно не разбирам - сваляш 20 Gb филм , за да го гледаш през телефона на телевизора !?! Ей , народа съвсем изтрещя Smile

Не е задължително да ги сваляш на телефона дори. Аз имам торент клиент на Nas устройството. Задавам му да изтегли определен филм, изтегля го и посредством телефона го гледам на телевизора,  изцяло безжично. А и с Dex, смартфона продължава да си функционира, като смартфон с мобилна и десктоп среда, едновременно.

Siemens MC60>>Sony Ericsson Z530i>>Nokia N73 ME>>Nokia N8>>LG 4X HD>>Sony Xperia SP Black>>Samsung Galaxy S3 GT-I9300 16GB Blue Pebble>>Samsung Galaxy GT-I9305 Titanium Grey>>Sony Xperia Z2 Black>>LG G4 H815 Titanium Grey>>LG G5 H850 GREY>>Huawei Mate 10 Pro BLA-L09>>Samsung Galaxy S10+>>Samsung Galaxy Note 20 Ultra>>Samsung Galaxy S21 Ultra 5G Phantom Black>>Samsung Galaxy S22 Ultra Green>>Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black
Цитирай

Отделно при някои стари ТВ като 1 мой Тошиба Smart view не работи, а сега с Dex е супер, с BS player ми тръгнаха и субтитрите.
С NAS през телефона и с Dex е много добре.
Цитирай

Не съм запознат, но какво е NAS?

(2020-09-07, 15:08:41)BisVal написа:  Едно не разбирам - сваляш 20 Gb филм , за да го гледаш през телефона на телевизора !?! Ей , народа съвсем изтрещя Smile
Да, много ми е удобно даже. Лаптоп не ползвам защо да не процедирам по този начин?
Цитирай

(2020-09-07, 16:57:23)StacK написа:  Отделно при някои стари ТВ като 1 мой Тошиба Smart view не работи, а сега с Dex е супер, с BS player ми тръгнаха и субтитрите.
С NAS през телефона и с Dex е много добре.

Може ли линк към тази Nas за пръв път я чувам  !
Цитирай

(2020-09-07, 18:06:04)Just написа:  Не съм запознат, но какво е NAS?

Да, много ми е удобно даже. Лаптоп не ползвам защо да не процедирам по този начин?

(2020-09-07, 18:47:16)emo_841 написа:  Може ли линк към тази Nas за пръв път я чувам  !

Network-attached storage (NAS) е вид устройство за съхранение на файлове. Един вид домашен сървър.

1916 
[-] 1 потребител изказва благодарност на milss за това мнение:
  • Just
Цитирай

(2020-09-07, 20:36:46)milss написа:  Network-attached storage (NAS) е вид устройство за съхранение на файлове. Един вид домашен сървър.

Съжалявам но не го разбирам ,значи ще макам да видя Dex дали ще ми пуска филмите
Цитирай

Това NAS не е ли като Plex?
Цитирай

Здравейте! Понеже с нетърпение чакам актуализацията разбрах, че днес е пристигнала в България. Пробвях няколко пъти сутринта- нямаше нищо. След това хора тук споделиха, че им е дошла. По-късно пристигна и при мой приятел с S10e. При мен обаче актуализация няма. Възможно ли е проблемът да е в CSC-тата долу на снимката и има ли надежда актуализацията да дойде по въздуха и при мен или трябва да флашвам?[Изображение: 529ce0b358457891757438d8761e99ec.jpg]

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)