Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

TicWatch Pro 3
#51

Не е съмнително, това явно е вкарано в цената, а китайците плащат много по-евтино за DHL услугата от нас. Ще видим, аз се надявам да дойде бързо, че ми е мерак да видя що за животно е и дали си заслужава.

Sent from my P30

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
[-] 1 потребител изказва благодарност на stenlius за това мнение:
  • nowhere
Цитирай
Аксесоари
#52

Че по-малко плащат. Те всички търговци са така. Отделно с Англия имат по-ниски митни вносни мита и навремето всичко им минаваше от там.
Обаче денс цената е от 600лв в официалният им магазин на 400, така че и да плати мита и фри доставка.... да видим писах му и аз
И сега видях, че за предният 1-ви про модел, съм го хвалил като продавач много, но че и конкретният модел е супер зле и не става за ползване даже хаха

Така отговори иначе бързо, ама не е много така, както го казвате

    .

Ще го прати от Хонк Конг, а впоследстивие като писах, ще бъде ли таксуван, тогава ми отговори:

we can reimburse the customs fee

Please let us know if any issue with customs clearance

То че ще го таксуват, ще го таксуват, а той дали ще ги възстанови божа работа
Пасувам засега...
Цитирай
#53

Дори и така да е, щом ти е казал ,че ще те реимбърсне, НЕ Е Божа работа, защото сте се договорили да ти възстанови сумата за митница. Съответно, като ти дойде на митница (ако изобщо мине такава) взимаш си го и си отваряш диспут, като пишеш ,че искаш да ти се възстанови сумата за митницата и прикачаш снимки на кореспонденцията ти с продавача, в която казва, че ще ти ги възстанови. Не случайно парите седят в Али, докато не потвърдиш доставката, иначе китайците щяха да си разиграват коня, както искат.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#54

A бе боднах един. То докато не ми влезе в ръцете няма да кандисам, а от тая цена по-хубава няма да има.
Накарах го още веднъж да потвърди писменно, че е отговорен за митницата. И щом се съгласява толкова бързо, то най-вероятно знае от къде и как ще го докара. И дано, че не само таксите, ами и разправията по документите с митницата не са хич за подценяване
Цитирай
#55

И аз това казвам, що ме сигурен, значи знае какво и как да направи. Smile Иначе не съм се занимавал с митницата и DHL, ама предполагам, че амо им пращаш документи + си плащаш някаква такса да те представляват и това е, както е при БГ Пощи, освен ако не искаш да се представляваш сам, ама като знаеш, че прдоавача ще ти върне парите няма смисъл.

Айде и аз олекнах. Smile

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#56

Честито на колегите! Безпроблемно получаване на часовника! Ще споделяме впечатления. Дано джаджата да си заслужава!

Изгледах де що има ревюта за часовника. Ето едно от българин:



Cognosce te ipsum!
Цитирай
#57

И аз така направих още преди седмица Big Grin

Иначе ще бъде наистина страхотно, ако успеят да добавят алармата да бъде активна в есеншъл мод, защото в момента в есеншъл мод ти следи съня, но нямаш аларма.

Има ли как да се подкара Гугъл Пей на туй чудо?

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#58

С nowhere вече го "говорихме", но да спомена и тук.
В петък 6.11.2020 поръчвам часовника, в понеделник 9.11 получавам информация с трак номер, че е изпратен рано сутринта в 5:30, а днес 11.11 получих смс от DHL, че утре до края на деня пратката ще ми бъде доставена.
Изключително експедитивни бяха в случая, няма две думи.

П.п. Най-странното беше, че китаеца потвърди пратка от Китай, както и първоначалната информация за начална точка уж била страна Китай, а от тракинг номера стана ясно, че пътува от Англия.
Нищо чудно, че пристигна толкова бързо.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
[-] 1 потребител изказва благодарност на Monipeev за това мнение:
  • nowhere
Цитирай
#59

Поне да успокоиш колегите, дето се притесняват за митницата. Tongue

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#60

(2020-11-11, 18:14:03)nowhere написа:  Има ли как да се подкара Гугъл Пей на туй чудо?

