Оценете темата:
  • 11 гласа - средно 3.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Samsung Galaxy S10/S10+

Ако ползваш Samsung Internet Browser е от него. При започване на скролване всеки път ми лагва откакто дойде One UI 2.5. Реших проблема като инсталирах бета версията и лага изчезна.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



[-] 2 потребители изказват благодарност на krasimiretov за това мнение:
  • dsr1972, plamen_jelezniq
Цитирай
Аксесоари

(2020-10-19, 11:50:14)krasimiretov написа:  Ако ползваш Samsung Internet Browser е от него. При започване на скролване всеки път ми лагва откакто дойде One UI 2.5. Реших проблема като инсталирах бета версията и лага изчезна.

Не ! Аз ползвам хром 90% от времето.
Цитирай

(2020-10-19, 10:19:29)dsr1972 написа:  И при мен забива така понякога - от фейсбук като отворя някоя новина да прочета, напр. в www.dnes.bg при скролване надолу телефона забива, не скролва нито пък работят останалите бутони. След няколко минути се оправя сами. Дали е от браузера и ФБ-приложението е калпаво. Не е болка за умиране, но е дразнещо.

И при мен забива на dnes.bg .

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
Цитирай

На днес бг забива заради рекламата по долу в дясно (почти винаги е на Лидл) ...все се чудих дали е нормално, но явно не е само при мен. Като я има и скролването е почти невъзможно.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tdi2529 за това мнение:
  • emo_841
Цитирай

(2020-10-19, 19:25:12)tdi2529 написа:  На днес бг забива заради рекламата по долу в дясно (почти винаги е на Лидл) ...все се чудих дали е нормално, но явно не е само при мен. Като я има и скролването е почти невъзможно.

Абе викам брех!!  S7 edge на жената на кусур години бачка  перфектно а тел.на 1хгодина за боклука! Пс.
Но виждам че и сега ми заби ,докато пиша във форума!
Цитирай

И при мен е така ,само че на спортал.Забива и скролването е невъзможно има ли някакво решение

LG G4 H815 HUN  
Samsung S8 
Цитирай

Тази единайска кога ще каца , някой знае ли ? ( :
Цитирай

(2020-10-22, 09:00:43)bruckshot написа:  Тази единайска кога ще каца , някой знае ли ? ( :

Ако питаш за нас със S10  ките ,следващата година ,някъде в началото.
Цитирай

(2020-10-22, 12:00:50)emo_841 написа:  Ако питаш за нас със S10  ките ,следващата година ,някъде в началото.

Трябва да е по- скоро си мисля... s10-ките да.
Цитирай

(2020-10-22, 12:22:59)bruckshot написа:  Трябва да е по- скоро си мисля... s10-ките да.

Има статия ,която четох скоро,но не се споменава кога точно а се сказва във нея ,че ще е съвсем скоро,но кога !!?? Wink Wink

(2020-10-22, 12:27:16)emo_841 написа:  Има статия ,която четох скоро,но не се споменава кога точно а се сказва във нея ,че ще е съвсем скоро,но кога !!?? Wink Wink

Не вярвам да е преди новата година,но нищо не се знае.
Цитирай

До преди нова година по-скоро s20 има шанс да получат s10 малко по на там.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2020-10-22, 13:17:35)Marto.g написа:  До преди нова година по-скоро s20 има шанс да получат s10 малко по на там.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk

Е!! Нали затова говоря? Wink Big Grin
Цитирай

Нова версия за S10+.
   

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
Цитирай

Галакси магазина дава грешка след ъпдейта, сега ще трия кеш. Оправи се, актуализация и на него дойде - явно от това е забивал при отварянето.
Цитирай

При мен пристигна ъпдейт!


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

И при мен пристигна днес ъпдейт на S10+.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай

Ще има бета програма за S10 серията - One UI 3.0 и Анроид 11
Най-вероятно както обикновено за други региони, различни от България
[-] 1 потребител изказва благодарност на Sev за това мнение:
  • bobytsekov
Цитирай

(2020-11-12, 17:21:15)Sev написа:  Ще има бета програма за S10 серията - One UI 3.0 и Анроид 11
Най-вероятно както обикновено за други региони, различни от България

Korea

Samsung Galaxy S23
Galaxy Watch 4 Classic
Цитирай

При мен след ъпдейта не ми отваря Mi home приложението, трих кешове инсталирах на ново но не ще да зарежда камерата. Явно нещо са омазали.
Цитирай

(2020-11-13, 23:43:08)dimitar1234 написа:  При мен след ъпдейта не ми отваря Mi home приложението, трих кешове инсталирах на ново но не ще да зарежда камерата. Явно нещо са омазали.
Нямам проблем. Аз също използвам Mi home.
Цитирай

Интересно, че при мен прави записи на екшън събитията и аз ги гледам, но не мога да видя на живо какво се случва. Просто почва да зарежда и стига до 100 процента и от там нищо.
Цитирай

(2020-11-15, 09:37:36)dimitar1234 написа:  Интересно, че при мен прави записи на екшън събитията и аз ги гледам, но не мога да видя на живо какво се случва. Просто почва да зарежда и стига до 100 процента и от там нищо.

И при мен бъгва така, връщам и пак отварям няколко пъти и тръгва.
Цитирай

Нещо ми се струва, че след актуализацията за Ноември, тъмната тема е с по тъмни цветове във вградените приложения. Някой останал ли е с такова впечатление?

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай

Да, по-тъмна е.
Цитирай

Стартира бета програма за S10 серията - One UI 3.0 и Анроид 11 за Индия, Южна Корея и Великобритания. Актуализацията се очаква скоро да бъде достъпна и за потребителите в Полша и Германия.

https://www.sammobile.com/news/galaxy-s1...-now-live/

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)