Може би има начин, не съм търсил. Тук е за карти Visa: https://www.visabg.com/plashtajte-s-visa...bitel.html
Има и варианти с Monese и Curve. За часовник - ще разбера като дойде. Smile

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#61

Едно и също ли е TicWatch Pro 2020 и TicWatch Pro3?
Цитирай
#62

Всъщност нищо общо, защото са съвсем различни поколения, от към вътрешността като хардуер също. Използва най-новия процесор за момента и е първият такъв.
Корпусът също е различен като размери.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#63

Не, Тикуоч 2020 е със архаичния вече Снапдрагон 2100, а Про 3 е с съвсем пресния Снапдрагон 4100, както и 2020 е с по-малка батерия 415мАч, докато Про 3 е с 577мАч, 2020 е с 4ГБ РОМ, Про 3 е с 8ГБ. И друго важно нещо е, че Про 4 е с блутуут в5, докато 2020 е с 4.2. Общо взето почти всичко е различно. Smile

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
[-] 2 потребители изказват благодарност на nowhere за това мнение:
  • Dowper, Monipeev
Цитирай
#64

За съжаление аксесоарите за зареждане например, също са несъвместими според потребители, което не се харесва на хората като мен, които искат да си закупят допълнително кабел или док станция за зареждане.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
[-] 1 потребител изказва благодарност на Monipeev за това мнение:
  • nowhere
Цитирай
#65

Хайде, изчерпа се наличността на часовника. Който взел, взел.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#66

(2020-11-11, 19:14:00)Monipeev написа:  За съжаление аксесоарите за зареждане например, също са несъвместими според потребители, което не се харесва на хората като мен, които искат да си закупят допълнително кабел или док станция за зареждане.
Това е едно от нещата, за които общността критикува Mobvoi.

Имат цяла тема с препоръки на потребителите. Има интересни неща.

Изпратено от POCO F2 Pro

(2020-11-11, 19:18:00)nowhere написа:  Хайде, изчерпа се наличността на часовника. Който взел, взел.
Значи правилно си последвах инстинкта. Бройките не са били много. Надявам се да са били читави... Ще прощавате моята мнителност, но на китайски търговец нямам грам доверие. Все се пробват с разни номера.

Изпратено от POCO F2 Pro

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#67

Прави са да ги критикуват.
Докато по света коментират правила, с които да определят стандарт за моделите зарядни за всякакви електронни устройства, някои продължават да си правят експерименти с нещо ново във всяко свое устройство.
Така вместо да улеснят потенциалните си и настоящи клиенти, правят обратното.



(2020-11-11, 20:30:07)kayovas написа:  Това е едно от нещата, за които общността критикува Mobvoi.

Имат цяла тема с препоръки на потребителите. Има интересни неща.

Изпратено от POCO F2 Pro

Значи правилно си последвах инстинкта. Бройките не са били много. Надявам се да са били читави... Ще прощавате моята мнителност, но на китайски търговец нямам грам доверие. Все се пробват с разни номера.

Изпратено от POCO F2 Pro

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#68

Добър вечер на читателите. 
Днес към обяд часовника ми беше доставен от куриера директно на работното ми място.
Намерих няколко свободни момента,  в който да му обърна внимание за да го разгледам и да направя основните настройки.
Още след въвеждането на първоначалните настройки и посочването на акаунт,  часовника премина към актуализация на софтуера, като за краткото време на сваляне, така и не намерих начин да я прекъсна, за да изкарам няколко дни с настоящия към момента на получаването софтуер, просто за сравнение след това с актуализирания по-късно.
Още с вземането на самия часовник в ръката, ми направи силно впечатление лекотата в прекия смисъл на устройството. Нищо чудно обаче предвид факта пластмасов корпус и изключително гъвкавата, лека и мека силиконова каишка, наподобяваща на вид кожена, а и навика от дългогото носене на друг часовник, при който метала преобладава. :-)
На този етап а инсталирани някои приложения за лица на часовника,  приложение за задаване на различен звук на приложенията с известия (още не съм го настроил), някое приложение на марката на часовника и тн., същия се държи както очаквах с лекота и плавно преминаване между приложения и менюта.
Времето ще покаже разбира се.
Преди пристигането на часовника,  направих поръчка на някоя и друга каишка, стъкла за часовника, като дори имам известия, че някои от тях са вече в държавата по предназначение, което е добре, за да мога да ае спра на най-подходящата за себе си.
Надявам се скоро и на възможност за поръчка на кабел за зареждане, но на приемлива цена, а не само на наличната в момента 40$ за 50см. кабел и доставка. Вярвам,  че ще се появи и док станция, което също не би било зле.
Аксесоарите за зареждане, ако може да се нарекат така, от предходните модели били несъвместими по между си, а и с този модел в момента също, нещо за което вчера стана на въпрос тук в темата.
Надявам се също така китайците бързо да се окопитят и да започнат предлагане на подходящи дреболии и за Про3.
В общи линии за момента е това.
Вярвам, че ще започнем със заинтересованите потребители да обменяме опит и нови интересни за всеки неща, относно новите ни придобивки.



Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
[-] 3 потребители изказват благодарност на Monipeev за това мнение:
  • Dowper, kayovas, nowhere
Цитирай
#69

Честито!
Чакаме отзиви за батерията, доколко е видим амолед дисплея на слънце ( то напоследък няма де Smile )
И има ли възможност да се увеличи времето след завъртане на китката, когато светне амоледа и след това много бързо се връща пак към лсд-то. 4-5сек. мисля че е, което е малко да се види нещо друго освен часа.
А и горе бързите команди в щората могат ли да се редактират?
Цитирай
#70

Днес действително нямах време да видя как е дисплея на пряка слънчева светлина, иначе времето беше чудесно. Утре ще си го поставя за задача и от мое любопитство.
Относно времето за активен амолед след завъртане на китката, и преди връщането или свалянето й възможностите са 5,10 или 15 секунди, което не е никак малко.
Падащото меню изглежда с невъзможност за редактиране на този етап, като при иконката за звук и другата със забранения символ в щората, след задържането им служи като препратка към останалите настройки за символа, както е при телефонните щорички.
Не знам доколко ако се смени лаунчъра, ще се стигне до смяна и на тези възможности от падащата щора, но бих ае учудил на това.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
[-] 2 потребители изказват благодарност на Monipeev за това мнение:
  • kayovas, nowhere
Цитирай
#71

Това за 5-10-15сек е така, ама ако излезеш от меню или натиснеш бутон
При връткане на китката не важи ( или не важи за 1-вото про)
Обаче и Галакси часовниците са така
Най- вероятно, за да се избегне паразитното святкане
Цитирай
#72

Всъщност тук с този модел независимо дали си бил из меню от часовника и задържиш в някое от тях или до сега е бил неактивен часовника и е в режим лсд, а в последствие завъртиш китката,  за да се активира амолед дисплея, секундите са тези, които си оказал в настройките.
С други думи, тук важат настройките. :-)

П.п Ако повдигнем темата обаче за тази подсветка на снимката по-долу, то за нея не попадам на настройка за корекция на времето й, а не мисля, че бих го пропуснал ако беше налично.

[Изображение: IMG-20201112-130925.jpg]

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
[-] 2 потребители изказват благодарност на Monipeev за това мнение:
  • nowhere, rumo
Цитирай
#73

Е подсветката не държи толкова, на колкото настроиш ЛСД-то?

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#74

@nowhere
За кое изображение става въпрос?
Ако е за снимките в коментарите ми, виждам, че ги дава нормално поне при мен.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
[-] 1 потребител изказва благодарност на Monipeev за това мнение:
  • nowhere
Цитирай
#75

Да, нещо се беше бъгнало, може би при мен. Иначе тая посветка не държи ли толкова секунди на колкото е настроено и ЛСД-то?

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)